Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (5)
Пошуковий запит: (<.>U=Р716.216.569.715$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Желєзна Г. О. 
Особливості гормонального профілю жінок із СПКЯ та нереабілітованою репродуктивною функцією після ендохірургічної стимуляції овуляції / Г. О. Желєзна // Педіатрія, акушерство та гінекологія. - 2004. - № 3. - С. 106-110. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.


Ключ. слова: гормональный профиль, СПКЯ, эндохирургическая стимуляция овуляции
Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.765.024 + Р716.216.569.715.2-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22335 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Малачинська М. Й. 
Реабілітація генеративної функції жінок зі звичним невиношуванням і гестаційною трофобластичною хворобою (пухирним занеском) в анамнезі : автореф. дис... канд. мед. наук / М. Й. Малачинська; Львів. нац. мед. ун-т ім. Д.Галицького. - Л., 2007. - 20 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.219 + Р716.216.569.715

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА352158 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Minig L. 
Лапароскопическая хирургия в лечении тубоовариальных образований в I триместре беременности = Laparoscopic surgery for treating adnexal masses during the first trimester of pregnancy / L. Minig, L. Otano, P. Cruz, M. G. Patrono, C. Botazzi, I. Zapardiel // Здоровье женщины. - 2016. - № 8. - С. 103-110. - Библиогр.: 21 назв. - рус.

Цель исследования - оценить возможность и безопасность лапароскопических операций при тубоовариальных образованиях в I триместре беременности. Проведено обсервационное исследование с проспективным сбором данных, в которое включали всех беременных, оперированных лапароскопическим методом по поводу тубоовариальных образований в I триместре беременности в период с января 1999 г. по ноябрь 2012 г. в отделении акушерства и гинекологии Итальянской больницы Буэнос-Айреса, Аргентина. В общей сложности в исследование были включены 13 женщин. Средний срок гестации на момент хирургического вмешательства составлял 7 нед (диапазон: 5 - 12 нед). Основными показаниями к операции были: перекрут кисты в четырех случаях; разрыв кисты в четырех случаях. Другие показания включали персистенцию кист яичников у трех пациенток и гетеротопическую беременность в двух случаях. В ходе наблюдения не было зафиксировано ни хирургических осложнений, ни прерываний беременности, послеоперационный период протекал без осложнений во всех случаях. Не было зафиксировано ни одного случая задержки внутриутробного роста и врожденных дефектов плода, преждевременных родов или неонатальных осложнений. Сделаны выводы, что ечение осложненных тубоовариальных образований лапароскопическим методом в I триместре беременности является безопасным как для матери, так и для плода. Однако необходимы дополнительные исследования с большим числом случаев для поддержки этих выводов.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.216.569.715.2-59

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Бойко В. І. 
Оптимізація діагностики і тактики ведення вагітних з доброякісними пухлинами та пухлиноподібними утвореннями яєчників / В. І. Бойко, Н. П. Сухоставець // Здоровье женщины. - 2017. - № 7. - С. 63-65. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Мета дослідження - оптимізація діагностики та тактики ведення яєчників шляхом удосконалення діагностичних ті лікувально-профілактичних заходів. Обстежено 129 пацієнток у різні терміни вагітності, з яких у 104 діагностовано доброякісні пухлини (ДЯП) і пухлиноподібні утворення яєчників. Клінічний перебіг вагітності у жінок з ДЯП і пухлиноподібними новоутвореннями (ППНУ) яєчників характеризується високою частотою загрози переривання у I (49,7 %) і II триместрах (50,8 %). Рівень інших ускладнень залежить від тактики ведення, причому він є значно вищим у разі відмови жінок від оперативного лікування та їх консервативного ведення: плацентарна дисфункція - 44,0 і 16,2 % відповідно; дистрес плода - 30,0 і 6,7 %; розродження шляхом операції кесарева розтину - 33,3 і 10,8 %; порушення постнатальної адаптації новонароджених - 9,5 і 6,8 % відповідно. Зроблено висновок, що вдосконалений і впроваджений алгоритм ведення жінок з ДЯП і ППНУ яєчників надає можливість покращити акушерські та перинатальні наслідки розродження жінок групи високого ризику.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.216.569.715.2-4

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Сухоставець Н. П. 
Оптимізація діагностики та тактики ведення вагітних з доброякісними пухлинами та пухлиноподібними утвореннями яєчників : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.01 / Н. П. Сухоставець; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л. Шупика. - Київ, 2018. - 23 c. - укp.

Робота присвячена оптимізації діагностики та тактики ведення вагітності у жінок з доброякісними пухлинами та пухлиноподібними утвореннями яєчників шляхом удосконалення діагностичних та лікувально-профілактичних заходів. Науково обгрунтовано необхідність оптимізації діагностики та оперативного лікування доброякісних пухлин яєчників та пухлиноподібних утворень яєчників під час вагітності з метою зниження частоти акушерської та перинатальної патології. Встановлено взаємозв'язок клінічних, ехографічних, ендокринологічних та імунологічних досліджень у вагітних жінок з доброякісними пухлинами та пухлиноподібними утвореннями яєчників. Це дозволило поширити наявні дані про патогенез новоутворень яєчників та розвиток акушерської і перинатальної патології. Досліджено частоту, структуру й основні варіанти оперативного лікування доброякісних пухлин та пухлиноподібних утворень яєчників під час вагітності. Встановлено порівняльні аспекти клінічного перебігу вагітності і пологів, функціонального стану фетоплацентарного комплексу, а також стан новонароджених у жінок з доброякісними пухлинами та пухлиноподібними утвореннями яєчників, які відмовились від операції та були прооперовані під час вагітності. Показано морфологічну характеристику видалених новоутворень яєчників під час вагітності. Встановлено особливості преморбідного фону, спадкового анамнезу, клінічного перебігу вагітності і пологів, частоти та структури акушерських та перинатальних ускладнень у жінок з доброякісними пухлинами та пухлиноподібними утвореннями яєчників, які були діагностовані під час вагітності, що дозволило показати основні фактори ризику розвитку новоутворень яєчників у вагітних жінок. Удосконалено і впроваджено алгоритм діагностичних та лікувально-профілактичних заходів щодо підвищення ефективності діагностики та своєчасності оперативного лікування доброякісних пухлин та пухлиноподібних утворень яєчників у ранні терміни вагітності з переважанням лапароскопічного доступу та подальшою профілактикою акушерських та перинатальних ускладнень.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.216.569.715.2-4

Шифр НБУВ: РА433045 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського