Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (4)
Пошуковий запит: (<.>U=Ж108.1-53-02$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Теслюк В. М. 
Модель мікроакселерометра ємнісного типу для автоматизованого проектування / В. М. Теслюк, Р. В. Загарюк // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2006. - № 564. - С. 90-93. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж108.1-53-02

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Теслюк В.  
Розробка VHDL-AMS моделі ємнісного акселерометра пластинчастої конструкції / В. Теслюк, Р. Загарюк // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2007. - № 604. - С. 76-80. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Розроблено VHDL-AMS модель для ємнісного акселерометра пластинчастої конструкції для схемотехнічного рівня проектування та наведено результати аналізу цієї моделі.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж108.1-53-02

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Теслюк В. М. 
Розроблення VHDL-AMS - моделі ємнісного акселерометра зустрічно-стрижневої конструкції / В. М. Теслюк, Р. В. Загарюк, Алі Аль Омарі , С. І. Бобало // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2008. - № 626. - С. 110-115. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Розроблено VHDL-AMS модель для ємнісного акселерометра зустрічно-стрижневої конструкції для схемотехнічного рівня проектування та наведено результати аналізу цієї моделі.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж108.1-53-02

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Сарвар І.  
Удосконалювання первинних п'єзоелектричних перетворювачів лінійних та вібраційних прискорень : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.13.05 / І. Сарвар; Одес. держ. політехн. ун-т. - О., 2000. - 20 c. - укp.

Розроблено методи та засоби удосконалення п'єзоелектричних акселерометрів, а також принципи побудови конструктивних схем монолітних, багатоелементних мономорфних, біморфних, триморфних одно- і трикоординатних акселерометрів, а також підсилювачів заряду до них. Наведено методи розрахунку циліндричних монолітних акселерометрів, а також акселерометрів з біморфними чутливими елементами, закріпленими у центрі чи на твірній. Побудовано та досліджено механічну та математичну моделі багатоелементного акселерометра для отримання інформації про вплив розмірів акселерометра на його параметри. Досліджено вплив контактних явищ на чутливість акселерометрів, параметрів вимірювальних ланцюгів на характеристики акселерометрів. Для розв'язання даних задач використано методи лінійної теорії електропружності. Для побудови приблизних рішень використано методи теорії коливань для систем із зосередженими параметрами, методи теорії автоматичного керування і математичної статистики.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З965-044.311 + Ж108.1-53-02

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА310734 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Загарюк Р. В. 
Математичні моделі та методи для автоматизованого проектування інтегральних акселерометрів : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.12 / Р. В. Загарюк; Нац. ун-т "Львів. політехніка". - Л., 2010. - 20 c. - укp.

Розроблено метод вимірювання прискорення, за якого результатна частотна характеристика інтегрального акселерометра зміщується по частотній осі. Вдосконалено метод керування сигналом від ємнісного мікроакселерометра зустрічно-стрижневої конструкції, який відрізняється від існуючих тим, що сигнали від верхніх і нижніх фіксованих пластин конденсаторів мікроакселерометра подаються на вхід різницевого підсилювача постійного струму, що дає змогу опрацьовувати вхідні напруги нижче сотень мікровольт і вимірювати васокочастотні мікровібрації. Вдосконалено модель для схемотехнічного рівня проектування ємнісного мікродавача зустрічно-стрижневої конструкції, яка відрізняється від існуючих наявністю параметрів, що враховують вплив жорсткості балок і демпфірування повітря, чим забезпечується підвищення точності вихідних параметрів на 7 - 10 % та універсальності макромоделі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж108.1-53-02

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА372428 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського