Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (2)Книжкові видання та компакт-диски (11)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>A=FINKELSTEIN$<.>+<.>A=ELLEN$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Sapaty P.  
Towards fully distributed cognitive systems / P. Sapaty, K. Kawamura, M. Sugisaka, R. Finkelstein // Мат. машини і системи. - 2004. - № 1. - С. 69-75. - Библиогр.: 9 назв. - англ.

A new paradigm, including a philosophy, model and technology, for the creation of advanced distributed cognitive systems is discussed. This paradigm allows for the description of interacting deliberative, reactive, and reflective processes on a semantic level. It provides new degrees of freedom for autonomous robotic teams, where the collective behavior of robots emerges as a derivative of parallel and distributed interpretation of a language, known as WAVE-WP, in a united physical and virtual world.


Ключ. слова: cognitive systems, collective behavior, multiple robots, WAVE-WP language, parallel interpretation
Індекс рубрикатора НБУВ: З970.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15664 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Finkelstein Z. 
Hydrodynamic calculation of the power circuit of the complex for electrochemical processing = Гидродинамический расчет силовой цепи комплекса для электрохимической обработки / Z. Finkelstein, M. Yamkova // Вісн. Нац. техн. ун-ту України "КПІ". Сер. Машинобудування. - 2013. - Вип. 67. - С. 131-136. - Бібліогр.: 5 назв. - англ.

Теоретически определены поля скоростей и концентрации электролита в межэлектродном зазоре комплекса для электрохимической обработки, что позволило найти значение граничной плотности тока в электролите и рабочий ток в нем и объяснить саморегулируемость межэлектродного зазора и возникновение режима короткого замыкания. Поле скоростей найдено как точное решение уравнения Навье - Стокса для течения в окрестности критической точки. Поле концентрации определено решением уравнения диффузии с учетом распределения скоростей электролита.


Індекс рубрикатора НБУВ: К554-5-02

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29126/маш. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Dennis М. Styne 
Ожиріння в дітей - визначення, лікування, профілактика. Клінічні практичні настанови Ендокринологічного Товариства. Ч. 4 / Dennis М. Styne, Silva A. Arslanian, Ellen L. Connor, Ismaa Sadaf Farooqi, M. Hassan Murad, Janet H. Silverstein, Jack A. Yanovski // Clinical Endocrinology and Endocrine Surgery. - 2020. - № 1. - С. 90-95. - укp.

Розділ епідеміології та визначення містить останні статистичні дані про тенденції ожиріння у дітей, зокрема очевидну недавню стабілізацію його поширеності. Розділ оцінки містить останні рекомендації щодо використання лабораторної оцінки для діагностики та лікування супутніх захворювань ожиріння. Увагу приділено уникненню ендокринної оцінки у більшості дітей, а також уникненню вимірювання вмісту в крові інсуліну, щоб обходитися без непотрібних лабораторних тестів. Розділ генетики було детально переглянуто з найостаннішими результатами геномів, представленими у табличній формі, і він містить рекомендації щодо того, коли слід застосовувати генетичні тестування у дітей з ожирінням, особливо у разі його виникнення в ранньому дитячому віці, наявності сімейної історії надлишкового ожиріння та гіперфагії. Додано комбіновану блок-схему, що демонструє напрями діагностики від анамнезу і об'єктивного огляду - до генетичного тестування. Профілактику ожиріння обговорено з наведенням численних нових досліджень, які підтверджують більшість попередніх висновків щодо модифікації способу життя. Обговорено важливість впливу дитячого ожиріння на психологічну функцію дитини. Наведено клінічні настанови щодо оцінювання дітей та доступних інструментів для визначення функції дитини і сім'ї. Подано посилання на відповідні програми консультування, що необхідні в разі виявлення психологічних проблем або невідповідного функціонування сім'ї. Представлено оновлену інформацію щодо переваг і ризиків баріатричної хірургії, а також обговорення типів процедур, які можуть бути використані. Наголошено на протипоказаннях у застосуванні баріатричної хірургії у дітей, які підростають, та у незрілих підлітків. Акцентовано увагу на тому, що процедури слід проводити лише у зрілих юнаків з тяжкими супутніми ожирінню захворюваннями, за наявності мотивації та комплаєнтності пацієнта і його сім'ї, а також тільки руками досвідченого хірурга, який має спеціалізовану та досвідчену команду підтримки.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.415.202.1-59

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24380 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
4.

Sapaty P. S. 
Fighting global viruses under Spatial Grasp Technology = Боротьба із глобальними вірусами за допомогою Технології просторового захоплення / P. S. Sapaty, R. Finkelstein // Мат. машини і системи. - 2020. - № 4. - С. 113-124. - Бібліогр.: 25 назв. - англ.

Робота стимульована жорстокою світовою боротьбою з COVID-19 і є своєрідною спробою взяти участь у цьому глобальному процесі з запатентованою та розробленою мережевою технологією, заснованою на розповсюдженні складних вірусів у великих фізичних та віртуальних просторах. Технологія просторового захоплення (ТПЗ) з базовою Мовою просторового захоплення (МПЗ) використовує паралельний код семантичного рівня, який само розповсюджується, саморозмножується та само покривається, створюючи потужні розподілені інфраструктури для вирішення складних проблем. Показано, як знайти джерела вірусів у розподілених мережах спочатку шляхом їх відстеження через інфіковані вузли-попередники, якщо такі були зафіксовані, а потім, більш складним чином, шляхом розповсюдження через вузли, що мають менший або близький час зараження, також враховувати можливі збої та динаміку у реальних мережах. Якщо окреслити кількість заражених вузлів, які знаходяться далеко один від одного та з різніх сторін зараженої мережі, ймовірне джерело може також знаходитись на перетині найкоротших дерев шляхів, що починаються у всіх таких вузлах, як це також показано на МПЗ. Але аналізуючи складність, динаміку та непередбачуваність реального поширення Covid-19, стає зрозумілою недостатність дискретних мереж для моделювання світового покриття ним. Використовуючи можливість ТПЗ безпосередньо працювати також у фізичних просторах, було показано, як описати глобальний вірус, який розповсюджується масово, причому зараження поширюється за багатьма і навіть досі незрозумілими каналами. У статті також показано, як змоделювати запланований у всьому світі розподіл антивірусної вакцини та її глобальний вплив на поширення вірусу, що символічно представлено як просторова боротьба доброякісного вірусу (вакцина) із шкідливим Covid. Остання версія ТПЗ може бути легко впроваджена та ефективно інтегрована з будь-якими існуючими мережевими системами у глобальному масштабі завдяки встановленню взаємодіючих інтерпретаторів МПЗ від мільйонів до мільярдів копій і таким чином перетворенню усього світу у всемогутню систему для моделювання та управління.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р194.31 covid-19

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23045 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського