Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>U=И361-114$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Акульшин О. О. 
Фізичні та технологічні основи підвищення видобутку нафти з використанням іонізуючих опромінень і водонабрякаючих полімерів в умовах неоднорідності пластів : Автореф. дис... д-ра техн. наук : 05.15.06 / О. О. Акульшин; Івано-Франків. держ. техн. ун-т нафти і газу. - Івано-Франківськ, 1999. - 31 c. - укp.

Викладено результати теоретичних та експериментальних досліджень впливу іонізуючого опромінення на систему пласт - нафта - вода - полімер, фізико-хімічні властивості нових водонабрякаючих полімерних матеріалів типу ПОЛІКАР і технологічних рідин на його основі, процесу підвищення нафтовилучення при частковому підтриманні пластового тиску. Встановлені закономірності дозволили розробити ряд технологій, срямованих на підвищення нафтовилучення, продуктивності, обмеження водоприливу та глушіння свердловин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: И361-114

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА306877 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Гутак О. І. 
Сучасний стан технологій та технічних засобів в області імпульсно-хвильових методів дії на продуктивні пласти / О. І. Гутак // Нафтогаз. енергетика. - 2013. - № 2. - С. 19-29. - Бібліогр.: 32 назв. - укp.

Одним із перспективних напрямків досліджень в області підвищення нафтовилучення із тостів є дослідження впливу пружних коливань на продуктивний пласт. Основна частина описаних у літературі теоретичних та експериментальних досліджень стосується вивчення впливу пружних коливань на порове середовище привибійної зони пласта. Мета роботи - огляд існуючих імпульсно-хвильових методів дії на продуктивні пласти та їх критичний аналіз. Аналіз відомих методів утворення коливних і хвильових процесів та конструкцій пристроїв для їх одержання показали, що цей напрям є ефективним в інтенсифікації нафтогазовидобування. Найбільш апробованими та такими, що піддаються удосконаленню, є технології, які грунтуються на використанні свердловинних пристроїв генерування пружних коливань завдяки енергії потоку рідини або газу.


Індекс рубрикатора НБУВ: И361-114

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25772 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського