Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (2)Книжкові видання та компакт-диски (9)
Пошуковий запит: (<.>A=PLANK$<.>+<.>A=ANNE$<.>+<.>A=CHRISTINE$<.>+<.>A=MELANIE$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
Категорія:    
1.

Kajo K.  
Scoring index for prediction of HER-2 status in the invasive breast carcinoma = Оценочный индекс для расчета статуса HER-2 при инвазивном раке молочной железы / K. Kajo, P. Zubor, M. Barthova, L. Plank // Эксперим. онкология. - 2007. - 29, № 4. - С. 281-286. - Библиогр.: 31 назв. - англ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.133.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14160 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Ariane Boivin .  
Осложнения беременности у женщин, рожденных преждевременно / . Ariane Boivin, . Zhong-Cheng Luo, . Francois Audibert, . Benoit Mbsse, . Francine Lefebvre, . Rejean Tessier, . Anne Monique Nuyt // Здоровье женщины. - 2012. - № 9. - С. 39-44. - Библиогр.: 31 назв. - рус.

Проведено популяционное когортное исследование в провинции Квебек, в котором принимали участие 7405 женщин, рожденных преждевременно (554 меньше 32 нед, 6851 в 32 - 36 нед) и группа сравнения - 16 714 рожденных в срок в период с 1976 по 1995 г. и родивших в период з 1987 по 2008 г. Первичными исходами считались осложнения беременности (гестационный диабет, гестационная гипертензия, преэклампсия и эклампсия). В общем 19,9 % женщин, которые были рождены до 32 нед, 13,2 % рожденных в 32 - 36 нед и 11,7 % рожденных в срок, имели по крайней мере одно осложнение беременности за исследуемый период. Женщины, рожденные с малой массой тела для гестационного возраста (как рожденные в срок, так и преждевременно), имеют более высокие шансы на развитие по крайней мере одного осложнения при беременности, в сравнении с пациентами, которые были рождены в срок с соответствующей гестационному возрасту массой тела. После проведения корректировки относительно различных факторов шансы развития осложнений беременности, которые ассоциированы с преждевременным рождением, были увеличены в 1,95 раза (95 % доверительный интервал (ДИ) 1,54 - 2,47) среди женщин, рожденных до 32-й недели и в 1,14 раза (95 % ДИ 1,03 - 1,25) среди рожденных в 32 - 36 нед относительно рожденных в срок. Сделаны выводы, что преждевременное рождение в сочетании, а также независимо от маленькой для гестационного возраста массой тела при рождении, были связаны со значительным повышением риска развития осложнений при беременности.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Anne Zulfia 
Effects of Alsub2/subOsub3np/sub and Mg addition on the properties of the Al - Zr - Ce nanocomposite produced by stir casting, as aluminium conductor = Влияние добавок Alsub2/subOsub3np/sub и Mg на свойства нанокомпозита Al - Zr - Ce, полученного методом литья перемешиванием, как алюминиевого проводника / Anne Zulfia, Rd Panji Maulana, Fadli Robby, M. Kirman, Agus Sukarto // Порошковая металлургия. - 2015. - № 9/10. - С. 35-45. - Бібліогр.: 19 назв. - англ.


Індекс рубрикатора НБУВ: К391.91-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28502 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
4.

Fatma Makni 
A new method of mixing quality assessment for friction material constituents toward better mechanical properties = Новий метод оцінки якості змішування складових фрикційних матеріалів для поліпшення механічних властивостей / Fatma Makni, Mohamed Kchaou, Anne-Lise Cristol, Riadh Elleuch, Yannick Desplanques // Порошковая металлургия. - 2017. - № 1/2. - С. 3-18. - Бібліогр.: 37 назв. - англ.

Фрикційні матеріали, які використовуються для гальмівних накладок, є композитами з високим ступенем гетерогенності. Взаємозв'язок між складом суміші, кінцевими властивостями матеріалу та його експлуатаційними характеристиками вивчено недостатньо. Гетерогенність цих матеріалів зумовлена різноманітністю інгредієнтів (їх морфологією, розмірами, властивостями тощо), а також процесом виготовлення, що включає ряд послідовних етапів: змішування, попереднє формування, гаряче формування і подальше отвердження. Серед цих процесів змішування справляє великий вплив на мікроструктуру матеріалу (з огляду розподілу інгредієнтів) і, отже, на його механічні властивості. Однак опанування процесу змішування складне, оскільки він і дотепер грунтується на емпіричному досвіді виробників. Розроблено новий метод і методику оцінки якості змішування складових фрикційних матеріалів. Передусім, метод полягає у вивченні фізичних властивостей складових, що надасть змогу полегшити аналіз перебігу процесу змішування. Такий аналіз включає 2 етапи: вивчення дво- та багатокомпонентних сумішей. Для оцінки змішування передбачається застосування не пов'язаного з великими витратами часу методу аналізу зображень за допомогою двох статистичних коефіцієнтів. Це ексцес і коефіцієнт варіації, які надають змогу описати якість процесу змішування та еволюцію стану поверхні змішуваного об'єму, а також оцінити тривалість змішування.


Індекс рубрикатора НБУВ: К391.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28502 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Bischoff S. C. 
Практичні настанови Європейської асоціації клінічного харчування та метаболізму (ESPEN). Клінічне харчування при захворюваннях печінки / S. C. Bischoff, W. Bernal, S. Dasarathy, M. Merli, L. D. Plank, T. Schutz, M. Plauth, I. Skrypnyk, O. Shvets // Сучас. гастроентерологія. - 2021. - № 1. - С. 59-80. - укp.

Практичні настанови грунтуються на чинних Наукових настановах ESPEN з клінічного харчування у разі захворювань печінки. Їх було скорочено та перетворено на блок-схеми для зручнішого використання в клінічній практиці. Настанови призначені для професіоналів (лікарів, дієтологів, нутриціологів та медичних сестер), які працюють з пацієнтами з хронічними захворюваннями печінки. Загалом представлено 103 твердження та рекомендації зі стислими коментарями щодо харчового та метаболічного ведення пацієнтів з: гострою печінковою недостатністю, алкогольним стеатогепатитом, неалкогольною жировою хворобою печінки, цирозом печінки, після операції/трансплантації печінки. Рекомендаціям, пов'язаним із захворюванням, передують загальні рекомендації щодо діагностики стану харчування пацієнтів із захворюваннями печінки та ускладнень, пов'язаних з лікувальним харчуванням.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.51-51

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23117 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Bischoff S. C. 
Практичні настанови Європейської асоціації клінічного харчування та метаболізму (ESPEN). Клінічне харчування при захворюваннях печінки. Ч. 2 / S. C. Bischoff, W. Bernal, S. Dasarathy, M. Merli, L. D. Plank, I. Skrypnyk, O. Shvets, T. Schutz, M. Plauth // Сучас. гастроентерологія. - 2021. - № 2. - С. 28-40. - укp.

Практичні настанови грунтуються на чинних Наукових настановах ESPEN з клінічного харчування при захворюваннях печінки. Їх було скорочено та перетворено на блок-схеми для зручнішого використання в клінічній практиці. Настанови призначені для професіоналів (лікарів, дієтологів, нутриціологів та медичних сестер), які працюють з пацієнтами з хронічними захворюваннями печінки. Загалом представлено 103 твердження та рекомендації з короткими коментарями щодо харчового та метаболічного ведення пацієнтів з: гострою печінковою недостатністю, алкогольним стеатогепатитом, неалкогольною жировою хворобою печінки, цирозом печінки, після операції/трансплантації печінки. Рекомендаціям, пов'язаним із захворюванням, передують загальні рекомендації щодо діагностики стану харчування пацієнтів із захворюваннями печінки та ускладнень, пов'язаних з лікувальним харчуванням.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.51-51

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23117 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія: Будівництво   
7.

Isaev O. P. 
Monitoring of the elements stability of building constructions by means of example of vertical elastic rod of high flexibility = Моніторинг стійкості елементів будівельних конструкцій на прикладі вертикального пружнього стрижня великої гнучкості / O. P. Isaev, A. O. Annenkov, R. A. Demianenko, P. O. Chulanov // Опір матеріалів і теорія споруд : наук.-техн. зб. - 2022. - Вип. 109. - С. 416-425. - Бібліогр.: 9 назв. - англ.

Розглянуто область геодезичного та інженерно-будівельного моніторингу будівельних конструкцій у вигляді стрижневих систем. Досліджено точність виміру деформації стягнення стрижня. Як приклад розглянуто вертикальний прямолінійний стрижень великої гнучкості, навантажений повздовжньою вертикальною силою. Досвід свідчить, що стрижень під дією осьового стискаючого навантаження, що не перевищує допустимих розрахункових значень, зберігає початкову форму рівноваги та стійкість. У цьому випадку він працює у межах пружних деформацій стиснення. У разі збільшення навантажень до критичних значень, настає такий стан елемента, коли форма рівноваги стає нестійкою, і в будь-який момент за незначної стороньої дії або в результаті похибок положення, вона може з прямолінійної перетворитися на криволінійну. Це супроводжується великими переміщеннями та залишковими деформаціями. Наголошено на важливості моніторингу, коли спорудження з подібними конструкціями виявляється, наприклад, у зоні розвитку негативних природних та антропогенних процесів. В результаті навантаження на деякі елементи може збільшитись до критичних значень за рахунок нерівномірного горизонтального та вертикального зсуву та нахилу споруди, у тому числі вібрацій тощо. Акцентовано увагу на тому, що комплекс інженерно-технічних вимірювань повинен показати з необхідною повнотою, достовірністю та точністю величини, характер і динаміку змін зовнішнього навантаження на елементи споруди, зміну внутрішніх зусиль і напружень у них, розвиток деформацій (зміна розмірів та форми рівноваги). Обгрунтовано точність, з якою необхідно вимірювати рух кінця стрижня під час деформації. Виведено залежність, з якої видно, що середня квадратична похибка виміру переміщення залежить від того, яким чином обрано граничне відхилення напруги в перерізах стрижня з певного матеріалу. Обгрунтовано розрахунок граничного відхилення напруги, виходячи зі стійкості та гнучкості стрижня.



Шифр НБУВ: Ж29208 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського