Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Журнали та продовжувані видання (41)
Пошуковий запит: (<.>I=Ж63891$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 31
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Корми і кормовиробництво : Міжвід. темат. наук. зб. Вип. 55 / ред.: В. Ф. Петриченко; Ін-т кормів УААН. - Вінниця, 2005. - 223 с. - укp.

Висвітлено наукові основи підвищення продуктивності короткоротаційних сівозмін у Лісостепу України, еколого-біологічні аспекти формування продуктивних агрофітоценозів в південному степу. Наведено оцінку вихідного матеріалу кормових бобів на продуктивність зеленої маси. Визначено динаміку наростання листової поверхні в одновидових та змішаних посівах кормових культур. Проаналізовано енерго-економічну ефективність вирощування сої в південній частині західного Лісостепу України, роль вапнування і удобрення у формуванні врожайності кормових буряків. Вивчено вплив різних доз мінеральних азотних добрив на формування екологічно чистої продукції у разі вирощування кукурудзи на зерно. Розглянуто питання оптимізації організаційно-економічних параметрів кормовиробництва в аграрних підприємствах степу України.

Освещены научные основы повышения продуктивности краткоротационных севооборотов в Лесостепи Украины, эколого-биологические аспекты формирования продуктивных агрофитоценозов в южной степи. Приведена оценка исходного материала кормовых бобов на продуктивность зеленой массы. Определена динамика нарастания листьевой поверхности в одновидовых и смешанных посевах кормовых культур. Проанализированы энерго-экономическая эффективность выращивания сои в южной части западной Лесостепи Украины, роль известования и удобрения в формировании урожайности кормовой свеклы. Изучено влияние разных доз минеральных азотных удобрений на формирование экологическо чистой продукции при выращивании кукурузы на зерно. Рассмотрены вопросы оптимизации организационно-экономических параметров кормопроизводства в аграрных предприятиях степи Украины.


Індекс рубрикатора НБУВ: П22я54(4УКР)

Шифр НБУВ: Ж63891 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Корми і кормовиробництво : Міжвід. темат. наук. зб. Вип. 54 / ред.: В. Ф. Петриченко; Ін-т кормів УААН. - Вінниця, 2004. - 283 с. - укp.

Розглянуто питання створення та використання культурних пасовищ на орних землях центрального Лісостепу за умов природного зволоження, виробництва кормового білка з сіяних та природних фітоценозів у зоні радіоактивного забруднення. Висвітлено динаміку ботанічного складу травостою сіяної сіножаті залежно від його складу та рівня мінерального удобрення в правобережному Лісостепу України. Проаналізовано вплив способів посіву на ріст, розвиток та насіннєву продуктивність очеретянки на меліорованих органогенних грунтах. Описано технологію збирання насіння бобових трав. Визначено технологічні та якісні показники зеленої маси з ранніх озимих кормових культур.

Рассмотрены вопросы создания и использования культурных пастбищ на пахотных землях центральной Лесостепи в условиях природного увлажнения, производства кормового белка из сеяных и природных фитоценозов в зоне радиоактивного загрязнения. Освещена динамика ботанического состава травостоя сеяного сенокоса в зависимости от его состава и уровня минерального удобрения в правобережной Лесостепи Украины. Проанализированы влияние способов посева на рост, развитие и семенную продуктивность очеретянки на мелиорированных органогенных почвах. Описана технология сбора семян бобовых трав. Определены технологические и качественные показатели зеленой массы из ранних озимых кормовых культур.


Індекс рубрикатора НБУВ: П22я54(4УКР)

Шифр НБУВ: Ж63891 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Корми і кормовиробництво : Міжвід. темат. наук. зб. Вип. 53 / ред.: В. Ф. Петриченко; Ін-т кормів УААН. - Вінниця, 2004. - 211 с. - укp.

Розглянуто питання мікробної азотфіксації у сучасному кормовиробництві. Проаналізовано ефективність використання показника фенотипової стабільності рослин за ознаками насіннєвої продуктивності в селекції люцерни, значення погодно-кліматичних умов у виробництві зернобобових культур в Україні. Наведено результати наукових досліджень щодо селекції люпину. Розкрито вплив різних форм і доз мінеральних азотних добрив на симбіотичну азотфіксацію та продуктивність сої, норм мінеральних добрив на насіннєву продуктивність амаранту. Визначено шляхи підвищення продуктивності квасолі в північносу Лісостепу.

Рассмотрены вопросы микробной азотфиксации в современном кормопроизводстве. Проанализированы эффективность использования показателя фенотиповой стабильности растений по свойствам семенной продуктивности в селекции люцерны, значение погодно-климатических условий в производстве зернобобовых культур в Украине. Приведены результаты научных исследований по селекции люпина. Изучены влияния разных форм и доз минеральных азотных удобрений на симбиотическую азотфиксацию и продуктивность сои, норм минеральных удобрений на семенную продуктивность амаранта. Определены пути повышения продуктивности фасоли в северной Лесостепи.


Індекс рубрикатора НБУВ: П22я54(4УКР)

Шифр НБУВ: Ж63891 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Корми і кормовиробництво : Міжвід. темат. наук. зб. Вип. 52 / ред.: В. Ф. Петриченко; Ін-т кормів УААН. - Вінниця : Тезис, 2004. - 167 с. - укp.

Наведено селекційно-генетичну оцінку нових та перспективних сортів гороху в системі діалельних схрещувань. Проаналізовано агробіологічну ефективність житньо-гірчичної сумішки в проміжних посівах сировинного конвеєра центрального Лісостепу України, агроекологічне значення вирощування пелюшко-вівсяної сумішки. Висвітлено фотосинтетичну продуктивність насіннєвих посівів гречки залежно від співвідношення мінеральних добрив та способів сівби, особливості формування фотосинтетичного апарату та врожаю ярої вики залежно від строків сівби та густоти рослин у Лісостепу України. Розглянуто питання оптимізації агроприйомів технології вирощування кормових бобів у центральному Лісостепу України, продуктивності багаторічних бобово-злакових травостоїв укісно-пасовищного використання на схилах, виведених з ріллі в південно-західному Лісостепу України.

Приведена селекционно-генетическая оценка новых и перспективных сортов гороха в системе диалельных скрещеваний. Проанализированы агробиологическая эффективность ржано-горчичной смеси в промежуточных посевах сырьевого конвейера центральной Лесостепи Украины, агроэкологическое значение выращивания пелёночно-овсяной смеси. Освещены фотосинтетическая продуктивность семенных посевов гречки в зависимости от соотношения минеральных удобрений и способов сева, особенности формирования фотосинтетического аппарата и урожая яровой вики в зависимости от плотности растений в Лесостепи Украины. Рассмотрены вопросы оптимизации агроприёмов технологии выращивания кормовых бобов в центральной Лесостепи Украины, продуктивности долголетних бобово-злаковых травостоев укосно-пастбищного использования на склонах, выведенных с пашни в юго-западной Лесостепи Украины.


Індекс рубрикатора НБУВ: П22я54(4УКР)

Шифр НБУВ: Ж63891 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Корми і кормовиробництво : Міжвід. темат. наук. зб. Вип. 50 / ред.: В. Ф. Петриченко; УААН. Ін-т кормів. - Вінниця : Тезис, 2003. - 184 с. - укp.

Проаналізовано сучасний стан і перспективи розвитку кормовиробництва в Україні. Наведено результати досліджень з питань селекції, насінництва і технології вирощування кормових культур, луківництва, оцінки якості кормів, комбікормів та кормових домішок. Висвітлено шляхи підвищення продуктивності сої за умов центрального Лісостепу України, формування симбіотичної продуктивності сої залежно від рівнів забезпеченості елементами мінерального живлення та сеникації, продуктивність кукурудзи, сої та пшениці у короткоротаційних сівозмінах. Описано особливості обміну біогенних мікроелементів у організмі свиней за згодовування змішаних зернових раціонів. Розкрито вплив різного рівня лінолевої кислоти на перетравність поживних речовин та репродуктивні якості свиноматок, кормової домішки "Ліпрокалнату" на показники вуглеводно-жирового та білково-мінерального обміну.

Проанализированы современное состояние и перспективы развития кормопроизводства в Украине. Приведены результаты исследований по вопросам селекции, семеноводства и технологии выращивания кормовых культур, луководства, оценки качества кормов, комбикормов и кормовых примесей. Освещены пути повышения продуктивности сои в условиях центральной Лесостепи Украины, формирование симбиотической продукции сои в зависимости от уровней обеспеченности элементами минерального питания и сеникации, продуктивность кукурузы, сои и пшеницы в краткоротационных севооборотах. Описаны особенности обмена биогенных микроэлементов в организме свиней при скармливании смешанных зерновых рационов. Изучены влияние разного уровня линолевой кислоты на переваримость питательных веществ и репродуктивные качества свиноматок, кормовой добавки "Липрокалната" на показатели углеводно-жирового и белково-минерального обмена.


Індекс рубрикатора НБУВ: П22я54(4Укр)

Шифр НБУВ: Ж63891 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Корми і кормовиробництво : Міжвід. темат. наук. зб. Вип. 51 / ред.: В. Ф. Петриченко; УААН. Ін-т кормів. - Вінниця : Тезис, 2003. - 409 с. - укp.

Розглянуто питання селекції та насінництва кормових та високобілкових культур. Наведено оцінку самозапилених ліній та гібридів кукурудзи за селекції на холодостійкість. Висвітлено методи і результати селекції малопоширених (нетрадиційних) видів багаторічних трав на Передкарпатті. Викладено біологічні основи вирощування кормових та високобілкових культур. Проаналізовано вплив регуляторів росту на врожайність насіння люцерни, визначено шляхи підвищення її кормової продуктивності. Розкрито вплив різних способів догляду на ріст кукурудзи за умов південного Лісостепу України, оптимізованої системи удобрення на біохімічні показники якості зерна гібридів кукурудзи різних груп стиглості. Описано сучасні технології заготівлі, зберігання та використання кормів.

Рассмотрены вопросы селекции и семеноводства кормовых и высокобелковых культур. Приведена оценка самозапыленных линий и гибридов кукурузы при селекции на холодоустойчивость. Освещены методы и результаты селекции малораспространенных (нетрадиционных) видов многолетних трав на Предкарпатье. Изложены биологические основы выращивания кормовых и высокобелковых культур. Проанализировано влияние регуляторов роста на урожайность семян люцерны, определены пути повышения её кормовой продуктивности. Изучены влияние разных способов присмотра на рост кукурузы в условиях южной Лесостепи Украины, оптимизированной системы удобрения на биохимические показатели качества зерна гибридов кукурузы разных групп спелости. Описаны современные технологии заготовки, хранения и использования кормов.


Індекс рубрикатора НБУВ: П22я54(4Укр)

Шифр НБУВ: Ж63891 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Корми і кормовиробництво : Міжвід. темат. наук. зб. Вип. 49 / ред.: Л. І. Подобєд; УААН. Ін-т кормів, Вінниц. держ. аграр. ун-т. - К. : Аграр. наука, 2002. - 215 с. - укp.

Наведено результати досліджень впливу сапоніту, домішок на його основі та анальциму на продуктивність, відтворювальну здатність, профілактику захворювань репродуктивних органів і молочної залози корів, а також на відтворювальну здатність свиноматок і продуктивність молодняка та птиці. Проаналізовано вплив рівня годівлі на формування молочної продуктивності корів української чорно-рябої молочної породи, вплив сапоніту на постнатальний розвиток телят. Висвітлено проблеми лейкозу, туберкульозу та шляхи їх вирішення в тваринництві. Розглянуто особливості хімічного та амінокислотного складу різних товарних форм кормових концентратів лізину - ліпротів. Описано деякі особливості обміну заліза, цинку, марганцю в організмі свиней залежно від виду мікроелементних домішок.

Приведены результаты исследования влияния сапонита, добавок на его основе и анальцима на продуктивность, профилактику заболеваний репродуктивных органов и молочной железы коров, а также на продуктивность молодняка и птицы. Проанализировано влияние уровня кормления на формирование молочной продуктивности коров украинской черно-рябой молочной породы, влияние сапонита на постнатальное развитие телят. Освещены проблемы лейкоза, туберкулеза и пути их решения в животноводстве. Рассмотрены особенности химического и аминокислотного состава разных товарных форм кормовых концентратов лизина - липротов. Описаны некоторые особенности обмена железа, цинка, марганца в организме свиней в зависимости от вида микроэлементных добавок.


Індекс рубрикатора НБУВ: П22я5 + П54я5

Шифр НБУВ: Ж63891 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Корми і кормовиробництво : Міжвід. темат. наук. зб. Вип. 47 / ред.: А. О. Бабич; УААН. Ін-т кормів. - К., 2001. - 327 с. - укp.

Висвітлено наукові дослідження Інституту кормів та 70-річну історію його створення та реформування, а також наукові розробки Полтавського (з 1931 р.) та Вінницького (з 1973 р.) періодів. Наведено оцінку стабільності селекційних сортів сої за тривалістю вегетаційного періоду та урожайністю з використанням коефіцієнтів регресії та середнього квадратичного відхилення. Виявлено більш продуктивні у порівнянні зі стандартами та стабільні за рівнем урожайності зерна і тривалістю вегетаційного періоду сорти. Подано результати вивчення вихідного матеріалу сої різного еколого-географічного походження і різних груп стиглості. Виділено кращі сорти за комплексом господарськи цінних ознак, які можна використовувати в подальшій селекції для створення нових сортів. Розглянуто природу явища поліплоїдії, перспективи та практичні наслідки її застосування в селекції кормових буряків і конюшини.


Індекс рубрикатора НБУВ: П545я54(4Укр)2 + П22я54(4Укр)2

Шифр НБУВ: Ж63891 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Васюра С. А. 
Продуктивність кукурудзи на силос при тривалому беззмінному вирощуванні / С. А. Васюра, А. С. Жарлінська // Корми і кормовиробництво. - 1998. - № 41. - С. 33-37. - укp.

Висвітлюється вплив тривалого беззмінного вирощування кукурудзи на деякі показники родючості грунту і її продуктивність залежно від удобрення.


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.2-491,025

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж63891 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Квітко Г. П. 
Продуктивність багаторічних бобових трав та їх сумішок на сіно в сумісних посівах з ранніми ярими культурами / Г. П. Квітко, М. В. Липкань // Корми і кормовиробництво. - 1998. - № 41. - С. 12-17. - укp.

Викладено результати польових дослідів щодо продуктивності багаторічних бобових трав та їх сумішок при висіві сумісно з ярими капустяними і зерновими культурами.


Індекс рубрикатора НБУВ: П223-458,025

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж63891 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Бабич А. О. 
Посухи і пилові бурі, особливості їх формування, поширення та вплив на кормові і продовольчі ресурси / А. О. Бабич // Корми і кормовиробництво. - 1998. - № 41. - С. 3-12. - укp.

Дано оцінку посусі 1994 р., запропоновано кардинальні заходи боротьби з нею, докорінні структурні зміни в спеціалізації регіонів, освоєнні системи так званого сухого землеробства, розвитку зрошення, вологозберігаючих технологій, посухостійких культур і сортів.


Ключ. слова:
Індекс рубрикатора НБУВ: П021.171

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж63891 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Кулик М. Ф. 
Розробка нової технології обробки і використання зерна сої на кормові і дієтичні потреби / М. Ф. Кулик, А. О. Бабич, В. О. Бусол, Т. В. Засуха, А. Ф. Андрейцов, І. М. Величко, А. І. Овсієнко, О. М. Пилипенко, Ю. В. Обертюх, С. І. Семенов, О. К. Стасюк // Корми і кормовиробництво. - 1998. - № 41. - С. 97-109. - укp.

Висвітлено результати досліджень по розробці нової технології переробки зерна сої на кормові та дієтичні потреби.


Індекс рубрикатора НБУВ: П545.189 + Л912.43

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж63891 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Ковтун К. П. 
Хімічний склад і поживність зеленої маси трав залежно від фази їх росту і розвитку / К. П. Ковтун, О. В. Дєдов, С. П. Романюк // Корми і кормовиробництво. - 1998. - № 41. - С. 41-45. - укp.

Наведено результати хімічного аналізу та розрахунків поживності зеленої маси різночасно достигаючих травосумішок у різних фазах росту і розвитку.


Індекс рубрикатора НБУВ: П223-47,025

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж63891 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Цимбалюк В. М. 
Хімічний склад та поживна цінність кормових пластівців із пророщеного зерна ячменю / В. М. Цимбалюк, М. Ф. Цимбалюк // Корми і кормовиробництво. - 1998. - № 41. - С. 115-117. - укp.

Показано, як кормові пластівці із пророщеного ячменю поїдаються птицею, які переваги мають за своїм хімічним складом перед фуражним зерном, особливо за цукром та білком, наскільки більше містять кормових одиниць та перетравного протеїну, ніж фуражне зерно.


Індекс рубрикатора НБУВ: П68-451.89

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж63891 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Побережна А. А. 
Світове виробництво зерна і структура зернового балансу / А. А. Побережна // Корми і кормовиробництво. - 1998. - № 41. - С. 118-121. - укp.

Показано виробництво зерна продовольчих і фуражних культур у світі і структура зернового балансу.


Індекс рубрикатора НБУВ: У532.515.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж63891 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Бабич А. О. 
Особливості фотосинтетичного процесу зрошуваних травосумішок залежно від їх складу та режиму кореневого живлення / А. О. Бабич, І. Ф. Підпалий, О. М. Козяр // Корми і кормовиробництво. - 1998. - № 41. - С. 18-23. - укp.

Наведено результати вивчення впливу режиму кореневого живлення та складу травосумішок на фотосинтетичний процес травостою зрошуваної сіножаті.


Індекс рубрикатора НБУВ: П223-273.111.025

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж63891 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Макаренко П. С. 
Вплив мінеральних добрив на продуктивність і якість корму козлятника східного / П. С. Макаренко, С. П. Романюк // Корми і кормовиробництво. - 1998. - № 41. - С. 61-68. - укp.

Викладено результати трирічних досліджень по вивченню дії мінеральних добрив на врожайність і якість корму козлятника східного.


Індекс рубрикатора НБУВ: П223.9

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж63891 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Ющак В. С. 
Вплив різних доз сечовини і метилдесечовини на врожай сіяного сінокосу в горах / В. С. Ющак // Корми і кормовиробництво. - 1998. - № 41. - С. 46-52. - укp.

У гірсько-лісовому поясі Карпат на висоті 580 м над рівнем моря на деградованому дерново-буроземному грунті вивчали вплив сечовини і метилдесечовини на врожай сіяного агрофітоценозу, формування його ботанічного складу та зміни в хімічному складі сіна.


Індекс рубрикатора НБУВ: П223-434(4Укр)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж63891 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Петриченко Н. М. 
Вплив строку і способу проведення десикації на процес дозрівання і продуктивність сортів сої в умовах Лісостепу України / Н. М. Петриченко // Корми і кормовиробництво. - 1998. - № 41. - С. 131-136. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Обгрунтовано доцільність проведення десикації посівів сої для вирощування гарантованого врожаю її насіння в умовах Лісостепу України.


Індекс рубрикатора НБУВ: П213.6-468.5

Рубрики:
 Соя 

Шифр НБУВ: Ж63891 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Савенко В. С. 
Вплив мікроелементів на насіннєву продуктивність козлятника східного / В. С. Савенко // Корми і кормовиробництво. - 1998. - № 41. - С. 68-72. - укp.

Показано дію мікроелементів бору і молібдену на насіннєву продуктивність козлятника східного при позакореневому їх внесенні.


Індекс рубрикатора НБУВ: П223.9

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж63891 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського