Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (55)Автореферати дисертацій (115)Книжкові видання та компакт-диски (787)Журнали та продовжувані видання (50)
Пошуковий запит: (<.>U=П241$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 729
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Мельник О. В. 
Наукові засади оптимізації технологічного процесу вирощування насіннєвої картоплі та часнику озимого у східному Лісостепу України : автореф. дис. ... д-ра с.-г. наук : 06.01.05 / О. В. Мельник; Національна академія аграрних наук України, Інститут овочівництва і баштанництва. - Харків, 2024. - 42 c. - укp.

Розроблено способи зменшення ураження рослин насіннєвої картоплі та часнику озимого вірусами. Досліджено вплив регуляторів росту різного походження та принципу дії на реалізацію продуктивного та насіннєвого потенціалу картоплі. Установлено вплив прогрівання та озонування садивного матеріалу часнику озимого на поліпшення адаптивних властивостей рослин та зростання урожайності. В умовах східнбго Лісостепу України доведено залежність двоврожайній культури насіннєвої картоплі від сортових особливостей та фізіолого-біохімічного стану рослин. Розроблено способи вирощування насіннєвої картоплі за краплинного зрошення та мульчування посівів.


Індекс рубрикатора НБУВ: П215.1-374 + П241.570.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА454052 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Мельник О. В. 
Вирощування товарного і насіннєвого часнику : наук.-практ. посіб. / О. В. Мельник; Національна академія аграрних наук України, Інститут овочівництва і баштанництва. - Вінниця : ТВОРИ : Аграрна наука, 2023. - 51 c. - Бібліогр.: с. [50]-51 - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.57-4 + П241.57-374

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА868450 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Вітанов О. Д. 
Капуста на краплинному зрошенні : монографія / О. Д. Вітанов, Н. В. Чефонова; Національна академія аграрних наук України, Інститут овочівництва і баштанництва. - Вінниця : ТВОРИ, 2023. - 238 c. - Бібліогр.: с. 174-181 - укp.

Висвітлено морфо-біологічні особливості та екологічні умови для капусти білоголової, елементи технології вирощування за краплинного зрошення, локального удобрення, оптимальної густоти рослин, мульчування ґрунту, застосування препарату «Байкал ЕМ-1У» тощо, їх вплив на якість свіжої та переробленої продукції та її лежкість. Наведено економічну, енергетичну та біоенергетичну ефективність виробництва головок капусти. Надано практичні рекомендації щодо раціонального застосування комплексу технологічних прийомів вирощування капусти. Проаналізовано вплив способів зрошення та внесення добрив на ріст та розвиток рослин. Зазначено, що урожайність та якість головок капусти залежить від способів зрошення, внесення добрив та водоспоживання рослин капусти. Охарактеризовано економічну ефективність та наведено біоенергетичну оцінку елементів технології вирощування капусти.


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.21-4 + П241.21-273

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА871041 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія: Біологічні науки   
4.

Golembiovska S. L. 
The biocide action of metabolites of Streptomyces globisporus 3-1 and Streptomyces cyanogenus S136 strains = Біоцидна дія метаболітів штамів Streptomyces globisporus 3-1 та Streptomyces cyanogenus S136 / S. L. Golembiovska, L. V. Polishchuk, O. I. Bambura // Мікробіологія і біотехнологія. - 2022. - № 1. - С. 58-67. - Бібліогр.: 18 назв. - англ.

Актуальним є дослідження біоцидної дії метаболітів стрептоміцетів-антагоністів до збудника бактеріального раку помідорів та на плодовитість рослини-хазяїна. Мета роботи - визначити дію метаболітів штамів Streptomyces globisporus 3-1 та Streptomyces cyanogenus S136 проти фітопатогенну Clavibacter michiganensis 102 in vitro та на схожість насіння, ріст та урожайність помідорів in vivo. Застосовано мікробіологічні методи в лабораторних умовах та описово-порівняльний аналіз росту та розвитку помідорів в умовах теплиці. Метаболіти S. globisporus 3-1 та S. cyanogenus S136 пригнічувати ріст фітопатогену C. michiganensis 102 з зонами 45 та 35мм in vitro, відповідно. Передпосівна обробка метаболітами продуцентів S. globisporus 3-1 та S. cyanogenus S136 насіння помідорів сорту Ляна знижувала схожість на 27 % для обох, призводила до дефектів форм листя та стерильності рослин, відповідно. Обробка інфікованого насіння метаболітами обох штамів стрептоміцетів не покращували схожість, ріст та урожайність в порівнянні з розвитком рослин з інфікованого насіння, хоча вони візуально не мали дефектності та стерильності та ознак бактеріального раку помідорів в умовах теплиці. Висновок: встановлено, що метаболіти штамів S. globisporus 3-1 та S. cyanogenus S136 мають біоцидну дію до фітопатогену C. michiganensis 102 invitro та на помідори сорту Ляна в умовах теплиці.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е40*801.311 + П241.61-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25976 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Сортові ресурси зернобобових культур в Україні: сучасний стан і перспективи використання : монографія / В. А. Мазур, О. П. Ткачук, Г. В. Панцирева, О. О. Алєксєєв; Вінницький національний аграрний університет. - Вінниця : Твори, 2022. - 195 c. - Бібліогр.: с. 152-188 - укp.

Розглянуто параметри агроекологічної стійкості та продуктивності сортів основних видів зернобобових культур, що включені до Державного реєстру сортів рослин України станом на 2021 рік. Приведено біолого-господарські характеристики найпоширеніших сортів зернобобових культур, зокрема гороху, люпину, нуту, сочевиці, чини, квасолі та кормових бобів. У рамках проведення науково-дослідних робіт Вінницького національного аграрного університету та Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків Національної академії аграрних наук України досліджено розробку методів удосконалення технології вирощування зернобобових культур з використанням біодобрив, бактеріальних препаратів, позакореневих підживлень та фізіологічно-активних речовин. Дослідження спрямовано на вирішення актуальних завдань вибору оптимальних сортів зернобобових культур в умовах змін клімату, які характеризуються не лише високою урожайністю, але й стійкістю до посухи, хвороб та шкідників. Окреслено проблематику ефективного аграрного виробництва.


Індекс рубрикатора НБУВ: П213 + П241.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА856173 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
6.

Бойко О. А. 
Вплив біокомпозиції "Біоекофунге-1" на ріст і розвиток рослин томата (Solanum lycopersicum L.) / О. А. Бойко, В. О. Цвігун, П. Ю. Вашкевич // Агроекол. журн. - 2022. - № 4. - С. 123-129. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Регуляції росту та розвитку рослин за допомогою фізіологічно активних речовин є однією з найактуальніших у сучасній біології. Широке застосування регуляторів росту рослин (РРР) є важливим чинником ефективності технології обробітку сільськогосподарських культур. Значним досягненням є розкриття ролі біологічно активних сполук у регуляції найважливіших функцій життєдіяльності рослинного організму, у підвищенні стійкості до несприятливих факторів зовнішнього середовища (високих та низьких температур, посусі, засоленню грунту, хвороб та ін.), збільшенні врожайності та якості сільськогосподарської продукції. Стимулятори росту рослин - біологічно активні речовини природного походження, що дають змогу посилити інтенсивність обмінних, ростових процесів у рослинах, підвищити продуктивність посівів сільськогосподарських культур. Ряд вчених доводить практичне використання базидієвих грибів у сільському господарстві, а саме в створенні біокомпозицій і препаратів на їх основі для стимуляції росту і розвитку сільськогосподарських рослин, а також захисту від хвороб і шкідників. У зв'язку з цим дослідження в галузі біологічно активних речовин, що використовуються при виробництві томатів, є необхідним етапом на шляху створення нових елементів технології його вирощування - одного з реальних перспектив реалізації біологічних ресурсів та продуктивного потенціалу цієї культури. Мета роботи - дослідити вплив біокомпозиції "Біоекофунге-1" на ріст і розвиток рослин томата. Біокомпозиція створена на основі базидієвих грибів печериці двоспорової (Agaricus bisporus (J. Lange)), гливи звичайної (Pleurotus ostreatus Kumm.) й рослинних компонентів, а саме ліофілізованих суцвіть, молодих листків та стебел хмелю звичайного (Humulus lupulus L.) для стимуляції продуктивності та захисту від хвороб сільськогосподарських рослин. Для проведення досліду обрано насіння трьох сортів томатів: Гібрид Тарасенко 6, Лагідний і Придніпровський Рожевий. Проведено лабораторні випробування щодо підбору концентрацій біокомпозиції та визначення їх впливу на ростові процеси томатів. Доведено, що біокомпозиція "Біоекофунге-1" зумовлює підвищення продуктивності посадкового матеріалу, стимулює ріст і розвиток як кореневої системи, так і надземних органів сіянців томата. Визначено оптимальну її концентрацію (0,1 %) для впливу на ростові процеси проростків сортів томата. Застосування біокомпозиції "Біоекофунге-1" у вказаній концентрації забезпечує збільшення довжини надземної частини проростків томата всіх трьох сортів. Біокомпозиція сприяє інтенсифікації обміну речовин у рослинах, підсилює азотний, фосфорний, калійний і вуглеводний обміни, процес фотосинтезу. В результаті прискорюється розвиток потужної кореневої системи, підсилюється ріст надземної маси.


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.61-272.537.8

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23660 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Хареба В. В. 
Гарбуз: біологія, технологія вирощування та переробки : монографія / В. В. Хареба, В. В. Кокойко; Національна академія аграрних наук України, Інститут овочівництва і баштанництва. - Київ : Аграрна наука, 2022. - 207 c. - Бібліогр.: с. 194-207 - укp.

Розглянуто наукові підходи до оптимізації елементів технології вирощування, зберігання та переробки плодів гарбуза. Висвітлено походження, харчове значення, класифікацію, ботанічну характеристику і біологічні особливості видів гарбуза великоплідного (С. maxima) та мускатного (С moschata). Наведено теоретичне узагальнення і нове вирішення наукового завдання щодо вдосконалення елементів технології вирощування гарбуза великоплідного та мускатного в умовах Правобережного Лісостепу України, яка включає в себе підбір скоростиглих високопродуктивних сортів, ефективних регуляторів росту і схем розміщення рослин з метою підвищення врожайності, поліпшення якості плодів при їх зберіганні та переробці. Уточнено етапи органогенезу культури, проведено оцінювання загальної адаптивної здатності (ЗАЗ) та специфічної адаптивної здатності (САЗ), розраховано показники екологічної стабільності і пластичності сортів гарбуза великоплідного та мускатного. Встановлено сорти гарбуза, які мають найбільшу селекційну цінність за врожайністю Розраховано економічну ефективність і проведено біоенергетичне оцінювання вирощування гарбуза залежно від виду, сорту, застосування регуляторів росту та схеми розміщення рослин.


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.75 + Л912.41

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА862242 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Коренеплідні овочеві рослини родини селерових (Apiaceae) : навч. посіб. / В. І. Овчарук, О. В. Овчарук, П. В. Безвіконний, О. І. Мулярчук; ред.: В. І. Овчарук; Заклад вищої освіти "Подільський державний університет". - Кам'янець-Подільський : Друкарня "Рута", 2022. - 147 c. - Бібліогр.: с. 143-145 - укp.

Розкрито біологічні і екологічні умови вирощування моркви, петрушки, селери і пастернаку, їх харчова цінність і лікувальні властивості, дано відомості про походження і господарське значення цих овочевих рослин. Описано кращі районовані і перспективні сорти і гібриди, придатні для вирощування в Україні. Основну увагу приділено технології вирощування моркви, петрушки, селери і пастернаку: обробітку грунту, внесенню добрив, підготовці насіння до сівби, догляд за посівами, збиранню врожаю і післязбиральної доробки продукції. Також висвітлено способи і режими зберігання зелені і коренеплодів, аспекти їх переробки та особливості насінництва. Окреслено народногосподарське значення і біологічні особливості коренеплодів, походження та розповсюдження, морфобіологічні особливості, технологію вирощування, місце в сівозміні, обробіток ґрунту і удобрення. Розглянуто питання догляду за рослинами, зберігання, особливості вирощування моркви на пучкову продукцію тощо.


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.3-4 + Е522.926.25Api

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА858075 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Вітанов О. Д. 
Насінництво буряка столового та моркви на початку XXI століття : монографія / О. Д. Вітанов; Національна академія аграрних наук України, Інститут овочівництва і баштанництва. - Київ : Аграрна наука, 2022. - 218 c. - укp.

Висвітлено морфобіологічні особливості й екологічні умови для вирощування буряка столового та моркви. Охарактеризовано елементи технології вирощування маточників і насінників. Розкрито питання економічної, енергетичної та біоенергетичної ефективності виробництва насіння. Надано практичні рекомендації щодо раціонального застосування комплексу технологічних прийомів вирощування насіння, яке відповідає діючим ДСТУ. Подано інформацію застосування краплинного зрошення і добрив при вирощуванні маточників буряка столового, продуктивність насіннєвих рослин залежно від технологічних прийомів вирощування, мінливість архітектоніки насіннєвого куща, біологічні особливості росту й органогенез рослин моркви першого та другого року життя.


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.31 + П241.32

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА860098 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Поліщук Т. В. 
Ріст та формування продуктивності селери (Apium Graveolens L.) в Правобережному Лісостепу України : монографія / Т. В. Поліщук; Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини. - Умань : Сочінський М. М., 2022. - 158 c. - Бібліогр.: с. 115-126 - укp.

Досліджено й обґрунтовано ефективність вирощування селери з урахуванням умов зони Правобережного Лісостепу України. Встановлено агробіологічну, економічну та біоенергетичну оцінку сортів, рівень рентабельності та коефіцієнт біоенергетичної ефективності. Доведено, що рослини селери під час вирощування в умовах in vitro мають більшу висоту та краще розвинені за використання живильного середовища Murasige - Scuga з додаванням до нього 6-бензиламінопурину.


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.37-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА858676 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
11.

Шевченко Н. О. 
Вплив фізичних факторів передпосівної обробки насіння буряка столового сорту Дій на посівну якість і врожайність = Physical factors of beetroot seed presowing treatment affect sowing quality and crop yield / Н. О. Шевченко, Г. В. Коваленко, Н. О. Баштан, А. В. Мозговська, Т. М. Мірошниченко, Т. Ф. Стрибуль, Т. В. Івченко, О. В. Куц // Проблеми кріобіології і кріомедицини. - 2022. - 32, № 3. - С. 183-195. - Бібліогр.: 28 назв. - укp.

Досліджено вплив озонування та заморожування до температури рідкого азоту, поєднаної дії двох чинників на показники посівної якості та врожайність насіння буряка столового сорту Дій. Визначали оптимальну вологість, дозу озону в озоново-повітряній суміші та термін експозиції, які б не знижували показники схожості. Озонування, заморожування та їх сумісна дія не впливала на показники проростання насіння в лабораторних умовах та біометричні і у польових дослідженнях. Встановлено, що заморожування насіння до температури рідкого азоту значуще підвищувало його врожайність. Біохімічний аналіз коренеплодів показав, що усі методи передпосівної обробки призводили до зменшення вмісту загальних цукрів та бетаніну. Кількість сухої речовини після заморожування та озонування зменшувалася, а після поєднаного впливу - збільшувалася. Озонування та подальше заморожування призводили до зниження вмісту аскорбінової кислоти. Значуще зменшення досліджених показників не досягало мінімальних значень, характерних для цієї культури. Заморожування та поєднаний вплив вивчених факторів на насіння підвищували вміст нітратів у коренеплодах, який не перевищував максимально допустиму норму.


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.32-37

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14260 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
12.

Заіменко Н. В. 
Комбінована дія Chlorella vulgaris Beijer. (Chlorophyta) та кремнієвмістного органічного добрива на продуктивність болгарського перцю, мікробіоценоз, алелопатичні та агрономічні характеристики грунту / Н. В. Заіменко, П. М. Царенко, Н. П. Дідик, Б. О. Іваницька, Н. Е. Елланська, Н. А. Павлюченко, І. П. Харитонова // Альгологія. - 2022. - 32, № 1. - С. 3-19. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П032.353 + П241.66-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14395 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
13.

Комплексна система заходів захисту буряка столового від шкідників, хвороб і бур'янів : наук.-практ. рек. / О. І. Онищенко, О. В. Куц, О. М. Могильна, І. М. Митенко, І. М. Підлубенко, В. П. Рудь, Л. А. Терьохіна, В. Л. Черненко; Національна академія аграрних наук України, Інститут овочівництва і баштанництва. - Вінниця : Нілан-ЛТД, 2022. - 34 c. - Бібліогр.: с. 34 - укp.

Представлено рекомендації, в яких наведено систему заходів захисту посівів буряку столового від шкідників, хвороб та бур'янів, яка включає організаційно- господарські, агротехнічні, біологічні та хімічні заходи, умови зберігання та перспективні сорти селекції інституту. Призначено для фахівців сільськогосподарських підприємств, аспірантів і студентів вищих навчальних закладів.


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.32-467 я8 + П491.15 я8

Рубрики:

Шифр НБУВ: Р140575 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Методика наукових досліджень у грибівництві / І. І. Бандура, Н. А. Бісько, В. В. Хареба, О. В. Куц, О. В. Хареба, О. М. Цизь, А. С. Кулик; ред.: В. В. Хареба; Національна академія аграрних наук України, Інститут овочівництва і баштанництва. - Київ : Лисенко М. М., 2022. - 126 c. - Бібліогр.: с. 100-107 - укp.

Викладено основи дослідної справи й особливості проведення дослідів у грибівництві. Описано загальні вимоги щодо організації досліджень за інтенсивних методів культивування грибів, методи дослідження елементів технології грибівництва, особливості проведення дослідження з чистою культурою та методи виготовлення і дослідження посівного матеріалу. Описано методи підготовки, аналізу та інтерпретації одержаних наукових даних у грибівництві, порядок ведення документації та звітності.


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.92

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА867091 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Овочеві пасльонові та баштанні види рослин: цитогенетичні основи селекції : монографія / О. П. Самовол, С. І. Кондратенко, О. В. Сергієнко, О. В. Хареба; ред.: О. П. Самовол; Національна академія аграрних наук України, Інститут овочівництва і баштанництва. - Київ : Аграрна наука, 2022. - 319 c. - Бібліогр. в кінці розд. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.6-31 + П241.7-31

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА867205 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
16.

Морозова Л. П. 
Роль іонів магнію для росту і розвитку томатів при вирощуванні в умовах захищеного грунту / Л. П. Морозова // Збалансов. природокористування. - 2022. - № 4. - С. 112-118. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.61-27

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100860 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
17.

Рогач В. В. 
Морфогенез, фотосинтез і продуктивність перцю (Capsicum annuum L.) за впливу регуляторів росту з різними напрямами та механізмами дії / В. В. Рогач, Д. А. Кірізій, В. Г. Кур'ята, Т. І. Рогач // Фізіологія рослин і генетика. - 2022. - 54, № 3. - С. 214-232. - Бібліогр.: 54 назв. - укp.

Вивчено особливості ростових процесів формування листкового апарату, його мезоструктуру, фотосинтез, дихання, транспірацію, а також продуктивність рослин перцю солодкого під впливом синтетичних аналогів гормонів-стимуляторів і ретардантів, що відрізняються за механізмом дії. Показано, що обробка стимуляторами росту збільшувала, а інгібіторами гібереліну зменшувала лінійні розміри рослин перцю солодкого сорту Антей. Встановлено, що 6-бензиламінопурин (6-БАП), гіберелова кислота (ГК3) та тебуконазол (EW-250) підвищували кількість листків на рослині, тоді як за обробки есфоном (2-ХЕФК) та хлормекватхлоридом (ССС-750) показник був меншим за контрольний, а за дії 1-нафтилоцтової кислоти (1-НОК) практично не змінювався. Усі стимулятори росту та ретарданти EW-250 і ССС-750 збільшували масу сирої речовини листків, стебел і коренів, а також масу сухої речовини цілої рослини, тоді як обробка 2-ХЕФК зменшувала їх. Усі регулятори росту (крім 2-ХЕФК) підвищували середню площу листка та загальну площу листків на рослині у фазу формування плодів. Інгібітори гібереліну та 6-БАП достовірно збільшували вміст суми хлорофілів у листках перцю. За дії ГК3 показник знижувався, а обробка 1-НОК його достовірно не змінювала. 2-ХЕФК, EW-250, ССС-750 та 6-БАП потовщували хлоренхіму листків перцю. За дії усіх регуляторів росту, окрім 1-НОК, зростав об'єм клітин стовпчастої паренхіми, а під впливом ГК3, 6-БАП та EW-250 також збільшувалися розміри клітин губчастої паренхіми. Стимулятори росту 1-НОК і ГК3 та ретарданти EW-250 і ССС-750 достовірно зменшували кількість клітин продихів, а за обробки 6-БАП та 2-ХЕФК спостерігалася тенденція до їх зменшення. Інтенсивності фотосинтезу, фото- і темнового дихання демонстрували стійку тенденцію до підвищення за дії регуляторів росту (крім ГК3), а транспірації, навпаки - до зменшення. В цілому обробка регуляторами росту (крім 2-ХЕФК) інтенсифікувала цвітіння рослин і підвищувала їх господарську продуктивність. Найефективнішим для підвищення продуктивності культури виявилось застосування 6-БАП та EW-250.


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.66-27 + П241.66-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж61831 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Поліщук Т. В. 
Біологічні властивості та біотехнологічні особливості вирощування селери коренеплідної : монографія / Т. В. Поліщук, О. П. Манзій; Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини. - Умань : Сочінський М. М., 2021. - 147 c. - Бібліогр.: с. 115-126 - укp.

Досліджено й обґрунтовано, для умов зони Правобережного Лісостепу України, ефективність вирощування селери коренеплідної. Встановлено агробіологічну, економічну та біоенергетичну оцінку сортів, рівень рентабельності та коефіцієнт біоенергетичної ефективності. Доведено, що рослини селери коренеплідної під час вирощування в культуральному посуді в in vitro мають більшу висоту та є краще розвиненими за використання живильного середовища Murasige-Scuga з додаванням до нього 6-бензиламінопурину.


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.37-47

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА852795 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Польовий А. М. 
Агроекологічна оцінка продуктивності зрошуваних томатів в умовах потепління / А. М. Польовий, Л. Ю. Божко, О. А. Барсукова, А. В. Толмачова // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад. - 2021. - № 1. - С. 141-148. - Бібліогр.: 28 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.61-462

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
20.

Jafarova J. 
Structural and functional dependence of PSII activity under oxidative stress = Структурна та функціональна залежність активності ФС II за окиснювального стресу / J. Jafarova, R. Ganieva, L. Mammadova, R. Agalarov, R. Gasanov // Фізіологія рослин і генетика. - 2021. - 53, № 5. - С. 435-443. - Бібліогр.: 19 назв. - англ.


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.75-272.53

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж61831 Пошук видання у каталогах НБУВ 


...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського