Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (12)Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (81)Журнали та продовжувані видання (4)
Пошуковий запит: (<.>A=Федоров А$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 50
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Костиря О. О. 
Досвід створення імітаторів перешкодової обстановки для тренування операторів радіолокаційних станцій метрового та дециметрового діапазонів хвиль / О. О. Костиря, А. А. Гризо, А. В. Федоров, Ю. М. Романов // Системи озброєння і військ. техніка. - 2022. - № 2. - С. 46-55. - Бібліогр.: 25 назв. - укp.

Розглянуто питання створення імітаторів дії постановника активних завад для підготовки операторів радіолокаційних станцій. Практика показує, що коли процес бойового чергування йде буденно, більшість операторів справляються зі своїми завданнями, але коли виникають несподівані ситуації, часто може бути розпач і втрата контролю. Одна з найбільш поширених позаштатних ситуацій стосовно роботи оператора радіолокаційної станції є вплив активних перешкод. Показано, що саме від рівня підготовки операторів залежить ефективність їх дій та правильність прийнятих рішень. У роботі запропоновано три варіанти розроблених імітаторів для навчання операторів, очікується, що експлуатаційні витрати при їх використанні для навчання будуть нижчі від витрат, якщо навчання проводиться на реальному обладнанні. Два варіанта було розроблено та виготовлено авторами, пристрій побудовано за модульним принципом "малопотужний збуджувач - підсилювач потужності". Малопотужний збуджувач реалізовано за допомогою SDR-технологією (варіант 1) або з використанням трекінг-генератора з комплекту Signal Hound USB. Такій підхід реалізує COTS (Commercial Off-The-Shelf - "готові до використання") технологію, яка передбачає, що для побудови систем спеціального призначення максимально широко застосовувати загальнопромислові готові апаратні та програмні технології відкритого типу. Третій варіант побудови імітатора засновано на використанні існуючого блоку з комплекту РЛС П-18. У роботі наведено результати апробації розроблених імітаторів дії активних завад, фотографії екранів радіолокаційних станцій при впливі таких завад та викладено методику їх використання. Наведені варіанти побудови імітаторів дії постановника активних завад можуть бути розроблені фахівцями підрозділу та не потребують значних витрат при їх створенні та експлуатації. У деяких випадках складові частини імітаторів додатково можна використовувати для аналізу радіоелектронної обстановки та ремонту радіоелектронної техніки. Таким чином, розроблені імітатори можуть бути використані у ході тактичних навчань підрозділу РТВ та під час навчальних занять для "психологічно достовірної" імітації дії постановника активних перешкод та надають змогу ефективно проводити навчання операторів, реалізуючи потрібну низку ситуацій для формування необхідних навичок для широкого кола можливих експлуатаційних дій і рішень.



Шифр НБУВ: Ж25328 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Федоров А. І. 
Моделі, методи та інформаційна технологія підтримки процесів керування вантажними операціями контейнеровозів : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.06 / А. І. Федоров; Херсонський національний технічний університет. - Херсон, 2021. - 21 c. - укp.

Дисертаційна робота присвячена питанням підвищення ефективності і безпеки вантажних операцій на контейнеровозах при здійснені мультипортових перевезень шляхом удосконалення автоматизованих систем керування такими операціями. У роботі розглянуто технологічні особливості здійснення контейнерних перевезень морським транспортом та визначено, що ключовою ланкою підвищення їх ефективності та безпеки є створення автоматизованих систем та СППР з керування вантажними операціями контейнеровозів. Проведено порівняльний аналіз існуючих систем та програмних засобів з керування вантажними операціями контейнеровозів та виявлені невирішені питання їх подальшого розвитку та вдосконалення. Розроблено модель керування вантажними операціями контейнеровоза на основі комбінації логічних правил завантаження/вивантаження та евристичних методів пошуку рішень, яка дозволяє оптимізувати процес завантаження судна. Розроблено двофазний чотирьохетапний метод побудови вантажного плану контейнеровоза, що базується на комбінованому застосуванні формально- логічних і евристичних моделей. Застосування запропонованого методу дозволяє скоротити витрати часу на формування вантажного плану. Отримала подальший розвиток інформаційна технологія керування вантажними операціями контейнеровоза при виконанні мультипортових перевезень, що дозволяє скоротити тривалість вантажних операцій у портах, та методи розміщення контейнерів на контейнеровозі, що враховують його конструктивні особливості і технологічні обмеження з виконання вантажних операцій. На основі розроблених моделей, методів та алгоритмів створено прототип СППР з керування вантажними операціями контейнеровоза при здійснені мультипортових перевезень, яка дозволяє підвищити рівень безпеки виконання вантажних операцій контейнеровозів, економічність морських контейнерних перевезень, та знизити вплив людського фактору на процеси керування вантажними операціями суден.


Індекс рубрикатора НБУВ: О484.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА450888 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Шикула О. М. 
Кросплатформенний програмний додаток для керування квадрокоптером / О. М. Шикула, А. В. Федоров // Наук. зап. Укр. н.-д. ін-ту зв'язку. - 2020. - № 4. - С. 5-15. - Бібліогр.: 20 назв. - укp.

Квадракоптери - це безпілотні літаючі апарати на дистанційному керуванні. Вони складаються з 4х дуг, на яких закріплений мотор та пропелер. Якщо встановити чотири мотори з пропелерами на легкий корпус із карбону, скловолокна або легкої деревини та з'єднати їх з приймачем дистанційного керування через плату керування, оснащену стабілізацією з гіроскопом, можна отримати просту модель, компоненти якої мають майже нескінчену варіативність. Розроблено програмний продукт для управління квадрокоптером. Розроблений програмний продукт є кросплатформеним додатком для контроля квадракоптера, а програмне забезпечення для використаних плат може бути легко модифіковане та доповнено новим функціоналом. Для розробки було використано сучасні технології, такі як: C,XAML,Wi-Fi,UWP, що забезпечують стабільну та просту роботу з розробленим рішенням. Результатом впровадження цього рішення є поліпшення створення квадракоптерів, а саме використання більш дешевих компонентів та розширення функціоналу квадракоптера.


Індекс рубрикатора НБУВ: О538

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73337 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Федоров А. В. 
Метод юстування радіолокаційної станції радіотехнічних військ з використанням технології автоматичного залежного спостереження / А. В. Федоров, Г. В. Худов, О. В. Сова // Системи упр., навігації та зв'язку. - 2019. - Вип. 2. - С. 155-158. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Визначено метод юстування радіолокаційної станції радіотехнічних військ. Мета роботи - розробка методу юстування радіолокаційної станції радіотехнічних військз використанням технології автоматичного залежного спостереження ADS-B. Завдання: аналіз відомих методів юстування радіолокаційної станції радіотехнічних військ, аналіз факторів, що впливають на точність визначення координат повітряних об'єктів, стислий аналіз можливостей технології ADS-B, Розробка методу юстування радіолокаційної станції радіотехнічних військ з використанням технології ADS-B. Використовуваними методами є: методи пасивної радіолокації, методи визначення координат повітряних об'єктів, методи математичного аналізу та диференційного числення, методи теорії ймовірності та математичної статистики. Визначено основні недоліки відомих методів юстування радіолокаційної станції радіотехнічних військ. Визначено фактори, що впливають на точність визначення координат повітряних об'єктів. Встановлено можливість застосування технології автоматичного залежного спостереження для підвищення точності визначення координат повітряних об'єктів. Розроблено метод юстування радіолокаційної станції радіотехнічних військз використанням технології ADS-B. Визначено основні переваги запропонованого методу юстування у порівнянні з існуючими. Висновки: наукова новизна отриманих результатів полягає в наступному. Підвищення точності юстування радіолокаційної станції радіотехнічних військ. Досягнуто за рахунок використання технології ADS-B. Перевагами використання запропонованого методу юстування радіолокаційної станції радіотехнічних військ в порівнянні з існуючими є спрощення процесу юстування, визначення поправок без виведення радіолокаційної станції з режиму нормального функціонування, можливість використання в якості контрольних об'єктів випадкові повітряні об'єкти, що оснащені транспондерами ADS-B та знаходяться в зоні виявлення радіолокаційної станції радіотехнічних військ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц571.432

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73223 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Федоров А. В. 
Розробка кросплатформеного програмного комплексу для керування дроном / А. В. Федоров, О. М. Шикула // Наук. пр. Нац. ун-ту харч. технологій. - 2019. - 25, № 3. - С. 7-18. - Бібліогр.: 20 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: З965.941

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69879 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
6.

Федоров А. В. 
Метод підвищення точності визначення координат повітряного об'єкта за рахунок застосування багатопозиційної системи приймачів ADS-B / А. В. Федоров, Т. М. Калімулін, О. В. Сердюк, Г. В. Худов // Наука і техніка Повітр. сил Збройн. сил України. - 2019. - № 1. - С. 64-69. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Розглянуто методику оцінки потенційної точності вимірювання координат повітряного об'єкта на траєкторії польоту в залежності від просторової структури угруповання станцій прийому при використанні як одного, так і декількох приймачів ADS-B. Проведено розрахунки та одержані відповідні кореляційні матриці помилок визначення вектора траєкторних вимірювань при використанні як одного так і декількох приймачів ADS-B. Визначено можливі варіанти розміщення приймачів ADS-B на позиціях радіотехнічних підрозділів. Розглянуто можливості одержання даних від приймачів ADS-B. Розглянутий принцип роботи різницево-далекомірного методу, який лежить в основі роботи системи мультилатерації, при визначенні координат повітряних об'єктів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц52(4УКР)2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100320 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Федоров А. В. 
Оцінка можливостей використання технологій MLAT та приймачів ADS-B для підвищення точності визначення координат повітряних об'єктів / А. В. Федоров, Г. В. Худов, С. М. Ковалевський, Ф. Ф. Зоц, К. А. Тахьян // Системи упр., навігації та зв'язку. - 2019. - Вип. 6. - С. 3-8. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Вивчено можливості використання технологій MLAT та приймачів ADS-B для підвищення точності визначення координат повітряних об'єктів. Мета статті - підвищення точності визначення координат повітряних об'єктів за рахунок використання технології MLAT та системи приймачів ADS-B. Проаналізовано різницево-далекомірний алгоритм, пропозиції щодо реалізації технології мультилатерації з використанням приймачів ADS-B в інтересах радіотехнічних військ, стислий аналіз можливостей технології ADS-B, аналіз можливостей використання приймачів ADS-B для підвищення точності визначення координат повітряного об'єкта. Використовуваними методами є: методи радіолокації, методи теорії прийому та обробки сигналів, визначення координат повітряних об'єктів. Визначено фактори, що впливають на точність визначення координат повітряних об'єктів. Встановлено можливість застосування технології автоматичного залежного спостереження та технології мультилатерації для підвищення точності визначення координат повітряних об'єктів. Визначено інтервали відхилення часових затримок в залежності від розташування повітряного об'єкта відносно системи приймачів для забезпечення похибки визначення координат, що не перевищуватиме 300 м. Визначено залежність похибки визначення положення повітряного об'єкта від кількості приймачів. Висновки: наукова новизна одержаних результатів полягає в наступному. Встановлено, що перевагами використання технології MLAT та системи приймачів ADS-B для визначення координат повітряного об'єкта є зменшення похибки визначення положення повітряного об'єкта. Використання технології MLAT та системи приймачів ADS-B не потребує внесення значних змін до існуючих засобів радіолокації. В свою чергу, використання технології MLAT та системи приймачів ADS-B є додатковим джерелом отримання інформації про повітряну обстановку. В подальших дослідженнях пропонується використання технології MLAT та системи приймачів ADS-B на позиціях радіотехнічних підрозділів при веденні радіолокаційного контролю повітряної обстановки.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц67(4УКР)2-521

Шифр НБУВ: Ж73223 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Федоров А. В. 
Метод синхронізації системи приймачів ADS-B при веденні радіолокаційного контролю повітряної обстановки з використанням технології MLAT / А. В. Федоров, Г. В. Худов, Б. В. Бакуменко, К. А. Тахьян, С. М. Ковалевський // Системи упр., навігації та зв'язку. - 2019. - Вип. 4. - С. 9-12. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Вивчено метод синхронізації системи приймачів ADS-B з використанням технології MLAT. Мета статті - розробка методу синхронізації приймачів автоматичного залежного спостереження ADS-B при веденні радіолокаційного контролю з використанням технології MLAT. Проаналізовано фактори, що впливають на точність визначення координат повітряних об'єктів, стислий аналіз можливостей технології ADS-B, розробка методу синхронізації приймачів ADS-B з використанням технології MLAT. Використано методи радіолокації, методи теорії прийому та обробки сигналів, визначення координат повітряних об'єктів. Визначено фактори, що впливають на точність визначення координат повітряних об'єктів. Встановлено можливість застосування технології автоматичного залежного спостереження та технології мультилатерації для підвищення точності визначення координат повітряних об'єктів. Встановлено, що для більш якісного визначення координат повітряних об'єктів необхідно забезпечити точність синхронізації приймачів менше 1 мкс. Розроблено метод синхронізації приймачів ADS-B при веденні радіолокаційного контролю повітряної обстановки з використанням технології MLAT, що забезпечує необхідну точність синхронізації. Запропоновано алгоритм, що реалізує метод синхронізації системи приймачів ADS-B з використанням технології мультилатерації. Висновки: наукова новизна одержаних результатів полягає в наступному. Встановлено, що перевагами використання запропонованого методу синхронізації приймачів ADS-B є простота процесу синхронізації, можливість використання в якості контрольних об'єктів випадкові повітряні об'єкти, що оснащені транспондерами ADS-B та знаходяться в зоні дії системи приймачів ADS-B. В подальших дослідженнях пропонується використання запропонованого методу синхронізації системи приймачів ADS-B та його практичного використання при веденні радіолокаційного контролю повітряної обстановки.


Індекс рубрикатора НБУВ: О571.55-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73223 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Федоров А. В. 
Метод синхронізації системи приймачів ADS-B при веденні радіолокаційного контролю повітряної обстановки з використанням технології MLAT / А. В. Федоров, Г. В. Худов, Б. В. Бакуменко, К. А. Тахьян, С. М. Ковалевський // Системи упр., навігації та зв'язку. - 2019. - Вип. 4. - С. 9-12. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Вивчено метод синхронізації системи приймачів ADS-B з використанням технології MLAT. Мета статті - розробка методу синхронізації приймачів автоматичного залежного спостереження ADS-B при веденні радіолокаційного контролю з використанням технології MLAT. Проаналізовано фактори, що впливають на точність визначення координат повітряних об'єктів, стислий аналіз можливостей технології ADS-B, розробка методу синхронізації приймачів ADS-B з використанням технології MLAT. Використано методи радіолокації, методи теорії прийому та обробки сигналів, визначення координат повітряних об'єктів. Визначено фактори, що впливають на точність визначення координат повітряних об'єктів. Встановлено можливість застосування технології автоматичного залежного спостереження та технології мультилатерації для підвищення точності визначення координат повітряних об'єктів. Встановлено, що для більш якісного визначення координат повітряних об'єктів необхідно забезпечити точність синхронізації приймачів менше 1 мкс. Розроблено метод синхронізації приймачів ADS-B при веденні радіолокаційного контролю повітряної обстановки з використанням технології MLAT, що забезпечує необхідну точність синхронізації. Запропоновано алгоритм, що реалізує метод синхронізації системи приймачів ADS-B з використанням технології мультилатерації. Висновки: наукова новизна одержаних результатів полягає в наступному. Встановлено, що перевагами використання запропонованого методу синхронізації приймачів ADS-B є простота процесу синхронізації, можливість використання в якості контрольних об'єктів випадкові повітряні об'єкти, що оснащені транспондерами ADS-B та знаходяться в зоні дії системи приймачів ADS-B. В подальших дослідженнях пропонується використання запропонованого методу синхронізації системи приймачів ADS-B та його практичного використання при веденні радіолокаційного контролю повітряної обстановки.


Індекс рубрикатора НБУВ: О571.55-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73223 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Федоров А. В. 
Використання системи мультилатерації для підвищення якості радіолокаційного контролю повітряного простору / А. В. Федоров, В. В. Чалий, В. П. Фінаєв // Системи упр., навігації та зв'язку. - 2018. - Вип. 3. - С. 55-60. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Вивчено систему мультилатерації (MLAT) та її взаємодію з існуючими засобами радіолокації під час ведення радіолокаційного контролю (РЛК) повітряного простору. Мета роботи - аналіз можливостей використання системи MLAT для підвищення ефективності РЛК повітряного простору. Завдання: аналіз основних тенденцій розвитку засобів повітряного нападу, аналіз відомих організаційних та технічних шляхів підвищення ефективності ведення РЛК малопомітних та малорозмірних повітряних об'єктів (ПО), визначення напрямків поєднання можливостей системи MLAT та інформації від існуючих радіолокаційних засобів, аналіз можливості одержання інформації від системи MLAT в радіотехнічних підрозділах, аналіз особливостей та обмежень на використання інформації від системи MLAT. Використовуваними методами є: методи визначення координат ПО, різницево-далекомірний метод, методи пасивної радіолокації, методи визначення координат ПО з використанням інформації супутникових навігаційних систем. Встановлено, що система MLAT є системою незалежного кооперативного спостереження, в основі роботи системи MLAT покладений відомий далекомірний метод визначення координат ПО, мінімальна кількість пунктів прийому дорівнює трьом, отримано вираз для лінійної похибки різницево-далекомірного методу в системі MLAT, встановлено, що у якості приймачів в системі MLAT можливе використання транспондерів системи ADS-B, наведено декілька варіантів рішення задачі по виявленню потенційно небезпечних ПО, що бажають бути непоміченими, або здійснюють "мімікрію". Висновки: наукова новизна отриманих результатів полягає в наступному: підвищення точності визначення координат ПО та якості РЛК повітряного простору шляхом поєднання можливостей системи MLAT та інформації від існуючих радіолокаційних засобів; встановлено, що використання системи MLAT суттєво підвищить точність супроводження ПО; намічені шляхи оптимізації геометричної побудови приймачів системи MLAT на позиціях радіотехнічних підрозділів та розробки методу сумісної обробки радіолокаційної інформації та інформації від системи MLAT при РЛК повітряного простору.


Індекс рубрикатора НБУВ: О571.55-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73223 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Федоров А. В. 
Аналіз ефективності використання системи MLAT в аеропортах для контролю повітряного простору / А. В. Федоров, Д. В. Головняк, В. А. Андрієвський, С. І. Куцмус, Ю. Ю. Галаговець // Системи упр., навігації та зв'язку. - 2018. - Вип. 2. - С. 30-33. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Проведений аналіз досвіду використання системи MLAT в аеропортах світу та сучасних тенденцій розвитку радіолокаційних засобів, що використовуються в системі контролю повітряного простору. Ефективність використання технології MLAT проведено на прикладі системи встановленої в аеропорту Жуляни (м. Київ). Дослідження можливостей системи здійснено за допомогою моделювання роботи реальної MLAT-системи при визначенні точності координат повітряних об'єктів в зоні відповідальності аеропорту при роботі системи в пасивному режимі, без використання функції вимірювання дальності цілі, активному режимі та при відмові одного з приймачів. Визначено існуючі проблеми контролю повітряного простору в аеропортах та запропоновані варіанти їх вирішення.


Індекс рубрикатора НБУВ: О513-048

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73223 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Марченко А. П. 
Обгрунтування необхідності регулювання роботи системи охолодження дизеля наземної транспортної машини / А. П. Марченко, А. Ю. Федоров, О. Ю. Ліньков, В. Ф. Клімов // Автомоб. трансп. : сб. науч. тр. - 2018. - Вып. 43. - С. 12-17. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Проаналізовано і обгрунтовано необхідність регулювання роботи системи охолодження дизеля наземної транспортної машини, показано, що відхилення температури теплоносіїв від оптимальної призводить до негативних наслідків в експлуатації дизеля. На основі експериментальних даних показано вплив зміни режиму роботи дизеля наземної транспортної машини з дизелем типу 5ТДФ на відхилення температур теплоносіїв від рекомендованих оптимальних.


Індекс рубрикатора НБУВ: О354-046

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70158 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Федоров А. Ю. 
Визначення працездатності штатної системи охолодження при модернізації силової установки шляхом заміни дизеля / А. Ю. Федоров // Вестн. ХНАДУ : сб. науч. тр. - 2018. - Вып. 81. - С. 48-56. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Виконано визначення працездатності штатної системи охолодження технічно застарілої наземної транспортної машини з дизелем типу В-46-6. Розглянуто модернізацію існуючого зразка наземної транспортної машини з дизелем типу 5ТДФ і проаналізовано роботу нового дизеля зі штатною системою охолодження машини.


Індекс рубрикатора НБУВ: О155.4-083

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69103 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Федоров А. А. 
Правова охорона дизайнерських рішень в Україні : монографія / А. А. Федоров. - Одеса : Бахва, 2015. - 171 c. - Бібліогр.: с. 153-171 - укp.

Розкрито поняття та види дизайнерських рішень. Приділено увагу правовій охороні дизайнерських рішень як об'єктам авторського права, торговельних марок і промислових знаків. Визначено співвідношення зазначених рішень і винаходів (корисних моделей). Проаналізовано структуру кумулятивної правової охорони дизайнерських рішень. Охарактеризовано критерії відбору елементів такої охорони дизайнерських рішень.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)390.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА805904 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Андреев С. В. 
Увеличение эффективности отпущенного тепла при оптимальном выборе количества жилых домов и полной реконструкции системы централизованного горячего водоснабжения квартала / С. В. Андреев, А. П. Федоров, А. И. Бондаренко // Энергосбережение. Энергетика. Энергоаудит. - 2014. - № 8. - С. 22-27. - Библиогр.: 1 назв. - рус.

Рассмотрен расчетный экономический эффект от результата перевода группы жилых домов с устаревшими внутридомовыми бойлерами горячего водоснабжения на централизованное горячее водоснабжение с установкой современного оборудования и реконструкцией внутриквартальной сети, с заменой труб теплоснабжения на бесканальную прокладку труб отопления в ППУ и прокладку труб горячего водоснабжения "Изопрфлекс".


Індекс рубрикатора НБУВ: Н765

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25317 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Котенко О. Г. 
Результаты предоперационной эмболизации воротной вены у пациентов при билиарных опухолях печени / О. Г. Котенко, В. А. Кондратюк, А. А. Федоров, А. В. Гриненко, А. А. Коршак, А. В. Гусев, А. О. Попов, М. С. Григорян // Клініч. хірургія. - 2014. - № 11. - С. 5-7. - Библиогр.: 8 назв. - рус.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.435.1-59

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26838 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
17.

Федоров А. Ю. 
Моделирование защит в распределительной сети низкого напряжения с децентрализованными источниками энергии / А. Ю. Федоров // Енергетика: економіка, технології, екол.. - 2014. - № 2. - С. 21-24. - Библиогр.: 8 назв. - рус.

Цель работы - отражение проблематики сетей низкого напряжения (НН) в связи с внедрением в них децентрализованных источников энергии (ДИЭ), что создает необходимость повышения качества защиты, автоматики и контроля в этих сетях. Для этого создана имитационная модель сети НН с ДИЭ (фотоэлектрическая система) в программном пакете Matlab. Разработан ряд моделей, имитирующих работу защит и автоматики. На базе созданных моделей исследованы различные стационарные и переходные режимы работы сети, которые позволили проверить адекватность работы блоков защит, автоматики и сети в целом.


Індекс рубрикатора НБУВ: З279-053

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22833 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Ентин В. А. 
Геофизические аспекты строения и генезиса Ильинецкой структуры: импакт или вулкан? / В. А. Ентин, М. И. Орлюк, С. И. Гуськов, А. В. Федоров, В. Н. Павлюк, В. В. Друкаренко // Геофиз. журн.. - 2013. - 35, № 1. - С. 100-112. - Библиогр.: с. 111-112 - рус.

Розглянуто геофізичні аспекти будови та генезису Іллінецької структури. Запропоновано нову імпактно-вулканічну концепцію утворення та становлення Іллінецької структури на підставі аналізу гравітаційного та магнітного полів, експериментального вивчення густини та намагніченості керна двох свердловин у сукупності з геохронологічними даними, її гравітаційною та магнітною моделями. Згідно з результатами комплексних геолого-геофізичних досліджень, у пізньому ордовіку відбулась ударно-метеоритна подія з утворенням класичної імпактної структури, що спровокувало в ранньому девоні в епіцентрі удару космічного тіла розвиток еруптивного вулканічного апарату.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д390.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14153 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Левшов А. В. 
О математическом моделировании фотоэлектрических модулей / А. В. Левшов, А. Ю. Федоров // Наук. пр. Донец. нац. техн. ун-ту. Сер. Електротехніка і енергетика. - 2013. - Вип. 1. - С. 153-158. - Библиогр.: 7 назв. - рус.

Рассмотрены вопросы создания математической модели фотоэлектрической системы. На основании известного математического и аналитического описания создана Simulink модель, которая позволяет получать вольт-амперные характеристики фотоэлектрических модулей разных производителей и оценивать энергетические параметры работы фотоэлектрических модулей (систем) при различных уровнях солнечной радиации.


Індекс рубрикатора НБУВ: З252.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69802 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Федоров А. П. 
Виховання цінностей здорового способу життя у студентів вищих навчальних закладів економіки і торгівлі : автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.07 / А. П. Федоров; Східноукр. нац. ун-т ім. В. Даля. - Луганськ, 2013. - 20 c. - укp.

Увагу приділено вирішенню проблеми особистісно орієнтованого формування в студентів ціннісних орієнтацій до здорового способу життя, як компонента фахової підготовленості, з урахуванням сучасної соціокультурної ситуації розвитку України. Теоретично обгрунтовано й експериментально перевірено ефективність впровадженої в навчально-виховний процес ВНЗ концептуальної моделі реалізації організаційно-педагогічних умов формування цінностей здоров'я. Доведено, що інтерактивні здоров'язбережувальні технології (інноваційні педагогічні системи) сприяють формуванню цінностей здорового способу життя студентів як компонента їх фахової культури.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч481.354.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА399447 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського