Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (11)Книжкові видання та компакт-диски (2)Журнали та продовжувані видання (11)
Пошуковий запит: (<.>A=SYZONENKO$<.>+<.>A=IRYNA$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Povoroznyuk V. 
Associations between metabolic syndrome and bone mineral density, trabecular bone score in postmenopausal women with non-vertebral fractures = Зв'язок метаболічного синдрому і мінеральної щільності кісткової тканини, показника якості трабекулярної кісткової тканини в жінок у постменопаузальному періоді з невертебральними переломами / V. Povoroznyuk, L. Martynyuk, I. Syzonenko, L. Martynyuk // Боль. Суставы. Позвоночник. - 2018. - 8, № 3. - С. 117-123. - Бібліогр.: 15 назв. - англ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р458.83 + Р712.59 + Р415.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100581 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Chulanova G. V. 
Strategy of argument impact in American political advertisement = Реалізація стратегій аргументативного впливу в американській політичній рекламі / G. V. Chulanova, M. I. Syzonenko // Філол. трактати. - 2018. - 10, № 4. - С. 76-84. - Бібліогр.: 20 назв. - англ.

Розглянуто стратегію як чітко визначений план дій для досягнення комунікативної мети в межах політичного дискурсу. Детально вивчено основні елементи аргументації та впливу, їх функції, а також значення для учасників комунікації. Крім того, в результаті опрацювання робіт багатьох дослідників, які також вивчали цю тему було чітко розмежовано поняття "стратегія", "вплив" та "аргументація". Увагу приділено різним класифікаціям стратегій впливу, які зазначені у роботах відомих дослідників, а також тактикам їх реалізації. У процесі дослідження виявлено, що яскраві картинки, зворушливі історії, мотивуючі промови завжди є частиною тієї чи іншої тактики впливу на свідомість людини, неважливо помічає вона це чи ні. Причому рекламні ролики мають попит у різних сферах життя суспільства: комерційній, освітній, спортивній і т.д. Сфера політики не є винятком, а навпаки досить ілюстративним прикладом. Рекламу визначено як основний засіб аргументативного впливу на суспільство у політичній сфері життя. На матеріалі розглянутих роликів американської політичної реклами визначено основні мовні засоби, якими користуються політики для досягнення визначеної комунікативної мети. Особливо детально досліджено приклади використання різних стратегій і тактик, та виділено засоби їх втілення. Отже, з поміж цілого ряду різноманітних класифікацій було виділено одну, за якою і було досліджено приклади американської реклами. На основі всіх одержаних результатів і знайдених фактів під час проведеного дослідження було сформовано власні висновки в межах обраної теми. Важливим етапом роботи було також виділення перспектив подальших досліджень обраної теми у межах політичного дискурсу. Зазначено перспективи більш детальних спостережень й у інших сферах життя, які чинять не менший вплив на сучасне суспільство.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш143.21-716

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100384 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Solomianiuk N. 
Relation of qualitative and quantitive levels of availability and adequacy of food in determing the level of food safety = Взаємозв'язок якісного і кількісного рівнів доступності та достатності харчування при визначенні рівня продовольчої безпеки / N. Solomianiuk, F. Iryna, O. Dragan // Ukr. Food J.. - 2019. - 8, № 2. - С. 386-399. - Бібліогр.: 37 назв. - англ.

Для якісного і повноцінного аналізу продовольчої безпеки, необхідний набір показників, які забезпечують якісний і кількісний підхід для оцінювання продовольчої доступності та достатності. Проаналізовано продовольчу безпеку та індикатори продовольчої доступності і достатності, за допомогою яких він здійснюється. В процесі дослідження використано методи статистичного аналізу в частині побудови трендів питомої ваги витрат на продукти харчування в сукупних витратах домогосподарств за 2000 - 2017 рр. із визначенням його аналітичного рівняння та вартості одиниці енергії добового раціону харчування і споживчих цін в Україні. Для оцінки фізичної доступності використовуються норми верхньої межи раціонального або оптимального харчування, норми мінімального продовольчого споживання, калорійність харчового раціону людини, відсоток забезпечення калорійності добового раціону за рахунок споживання продуктів тваринного походження. Для оцінки економічної доступності: рівень цін на продукти харчування, питома вага витрат на продукти харчування в сукупних витратах домогосподарств, коефіцієнти диференціації харчування за соціальними групами. Вони не відображають повною мірою стан продовольчої доступності. Для оцінки продовольчої доступності запропоновано використовувати показники купівельної спроможності 1 ккал, який визначається як відношення кількості ккал енергії добового раціону харчування середньостатистичного українця до питомої ваги витрат на харчування в загальному обсязі сукупних витрат домогосподарств, і вартість одиниці енергії добового раціону харчування з порівнянням з індексом споживчих цін. Так, проведені розрахунки показали, що в Україні у 2000 р. на 1 % витрат на харчування в бюджеті сукупних витрат домогосподарств припадало 41 ккал, у 2017 р. - 52,5, що складає 28 % від рівня 2000 р. Отже, доступність харчування у 2017 р. покращилася у порівнянні з 2000 р. Також досліджувались темпи зростання вартості 1 тис. ккал, які у 2000 - 2014 і у 2017 рр. випереджали темпи зростання споживчих цін. Це є свідченням того, що в ці періоди продовольчу доступність формує не ціна, а рівень доходів, особливо в частині витрат на харчування. Встановлено, що комплексне використання цих показників надасть змогу більш повно оцінити рівень продовольчої доступності населення і розробити заходи вчасного запобігання виявлених загроз.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р123 + У9(4УКР)0-982-995

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж43715 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
4.

Rud A. D. 
Influence of carbon and scandium on structure of metastable AlVB3DMg phase and properties of SPS-composites = Вплив вуглецю та скандію на структуру метастабільної фази AlV3DMg і властивості ІПС-композитів / A. D. Rud, A. M. Lakhnik, I. M. Kirian, O. N. Syzonenko, N. S. Prystash, S. O. Demchenkov, Yu. V. Lepeeva // Metallophysics and Advanced Technologies. - 2021. - 43, № 8. - С. 1045-1052. - Бібліогр.: 31 назв. - англ.


Індекс рубрикатора НБУВ: К391.91-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14161 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
5.

Kotok V. 
Determination of the effect of exposure conducted in KOH solutions at different temperatures on the properties of electrochromic Ni(OH)VB2D-PVA films = Визначення впливу витримки в розчинах KOH при різних температурах на властивості електрохромних плівок Ni(OH)V2D-ПВС / V. Kotok, V. Kovalenko, R. Nafeev, V. Verbitskiy, E. Lominoga, O. Melnyk, S. Vlasov, P. Iryna, L. Kolesnikova, V. Kalinichenko // Eastern-Europ. J. of Enterprise Technologies. - 2021. - № 4/6. - С. 60-66. - Бібліогр.: 30 назв. - англ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж619 + Г576.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24320 Пошук видання у каталогах НБУВ 


 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського