Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (7)Журнали та продовжувані видання (4)
Пошуковий запит: (<.>A=ПЕНКОВ$<.>+<.>A=ЛАРИС$<.>+<.>A=ВОЛОДИМИРІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Пенкова Л. В. 
Біядерні комплекси 3d-металів з піразолатними лігандами у моделюванні гідролітичних металоферментів : автореф. дис... канд. хім. наук : 02.00.01 / Л. В. Пенкова; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. - К., 2008. - 19 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г116.62,0 + Г3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА362156 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Малінкін С. О. 
Каталітична активність тетраядерного комплексу міді(II) з топологією молекулярної гратки в реакції окиснення 3,5-ди-IBтретD-бутилпірокатехіну / С. О. Малінкін, Л. В. Пенкова, В. О. Павленко // Укр. хим. журн. - 2012. - 78, № 5/6. - С. 28-33. - Бібліогр.: 33 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г544.323 + Г121.316

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж21854 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Гумула Т. 
Zmiany w systemie oswiaty Ukrainy w swietle polskich czasopism pedagogicznych / Т. Гумула, М. Пенковська // Діалог культур: Україна у світовому контексті. Філос. освіти : зб. наук. пр. - 2002. - Вип. 7. - С. 154-161. - Бібліогр.: 11 назв. - пол.

Рассмотрены изменения в системе просвещения Украины. С использованием новых законов просвещения показаны программные и организационные изменения в области управления системой образования, формирования ее гуманистического облика.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч34(4Укр)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70248 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Пенкова Л. В. 
Будова, спектральні та кріомагнетохімічні властивості біядерного комплексу міді (II) з 4-метил-3,5-ди(1-оксиміноетил)піразолом / Л. В. Пенкова, І. О. Фрицький, В. О. Павленко, М. Хаукка, Ф. Майєр // Доп. НАН України. - 2008. - № 9. - С. 124-129. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г121.316 + Г271.31

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22412/а Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
5.

Валкова Л. Д. 
Оцінка кількості вітрифікованих автологічних або донорських ооцитів людини для народження однієї дитини = Determination of optimal number of vitrified human autologous or donor oocytes needed for one live birth / Л. Д. Валкова, П. М. Андреева, Т. В. Милачич, Б. Р. Бандрева, П. В. Пенкова, І. М. Бочев, Б. Д. Петкова, Т. Н. Тимева, А. Д. Щерев // Проблеми кріобіології і кріомедицини. - 2020. - 30, № 4. - С. 384-388. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Кріоконсервування гамет та ембріонів - важливий технологічний етап у лікуванні безпліддя з використанням допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ). Різні дослідження продемонстрували високі показники запліднення, настання вагітності та пологів після кріоконсервування ооцитів (КО), які збігаються з таким після використання свіжовиділених ооцитів. Деякі автори вважають, що селективне заморожування ооцитів потребує більш детального вивчення, оскільки на сьогодні відсутні чіткі докази щодо його безпеки, ефективності та економічної доцільності. Зазначено, що на результат КО впливають численні фактори: вік та стан здоров'я жінки, якість ооцитів, режими їх вітрифікації, відігріву, відповідні умови зберігання та техніка виконання інтрацитоплазматичного введення сперматозоїдів (ICSI) в ооплазму ооцита. Відомо, що здатність жінки народити дитину знижується з віком. Цей спад починається у 32 роки і стає критичним після 37 років. Результати мета-аналізу показали зниження частоти настання вагітності у жінок старших за 36 років після використання вітрифікованих ооцитів. Пацієнтки, які бажають кріоконсервувати автологічні ооцити для планування відстроченої вагітності, мають бути проінформовані про реальний шанс народити дитину з урахуванням віку та оваріального резерву. У разі використання вітрифікованих донорських ооцитів важливо знати необхідну кількість для одного реципієнта з метою виключення редукції зайвих ембріонів. Попередні дослідження підтвердили відсутність суттєвих відмінностей щодо частоти запліднення, якості ембріонів, показників імплантації та частоти настання вагітності між свіжовиділеною та кріоконсервованою спермою. Більшість попередніх досліджень КО було проведено на вітрифікованих донорських ооцитах та включали велику кількість проаналізованих циклів лікування і довели безпеку та ефективність цього методу за лікування безпліддя з використанням ДРТ. Одержані результати у групі пацієнток із використанням вітрифікованих донорських ооцитів (група 2) співставні з літературними даними. Слід зазначити, що показник багатоплідної (лише двоплідної) вагітності виявився вищим, ніж очікуваний. Для автологічних та донорських ооцитів він становив 40,0 та 38,5 % відповідно, що, можливо, зумовлено різною середньою кількістю перенесених ембріонів на пацієнтку. Важливо враховувати той факт, що кріоконсервування способом вітрифікації не впливає на ефективність імплантації та частоту живонародження. Таким чином, для народження однієї дитини у середньому необхідно вітрифікувати 9,1 та 11,5 та одержати життєздатними 7,6 та 9,1 автологічних і донорських ооцитів відповідно.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.11 с

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14260 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського