Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (9)
Пошуковий запит: (<.>U=З965-043.3$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

      
Категорія:    
1.

Чєрнишов М. М. 
Використання елементів систем з постійними магнітами у низькочастотних електромагнітних збуджувачах / М. М. Чєрнишов, О. В. Бояринцева // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". Електроенерг. та електромех. системи. - 2000. - № 403. - С. 186-190. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Побудовано математичні моделі елементів систем з постійними магнітами для керування вібраційними пристроями. Досліджено магнітну систему елементів. Визначено силові характеристики й оптимізовано габаритні параметри. Доведено, що елементи систем з постійними магнітами повністю задовольняють усі вимоги стосовно елементів систем вібраційних пристроїв.


Індекс рубрикатора НБУВ: З965-043.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Васюра А. С. 
Електромагнітні елементи та пристрої систем управління і автоматики : Навч. посіб. для студ. спец. 7.091401 "Системи упр. і автоматики". Ч. 2. Електромагнітні елементи цифрової техніки / А. С. Васюра; Вінниц. держ. техн. ун-т. - Вінниця, 2001. - 162 c. - Бібліогр.: 101 назв. - укp.

Висвітлено питання теорії імпульсного перемагнічування феромагнетиків; розглянуто магнітно-напівпровідникові елементи та логічні пристрої з їх використанням, магнітні елементи запам'ятовувальних пристроїв цифрової техніки, електромеханічні та електромагнітні пристрої управління. Описано принципи використання феромагнетиків у цифрових пристроях. Наведено контрольні запитання та завдання.


Індекс рубрикатора НБУВ: З965-043.3 я73-1 + З973-045.3 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: В343838 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Васюра А. С. 
Електромагнітні елементи та пристрої систем управління і автоматики : Навч. посіб. для студ. спец. 7.091401 "Системи управління і автоматики". Ч. 3. Електромагнітні механізми і виконавчі пристрої автоматики / А. С. Васюра; Вінниц. держ. техн. ун-т. - Вінниця, 2001. - 132 c. - Бібліогр.: 95 назв. - укp.

Розглянуто електромагнітні реле: нейтральні, поляризовані, спеціальні, у тому числі магнітокеровані контакти. Висвітлено елементи промислової автоматики: магнітні контактори, пускачі, автоматичні вимикачі, комутаційні елементи та електромагнітні виконавчі пристрої (силові електромагніти, електромагнітні муфти, пропорційні елементи керування).


Індекс рубрикатора НБУВ: З965-043.3 я73-1 + З965-044.233 я73-1 + З965-045.3 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: В343838 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Васюра А. С. 
Електромагнітні елементи та пристрої систем управління і автоматики : Навч. посіб. Ч. 1. Електромагнітні елементи аналогових пристроїв / А. С. Васюра; Вінниц. держ. техн. ун-т. - Вінниця, 2000. - 146 c. - Бібліогр.: 85 назв. - укp.

Стисло подано відомості з теорії магнетизму та магнітних матеріалів. Значну увагу приділено основам розрахунку електричних кіл з магнітним осереддям, магнітним підсилювачам і модуляторам, а також електромагнітним пристроям електроживлення та енергоощадження.


Індекс рубрикатора НБУВ: З965-043.3 я73 + З965-046.33 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: В343838 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Павельчак А. Г. 
Метод аналізу параметричної чутливості електромагнетних елементів систем керування : Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.05 / А. Г. Павельчак; Нац. ун-т "Львів. політехніка". - Л., 2007. - 20 c. - укp.

Вперше розроблено математичну модель електромагнетних елементів систем керування (ЕМЕ СК) у геометричній інтерпретації із записом дискретних рівнянь динаміки в тензорній формі, що дає можливість побудувати модель чутливості в багатовимірному вигляді. Розглянуто функції чутливостей як матриці переходу від декартових координат математичної моделі ЕМЕ СК до побудованої в цих координатах параметричної гіперповерхні, що дає можливість здійснювати оцінку впливу набору параметрів об'єкта на його окремі вихідні характеристики або впливу окремого параметра на вихідні характеристики в цілому. Розроблено алгоритм формування рівнянь параметричної чутливості для математичних моделей ЕМЕ СК, що враховує особливості пошуку їх періодичних режимів. На базі запропонованого методу розроблено алгоритм аналізу функцій параметричних чутливостей ЕМЕ СК для оцінки динаміки цих функцій за їх діючими значеннями за період.


Індекс рубрикатора НБУВ: З965-043.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА351175 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Луковський Т. І. 
Розроблення методу аналізу ферорезонансних режимів електромагнетних пристоїв систем керування : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.13.05 / Т. І. Луковський; Нац. ун-т "Львів. політехніка". - Львів, 2001. - 20 c. - укp.

Розроблено математичний метод і комп'ютерні алгоритми аналізу ферорезонансних режимів роботи електромагнітних пристроїв систем керування з використанням моделі чутливостей до початкових умов. Використання цієї моделі надало можливість створити загальний метод аналізу ферорезонансних режимів, який дозволяє розв'язати задачу в комплексі: проаналізувати перехідні та усталені режими роботи на базі спільного математичного апарату. За результатами аналізу усталеного режиму визначено його стійкість, що для даного класу задач є питанням принциповим, а також необхідні умови виникнення ферорезонансних режимів. Розроблено алгоритми та пакети прикладних програм аналізу ферорезонансних режимів роботи для трансформаторів, магнітних підсилювачів, феромагнітних помножувачів частоти, а також послідовних ферорезонансних частотних реле.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З965-043.3-016

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА313621 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Корсунов А. Р. 
Аналогово-цифрові регулятори електричного сигналу у каналах зв'язку : монографія / А. Р. Корсунов; Укр. інж.-пед. акад. - Х. : Ліхтар, 2009. - 160 c. - Бібліогр.: с. 130-141. - укp.

Наведено результати теоретико-методичного аналізу формування систем зв'язку та телекомунікацій на базі алгоритмів даних систем з допомогою аналого-цифрових перетворювачів і мікропроцесорних регуляторів. Розглянуто будову та принцип дії аналого-цифрових дискретних регуляторів, адаптивний цифровий перетворювач динамічного діапазону сигналу й автоматичний регулятор рівня сигналу у каналі зв'язку. Запропоновано методи цифрового управління параметрами каналів зв'язку за умов мінімізації впливу зовнішніх електромагнітних перешкод.

Изложены результаты теоретико-методического анализа формирования систем связи и телекоммуникаций на базе алгоритмов адаптации указанных систем с помощью аналого-цифровых преобразователей и микропроцессорных регуляторов. Рассмотрены строение и принцип действия аналого-цифровых дискретных регуляторов, адаптивного цифрового преобразователя динамического диапазона сигнала и автоматического регулятора уровня сигнала в канале связи. Рассмотрены методы цифрового управления параметрами каналов связи в условиях минимизации влияния внешних электромагнитных помех.


Індекс рубрикатора НБУВ: З884.1-01,021 + З965-043.38 + З973-044.42

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА727874 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Kelemenova T. 
Displacement measurement using the Hall effect sensors = Вимірювання зміщення з використанням датчиків Холла / T. Kelemenova, O. Benedik // Техн. науки та технології. - 2020. - № 4. - С. 177-183. - Бібліогр.: 9 назв. - англ.

Існує кілька принципів вимірювання зміщення. Датчик на основі ефекту Холла є одним із них. Датчик Холла має кілька переваг і існує необхідність визначити відповідні принципи застосування. Вибрані датчики переміщення на основі ефекту Холла є недорогими, що є корисним для різних застосувань. Мета роботи - визначення принципів та поведінки при використанні цих датчиків у різних режимах. Датчики Холла працюють на ефекті, коли магнітна матриця впливає на вихідну напругу цих датчиків. Виникає проблема з визначенням відповідної конфігурації розташування цих датчиків. Це залежить від полярності й інтенсивності магнітного масиву. Крім того, важливим для цього застосування є розміщення датчика. Основна проблема полягає у вираженні характеристики перетворення, яка залежить від постійного магніту, використаного в якості джерела для магнітної матриці. Немає ніяких правил і рекомендацій із використання цих датчиків як датчика зміщення. Питання також у надійності цих датчиків і мінімальній кількості вимірювань для забезпечення мінімальної неточності вимірювань і стабільності вимірюваних даних. Вимірювання цими датчиками на великих відстанях не досліджені, тому наступне дослідження буде зосереджене на цих питаннях. Мета роботи - отримання корисного досвіду та рекомендацій щодо використання цих датчиків. Кілька датчиків також мають ефект гістерезису, що також є проблемою, і це паразитний ефект при вимірюваннях. Досліджено ефект Холла за коефіцієнтом вихідної напруги. Отже, це аналогові датчики з реакцією напруги на зміщення. Висновки: вибрані досліджені датчики мають відмінні властивості для вимірювання зміщення. Вони потенційно підходять для дуже чутливого і точного вимірювання зміщення.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж107.1-5 + З965-043.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101341 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського