Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (5)
Пошуковий запит: (<.>U=З970.222-048$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Семерников Е. А. 
Конвейерный макропроцессор ЦОС для многопроцессорных вычислительных систем со структурно-процедурной организацией вычислений / Е. А. Семерников, Ю. И. Доронченко, И. Л. Трунов // Искусств. интеллект. - 2004. - № 3. - С. 157-163. - Библиогр.: 3 назв. - рус.

Описано структуру макропроцесора, виконаного на базі ПЛІС-технології й орієнтованого на обчислення алгоритму ШПФ і швидкого скручування у форматі стандарту IEEE754. Розглянуто приклад реалізації алгоритму швидкого скручування з використанням макропроцесора запропонованої структури на фрагменті багатопроцесорної обчислювальної системи з структурно-процедурною організацією обчислень.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.222-048

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15477 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Ерметов Ю. О. 
Конвеєрні процесори швидких ортогональних перетворень з дійсними фазовими множниками : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.13.13 / Ю. О. Ерметов; Нац. ун-т "Львів. політехніка". - Л., 2000. - 16 c. - укp.

Розглянуто питання розробки нових та удосконалення існуючих алгоритмів обчислення швидких ортогональних перетворень з дійсними фазовими множниками та розробки на їх основі спеціалізованих конвеєрних процесорів для реалізації даних перетворень. Розроблено нові паралельні алгоритми прямого та оберненого швидкого косинусного перетворення, що дозволяють здійснювати паралельне обчислення даних перетворень без надлишкових затрат обладнання. Висвітлено методику проектування одно-, дво-, багатоканальних і паралельних конвеєрних процесорів швидкого косинусного перетворення з мінімальними затратами обладнання. Удосконалено існуючі алгоритми обчислення швидких перетворень Фур'є та Хартлі з дійсними фазовими множниками та на їх основі розроблено структури конвеєрних процесорів з метою реалізації даних перетворень. Доведено, що за наявності невеликих і середніх розмірів перетворень використання швидких ортогональних перетворень з дійсними фазовими множниками ефективно у порівнянні з перетвореннями за методом Кулі - Тьюкі. Розроблено структури конвеєрних процесорів для реалізації прямого та оберненого дискретних хвильових перетворень. Запропоновано структуру багатофункціонального конвеєрного процесора для спільного виконання дискретного хвильового перетворення та швидкого перетворення Хартлі з дійсними фазовими множниками, що дозволило значно скоротити затрати обладнання на реалізацію даних перетворень. На основі нового паралельного алгоритма швидкого косинусного перетворення розроблено VHDL-модель 8-канального конвеєрного процесора 8-точкового оберненого швидкого косинусного перетворення, реалізовану на основі ПЛІС фірми Xilinx.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.222-048

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА311710 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Куперштейн Л. М. 
Методи та засоби нейроподібної обробки даних для систем керування : Автореф. дис... канд. техн. наук / Л. М. Куперштейн; Вінниц. нац. техн. ун-т. - Вінниця, 2007. - 19 c. - укp.

Удосконалено функціональні можливості методів і засобів векторної обробки масивів даних у контексті порогової паралельної обробки інформації для нейрообчислення та нейроструктури. Досліджено та доведено доцільність використання нейронних технологій для реалізації адаптивного керування динамічними системами у порівнянні з традиційними методами. Проаналізовано апаратні засоби реалізації нейронних мереж та показано, що найефективнішим є ПЛІС. Досліджено особливості реалізації багатооперандної обробки у нейроструктурах на базі різницевих зрізів (РЗ), використання яких дозволяє розширити функціональні можливості та зменшити часові затрати під час нейрообробки. Вивчено способи порогового паралельного, паралельного алгебричного та порогового паралельного алгебричного підсумування векторних масивів даних. Розроблено математичні моделі, які дозволяють створити модель формального нейрона на базі РЗ, в якій реалізовано розпаралелювання процесу підсумовування та суміщення його з пороговою обробкою. Запропоновано структурну організацію конвеєрних процесорів для нейроподібної обробки векторних даних за РЗ, використаних на базі ПЛІС, що дозволяє одержати нейрочип з фрагментом шару нейромережі. З застосуванням модифікованого методу оцінено продуктивність нейрочипів на базі конвеєрних процесорів. На підставі результатів дослідження доведено ефективність використання цих процесорів у системах обробки реального часу для розв'язання задач ідентифікації динамічних систем і адаптивного керування ними, а також класифікації та розпізнаванння сигналів і зображень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З810.22 + З970.222-048 + З965-01

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА350666 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Мартинюк Т. Б. 
Ефективність конвеєрного процесора з різницево-зрізовим обробленням даних / Т. Б. Мартинюк, Л. М. Куперштейн // Вісн. Вінниц. політехн. ін-ту. - 2008. - № 5. - С. 69-77. - Бібліогр.: 24 назв. - укp.

Розглянуто основні характеристики продуктивності конвеєрних процесорів. Проаналізовано показники та коефіцієнти продуктивності конвеєрного процесора з урахуванням особливостей оброблення векторних масивів даних за різницевими зрізами.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.222-048

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68690 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського