Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>U=Р413.520.43-1$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Иоффе А. Ю. 
Частота образования желчных конкрементов и возможности их медикаментозного литолиза после резекций желудка / А. Ю. Иоффе, О. С. Ткач, А. И. Стельмах // Сучас. гастроентерологія. - 2005. - № 1. - С. 80-82. - Библиогр.: 6 назв. - рус.

Обстежено 22-х хворих, яким було виконано резекцію шлунка з виключенням з пасажу дванадцятипалої кишки, з метою дослідження частоти формування жовчнокам'яної хвороби після таких оперативних втручань. Ультразвукове дослідження засвідчило відсутність конкрементів у жовчному міхурі в усіх хворих до операції та в ранній післяопераційний період. Проте через 1 і 3 міс. після операції у 7-ми хворих спостерігалося достовірне збільшення об'єму жовчного міхура і формування каменів у ньому. Лікування препаратом урсодезоксихолевої кислоти ("Урсофальк") протягом 1 міс. призвело до повного розчинення каменів у всіх пацієнтів.


Ключ. слова: резекция желудка, гипомоторная дискинезия, желчнокаменная болезнь, лечение, урсофальк
Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.445.22-83 + Р413.520.43-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23117 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Пузир Н. В. 
Клінічне значення кислототвірної функції шлунка та мікрофлори травного тракту у розвитку жовчнокам'яної хвороби : (огляд) / Н. В. Пузир, П. В. Федорук // Сучас. гастроентерологія. - 2016. - № 5. - С. 123-130. - укp.

Жовчнокам'яна хвороба (ЖКХ) - одне з найпоширеніших захворювань травної системи у світі. Наведено відомості про нові аспекти патогенезу жовчних каменів, що зумовлює складність профілактики ЖКХ. Згідно з даними літератури, кожен вид жовчних конкрементів має свій патогенез формування. Якнайповніше розуміння процесу холелітогенезу в конкретному випадку може сприяти зменшенню ризику виникнення цього захворювання. Недостатньо вивченим є клінічне значення кислототвірної функції шлунка та мікрофлори травного тракту у розвитку ЖКХ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.520.43-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23117 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського