Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (1)Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (12)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=ХІМИЧ$<.>+<.>A=МАРІЯ$<.>+<.>A=СЕРГІЇВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Хімич М. С. 
Ветеринарно-санітарна і якісна оцінка сухих кормів тваринного походження для непродуктивних тварин : автореф. дис... канд. вет. наук : 16.00.09 / М. С. Хімич; Львів. нац. ун-т вет. медицини та біотехнологій ім. С.З.Гжицького. - Л., 2008. - 20 c. - укp.

Проведено комплексні ветеринарно-санітарні дослідження щодо виявлення якості та безпеки сухих кормів імпортного та вітчизняного виробництва, що використовуються для годівлі непродуктивних тварин - собак і кішок. Установлено, що всі сухі корми для даних тварин, які надходять з метою їх реалізації, відповідають ветеринарно-санітарним вимогам якості та безпеки, але у процесі реалізації, особливо за порушення умов зберігання, частина кормів втрачає якість і у певних випадках може бути небезпечною для тварин. З'ясовано, що система контролю якості та безпеки кормів під час реалізації, побудована відповідно до чинних вимог та передбачає використання результатів органолептичних досліджень, не повною мірою об'єктивна. Установлено, що значна частина кормів, що реалізуються, навіть за органолептичними показниками відноситься до категорії сумнівної якості: 57,2 % - за запахом і кольором, 28,6 % - за консистенцією та 14,3 % - за зовнішнім виглядом, а за біохімічними показниками - понад 60 % кормів. Виявлено, що за бактеріальними показниками 34,4 % досліджених кормів не відповідали ветеринарно-санітарним вимогам стосовно загального бактеріального обсіменіння, з 31,2 % виділено ентеробактерії, 13,7 % сальмонели, 21,8 % - протей. Вміст токсичних елементів у кормах не перевищував допустимих рівнів, а 34,8 % кормів які знаходились у реалізації, була притаманна загальна токсичність. Установлено, що всі корми, які надходять для реалізації, особливо імпортні, за хімічним складом не завжди відповідають вимогам сертифікату. Розроблено науково обгрунтовану систему класифікації сухих

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П817.18 + П545.11

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА359994 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Хімич В. І. 
Визначення принципів і підходів до оцінки якості продукції промислового виробництва / В. І. Хімич, А. С. Зенкін, Г. І. Хімічева // Технологія і техніка друкарства. - 2013. - № 2. - С. 109-113. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Проанализированы принципы, методы и подходы к оценке качества и конкурентоспособности продукции обувного производства и определены механизмы и инструменты их проведения.


Індекс рубрикатора НБУВ: М55-7 с

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72515 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Хімич В. І. 
Визначення і обгрунтування споживчих властивостей взуття / В. І. Хімич, Г. І. Хімічева, А. С. Зенкін // Вост.-Европ. журн. передовых технологий. - 2013. - № 5/3. - С. 24-26. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Зазначено, що для підвищення якості та конкурентоспроможності вітчизняного взуття потрібно чітко відслідковувати і контролювати його споживчі властивості. Для цього встановлено та наведено принципи та підходи визначення й обгрунтування споживчих властивостей любого виду взуття. Проаналізовано фактори, що впливають на якість споживчих властивостей вітчизняного взуття і запропоновано методи їх контролю та визначення.


Індекс рубрикатора НБУВ: М55-9

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24320 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Хімич В. І. 
Оцінка якості та конкурентоспроможності продукції взуттєвого виробництва за споживчими вимогами : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.01.02 / В. І. Хімич; Київ. нац. ун-т технологій та дизайну. - Київ, 2014. - 19 c. - укp.

Вперше розроблено динамічну модель споживчих вимог до взуттєвої продукції, суть якої полягає у визначенні цільової функції забезпечення високої якості шляхом порівняння ступеня відповідності абсолютних і конкретних вимог потенційного споживача. Вперше одержано залежність впливу фізико-механічних властивостей матеріалів на комфортність взуття, яка ще на стадії проектування дозволяє враховувати не тільки геометричні та силові чинники технологічного процесу, а і залишкові складові деформації верху взуття, обумовлені методами вичинки шкіри, формування заготовки та тривалістю силової взаємодії ступні споживача та взуття. Вдосконалено принципи та підходи кваліметричної оцінки якості взуттєвих виробів, суть яких полягає у визначенні нормативних значень показники споживчих властивостей взуття. Застосування цих принципів дозволяє своєчасно враховувати швидкоплинні зміни вимог споживача.


Індекс рубрикатора НБУВ: М55-9

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА405956 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Хімич П. П. 
Проблема відношення людини і природи в творчій спадщині П.А. Тутковського / П. П. Хімич // Вісн. Житомир. держ. ун-ту ім. І. Франка. - 2007. - Вип. 35. - С. 42-45. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Досліджено проблему відношення людини і природи у творчій спадщині П.А. Тутковського. Розглянуто погляди українського вченого у порівнянні з позицією В.І. Вернадського щодо місця й ролі людини в природі. У контексті сучасності проаналізовано шляхи, запропоновані П.А. Тутковським, які мали б на меті гармонізувати ці відносини та спрямувати їх у раціональне русло.

Исследовано проблему отношения человека и природы в творческом наследии П.А. Тутковского. Рассмотрены взгляды украинского ученого в сравнении с позицией В.И. Вернадского относительно места и роли человека в природе. В контексте современности проанализированы пути, предложенные П.А. Тутковским, с целью гармонизации этих отношений и направления их в рациональное русло.

In the article the problem of man and nature relations in the creative inheritance of P.A. Tutkovskiy is investigated. The views of the Ukrainian scientist are considered in comparison to the position of V.I. Vernadskiy as to the place and role of manin nature. In the contemporary context the ways, offered by P.A. Tutkovskiy, which would have on purpose to harmonize these relations and send them in a rational direction , are analysed.


Індекс рубрикатора НБУВ: Б.д(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70151 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Хімич П. П. 
Витоки світогляду П. А. Тутковського / П. П. Хімич // Вісн. Житомир. держ. ун-ту ім. І. Франка. - 2010. - Вип. 50. - С. 40-44. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.

Зазначено, що П. А. Тутковський належав до когорти вчених, які, з одного боку, закладали підвалини сучасної науки, з іншого - усталювали нову парадигму цілісності світу, єдності людини та природи. Проаналізовано впливи тогочасної філософської думки та досягнень науки. Встановлено, що його біосферні узагальнення розвивалися як на основі світових набутків у сфері наук про Землю, так і в руслі національного світогляду.

Отмечено, что П. А. Тутковский принадлежал к когорте ученых, которые, с одной стороны, закладывали фундамент современной науки, с другой - упрочивали новую парадигму целостности мира, единства человека и природы. Проанализированы влияния современной ученому философской мысли и достижений науки. Установлено, что его биосферные обобщения развивались как на основе мирового достояния в сфере наук о Земле, так и в русле национального мировоззрения.

In the article it is generalized, that P. A. Tutkovskiy belonged to the cohort of scientists, who, on the one hand, mortgaged foundations of modern science, on the other - strengthened the new paradigm of integrity of the world, unity of man and nature. Influences of modern to the scientist philosophical idea and achievements of that time science are analysed. It is set that his biosphere generalizations developed both on the basis of world properties in the field of sciences about Earth and in a river-bed of world view.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю3(4УКР)5/6 + Д. д(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70151 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського