Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (17)
Пошуковий запит: (<.>U=В333.65,022$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Гулік В. І. 
Модель двозонного дослідницького підкритичного ядерного реактора, керованого потужним нейтронним генератором : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.14.14 / В. І. Гулік; НАН України, Ін-т ядер. дослідж. - К., 2012. - 21 c. - укp.

Робота присвячена розробці нейтронно-фізичної моделі дослідницького підкритичного ядерного реактора, що керується потужним нейтронним генератором. Представлена модель має дві активні зони зі швидким і тепловим нейтронними спектрами, що дозволяє трансмутувати всю палітру радіоактивних відходів в одній установці, а також розв'язувати інші прикладні задачі, що потребують різних спектрів нейтронів. Виконано оптимізапійне моделювання гомогенних і гетерогенних підкритичних систем за допомогою кодів MCNP та SCALE. Одержано оптимізовані характеристики дослідницького підкритичного ядерного реактора. Виконано моделювання трансмутації основних радіонуклідів радіоактивних відходів АЕС в даному некритичному реакторі.


Індекс рубрикатора НБУВ: З466-01 + В381,022 + В333.65,022

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА388274 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Стальцов В. В. 
Швидкодіючі імпульсні інжектори робочої речовини для плазмодинамічних систем великої потужності : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 01.04.08 / В. В. Стальцов; Харків. нац. ун-т ім. В.Н. Каразіна. - Харків, 2014. - 20 c. - укp.

Вперше розроблено та досліджено систему інжекції робочого газу для плазмових інжекторів першого ступеня "Вхідна іонізаційна камера" (ВІК) й інжекторів прианодної плазми "Анодна іонізаційна камера" (АІК) найбільшого в світі квазістаціонарного плазмового прискорювача (КСПП Х-50). Експериментально досліджено параметри потоку газу для різних режимів роботи плазмових інжекторів та їх вплив на забезпечення необхідного градієнта тиску газу як в радіальному напрямку, так і вздовж осі прискорювального каналу з метою підживлення іонами приелектродних зон плазмового прискорювача для перенесення розрядного струму. Вперше проведено комплексний аналіз впливу конструктивних особливостей газових інжекторів на параметри газового потоку, на характеристики потоків плазми, що генеруються, в цілому. На основі проведеного аналізу оптимізовано конструктивні особливості та газодинамічні характеристики інжекторів ВІК і АІК. Вперше розроблено та досліджено систему інжекції плазмотворної речовини в магнітоплазмовому компресорі (МПК). Вперше досліджено особливості пінч-розрядів і формування області компресії МПК з радіальним та осьовим газонапуском. Вивчено параметри потоку газу, що напускається, для різних режимів роботи МПК й їх узгодження з магніто-гідродинамічними характеристиками потоку плазми. Проаналізовано вплив конструктивних особливостей газового інжектора МПК на параметри газового потоку, що напускається, на динаміку стиснення та параметри компресійної плазми в цілому.


Індекс рубрикатора НБУВ: В333.11,022 + В333.65,022

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА411486 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського