Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (17)Автореферати дисертацій (8)Книжкові видання та компакт-диски (164)Журнали та продовжувані видання (120)
Пошуковий запит: (<.>U=У010.295.325.621.2$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 63
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Рамський А. Ю. 
Ринок цінних паперів у питаннях та відповідях : навч. посіб. / А. Ю. Рамський, Ю. М. Жукова, С. М. Обушний. - Київ : Київ. ун-т ім. Бориса Грінченка, 2021. - 227 c. - укp.

Вміщено матеріал, який дає комплексне уявлення про функціонування ринку цінних паперів, його організаційну структуру та учасників. Охарактеризовано різні види цінних паперів, розглянуто питання емісії та обігу цінних паперів, методи розрахунку біржових індексів, особливості здійснення інвестицій у цінні папери та ризики пов’язані з ними. Висвітлено основні принципи діяльності фондової біржі, а також питання визначення прибутковості портфеля цінних паперів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.325.621.2 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА856030 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Мацелюх Н. П. 
Ринок цінних паперів: цінові механізми збалансованого розвитку і попередження криз : автореф. дис. ... д-ра екон. наук : 08.00.08 / Н. П. Мацелюх; Держ. фіскал. служба України, Ун-т держ. фіскал. служби України. - Ірпінь, 2016. - 33 c. - укp.

Розкрито сутність та визначено засади збалансованого розвитку ринку цінних паперів (РЦП), досліджено його передумови. Визначено природу цінового механізму РЦП як процесу формування та взаємодії цін на фінансові інструменти, що є ринковими сигналами, на підставі яких відбувається перерозподіл фінансових ресурсів між учасниками ринку. Обгрунтовано методологію дослідження ціноутворення на РЦП, що грунтується на системному, інституціональному та маржиналістському підході. Визначено сутність кон'юнктури РЦП, її вплив на процеси ціноутворення. Розроблено систему характеристик кон'юнктури РЦП. Запропоновано трьохетапну систему дослідження кон'юнктури РЦП. Установлено взаємозв'язок невизначеності, інформаційної асиметрії, цінових дисбалансів та фінансових криз. Систематизовано чинники виникнення трансакційних витрат під час ціноутворення. Досліджено дворівневу систему ціноутворення та фактори недооцінки акцій та проаналізовано фактори ціноутворення на ринку акцій. Визначено роль фінансового посередництва у ціноутворенні на РЦП. Досліджено сутність цінових аномалій на РЦП, чинники їх виникнення та вплив на розвиток РЦП. З'ясовано специфіку ціноутворення на інноваційні фінансові продукти. Досліджено ціноутворення на деривативи та визначено проблеми збалансування розвитку РЦП і попередження криз. Розкрито особливості формування пропозиції та методи оцінювання вартості структурованих фінансових продуктів. Обгрунтовано стратегічні орієнтири збалансованого розвитку РЦП. Розроблено заходи для попередження цінових аномалій на РЦП через механізми впорядкування діяльності хедж-фондів і створення цінового оператора. Визначено напрями удосконалення цінових механізмів РЦП в контексті попередження криз.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.292 + У010.295.325.621.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА426594 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Копилова О. В. 
Практикум з ринку цінних паперів : метод. посіб. для студентів IV курсу напрямів підгот. Міжнародні економічні відносини, Економічна теорія / О. В. Копилова; Одес. нац. ун-т ім. І.І. Мечникова, Ін-т математики, економіки та механіки. - Одеса : ОНУ ім. І.І. Мечникова, 2015. - 95 c. - (Серія "Навчально-методичний посібник"). - Бібліогр.: с. 71-75 - укp.

Розкрито теоретичні засади ціноутворення на ринку цінних паперів. Досліджено сутність фінансового ринку та ринку цінних паперів, взаємозв'язки процесів обігу капіталу зазначених ринків. Визначено концептуальні засади ціноутворення на ринку цінних паперів. Приділено увагу особливостям функціонування механізму формування цін на фінансові інструменти. З урахуванням особливого характеру ціноутворення на ринку цінних паперів у цьому ж розділі обгрунтовано основи регулювання ціноутворення на ринку цінних паперів. Вивчено концептуальні передумови формування цін на ринку цінних паперів. Систематизовано класифікацію трансакційних витрат на ринку цінних паперів та визначено канали їх впливу на формування цін фінансових інструментів. Окрему увагу приділено ролі ризиків у ціноутворенні на фінансові активи та методам їх вимірювання. Акцентовано увагу на методологічних основах ціноутворення на базові фінансові інструменти. Виявлено особливості формування пропозиції похідних фінансових інструментів в Україні та світі, систематизовано сучасні методи оцінювання вартості структурованих фінансових інструментів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.325.621.2 я73-5 + У9(4УКР)262.292 я73-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА795341 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Мацелюх Н. П. 
Вплив асиметрії інформації на цінові механізми ринку цінних паперів і ризик розвитку криз / Н. П. Мацелюх // Проблеми економіки. - 2015. - № 4. - С. 273-278. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Розглянуто впливи інформаційної асиметрії на ефективність операцій на ринку цінних паперів та генерування ризику виникнення фінансових криз. Виявлено, що основними причинами інформаційної асиметрії на ринку цінних паперів є висока вартість інформації, складність її отримання, обмеженість доступу до неї та відсутність гарантії достовірності такої інформації. Поглиблення інформаційної асиметрії на ринку цінних паперів відбувається за рахунок діяльності рейтингових агенцій, поведінка яких часто може розглядатися як опортуністична. Фінансове посередництво як ефективний інститут фінансового ринку може зменшити глибину інформаційної асиметрії та сприяти укладенню ефективних угод на ринку цінних паперів. Поглиблення інформаційної асиметрії спричиняє виникнення інформаційних дисбалансів, які за тривалого розбалансування трансформуються в інформаційні провали. На ринку цінних паперів інформаційні провали, які успішно використовуються невеликою кількістю учасників ринку цінних паперів, можуть призводити до виникнення фінансових дисбалансів, поглиблення яких є однією з причин формування і поширення кризових явищ у фінансовій системі. Це потребує розвитку нових регуляторних механізмів, здатних обмежити негативний вплив асиметрії інформації на розвиток як ринку цінних паперів, так і розвиток фінансового ринку та національної економки в цілому.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.325.621.2 + У9(4УКР)262.292

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100602 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Гавкалова Н. Л. 
Ринок цінних паперів: особливості та фінансове забезпечення його функціонування : монографія / Н. Л. Гавкалова, О. Ю. Шутєєва. - Харків : ХНЕУ ім. С. Кузнеця, 2015. - 183 c. - Бібліогр.: с. 150-168 - укp.

Наведено результати комплексних науково-методичних і практичних досліджень проблеми розвитку процесу фінансового забезпечення функціонування ринку цінних паперів в Україні. Проаналізовано сутність такокого забезпечення та фактори впливу на нього. Обгрунтовано методичний і науково-методичний підходи до фінансового забезпечення функціонування вітчизняного ринку цінних паперів. Увагу приділено проблемам стимулювання населення до участі в операціях з цінними паперами.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.325.621.2 + У9(4УКР)262.292

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА803902 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Башнянин Г. І. 
Державне регулювання ринку цінних паперів у трансформаційній економіці України / Г. І. Башнянин, О. Ю. Носов, О. П. Буряк, І. В. Гончарук, Р. П. Підлипна. - Львів : Ліга-Прес, 2014. - 201 c. - Бібліогр.: с. 178-195 - укp.

Розглянуто теоретичні основи дослідження ринку цінних паперів як об'єкта державного регулювання. Висвітлено особливості державного регулювання функціонування та розвитку ринку цінних паперів у сучасних ринкових економіках. Проаналізовано деякі проблеми державного регулювання становлення та розвитку ринку цінних паперів у транзитивній економіці України.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.325.621.2 + У9(4УКР)262.292-21,01

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА781960 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Грищенко Т. В. 
Сутність та структура фінансового потенціалу ринку цінних паперів / Т. В. Грищенко, І. С. Івахненко // Бізнес Інформ. - 2014. - № 8. - С. 263-268. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

На основі узагальнення існуючих наукових досліджень сутності понять "потенціал", "економічний потенціал", "фінансовий потенціал" визначено економічну природу фінансового потенціалу ринку цінних паперів та його основні характерні ознаки. Визначено, що фінансовий потенціал ринку цінних паперів складається з двох частин: реалізованого, або наявного, потенціалу та нереалізованого, або невикористаного, потенціалу. Розглянуто структуру реалізованого та нереалізованого фінансового потенціалів ринку цінних паперів за окремими елементами. Охарактеризовано механізм і джерела формування фінансового потенціалу ринку цінних паперів. Установлено, що фінансовий потенціал на стадії реалізації проявляється як фінансові ресурси, тобто грошові кошти інвесторів, що використовуються в операціях із цінними паперами на первинному та вторинному ринках. Визначено фактори, які мають суттєвий вплив на процеси формування та реалізації фінансового потенціалу ринку цінних паперів України, а також напрями вдосконалення інвестиційної політики держави щодо залучення грошових коштів суб'єктів економіки на ринок цінних паперів і підвищення ефективності їх використання.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.325.621.2 + У9(4УКР)262.292

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Шутєєва О. Ю. 
Фінансове забезпечення функціонування ринку цінних паперів : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.08 / О. Ю. Шутєєва; Харків. нац. екон. ун-т ім. С. Кузнеця. - Харків, 2014. - 20 c. - укp.

Вдосконалено теоретичні положення, розроблено методичні підходи та практичні рекомендації щодо фінансового забезпечення функціонування ринку цінних паперів (ЦП). Розглянуто теоретичні підходи до класифікації функцій ринку ЦП. Доведено, доцільність включення до переліку основних функцій інтегруючої. Уточнено визначення поняття "інструменти ринку цінних паперів" (в межах фінансового управління), та поняття "фінансове забезпечення функціонування ринку цінних паперів". Досліджено сучасний стан ринку ЦП та виявлено напрями удосконалення фінансового забезпечення з урахуванням зарубіжного досвіду. Визначено склад і зміст факторів впливу на фінансове забезпечення функціонування ринку ЦП. Розроблено методичний підхід щодо оцінювання рівня фінансового забезпечення функціонування ринку ЦП, який передбачає розрахунок інтегрального показника та грунтується на результатах багатовимірного факторного та таксономічного аналізу. Розроблено науково-методичний підхід щодо формування стратегії фінансового забезпечення функціонування ринку ЦП, основною перевагою якого є виявлення кількісних параметрів, що визначаються індикаторами рівня розвитку фінансового забезпечення функціонування ринку ЦП, та якісних параметрів, що характеризуються індикаторами фінансової політики на рівні держави, встановленими згідно з трендом розвитку вітчизняного ринку ЦП. Визначено фактори впливу та критерії привабливості участі населення в інвестуванні у ЦП. Застосування критеріїв привабливості інвестування в ЦП дозволить оптимізувати фінансові потоки в ефективне функціонування ринку ЦП в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.292 + У010.295.325.621.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА406906 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Цінні папери. Практикум / ред.: В. Базилевич. - К., 2013. - 1 c. - укp.

Досліджено сутність та функції ринку цінних паперів, проаналізовано його організаційну будову й інфраструктуру. Вивчено суперечності й основні тенденції розвитку сучасного ринку цінних паперів. Розкрито сутність, характерні риси та види акцій, механізм їх емісії й обігу, принципи та методи оцінювання акцій, механізму створення й управління діяльністю акціонерного товариства, а також способи захисту від недружнього поглинання. Визначено сутність, характеристики та підходи до класифікації облігацій, принципів і методів оцінювання облігацій, ризиків інвестицій в облігації й управління ними, особливості розміщення й обігу державних, муніципальних, корпоративних облігацій та короткострокових боргових цінних паперів - векселів, казначейських зобов'язань, банківських акцептів і депозитних сертифікатів. Акцентовано на сутності, класифікації, специфічних характеристиках цінних паперів, забезпечених активами, принципах і методиках їх оцінювання, змісті та механізмі сек'юритизації активів, емісії й обігу іпотечних цінних паперів. Висвітлено сутність, специфічні риси, методи оцінювання й особливості використання похідних цінних паперів, механізм укладання форвардних і ф'ючерсних угод, сутність опціонів і свопів. Викладено сутність, принципи, методи фундаментального та технічного аналізу цінних паперів з урахуванням передового досвіду у галузі вітчизняного фінансового ринку. Наведено загальні принципи формування та практичні аспекти управління портфелем цінних паперів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.325.621.2 я73-5 + У9(4УКР)262.292 я 73-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: CDR1509/ВА762982 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Слуцька О. В. 
Оцінювання ризику дефолту емітентів корпоративних облігацій : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.08 / О. В. Слуцька; Харк. нац. екон. ун-т. - Х., 2013. - 20 c. - укp.

Обгрунтовано теоретичні положення та науково-методичне забезпечення, розроблено практичні рекомендації з оцінювання ризику дефолту емітентів корпоративних облігацій. Здійснено структуризацію ризиків інвестування в облігації та виділено ключовий ризик. Уточнено визначення поняття "дефолт" щодо емітентів облігацій на основі формулювання основних критеріїв його настання. Визначено макро- та мікроекономічні чинники впливу на ризик дефолту емітентів корпоративних облігацій. Удосконалено методичне забезпечення оцінювання фінансового стану позичальників. Розроблено методичний інструментарій у вигляді шкал і критеріїв оцінювання фінансових показників діяльності емітентів облігацій. Запропоновано методичний підхід до оцінювання ризику дефолту емітентів корпоративних облігацій, що дозволяє інвесторам визначати здатність емітента своєчасно розраховуватися за борговими зобов'язаннями. Розроблено методичний підхід до формування фінансових ковенантів у разі емісії корпоративних облігацій, що сприятиме зниженню рівня ризику дефолту за інвестування в облігації.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.325.621.2 + У9(4УКР)262.292

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА395655 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Болдуєва О. В. 
Інституційні аспекти розвитку ринку цінних паперів в Україні : монографія / О. В. Болдуєва; Класич. приват. ун-т. - Запоріжжя, 2013. - 391 c. - Бібліогр.: с. 358-386 - укp.

Висвітлено інституційні основи дослідження ринку цінних паперів. Досліджено сучасний стан, еволюцію та ефективність інститутів ринку цінних паперів України. Розглянуто форми регулювального впливу на цей ринок, увагу приділено розвитку державної регулятивної інфраструктури вітчизняного ринку цінних паперів, питання його саморегулювання як важливу умову подальшого розвитку. Розроблено та теоретично обгрунтовано систему заходів, спрямованих на вдосконалення інституційних характеристик ринку цінних паперів України. Запропоновано теоретичну модель взаємодії держави та саморегулівних організацій на ринку цінних паперів залежно від рівня розвитку фондового ринку та стратегічних завдань його функціонування.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.325.621.2 + У526.229.2 + У9(4УКР)262.292

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА764582 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Мінаєва Ю. І. 
Інформаційна інтелектуальна технологія формування портфелю цінних паперів в умовах невизначеності : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.06 / Ю. І. Мінаєва; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. - К., 2012. - 20 c. - укp.

Проаналізовано питання формування та управління портфелем цінних паперів (ЦП) за умов, коли ринкова система розглядається як суттєво нелінійна динамічна система, головними особливостями якої є зростаюча складність і обмежена можливість вивчення ринку статистичними методами. Виконано аналіз сучасного стану теорії портфельних інвестицій, проблем та перспектив розвТязання основних задач, ролі інформаційного забезпечення у ефективному функціонуванні ринкових систем за умов невизначеності. Сучасні методи розвТязання практично важливих задач формування і вибору портфеля засновані на інформаційних технологіях (ІТ), які реалізують витягнення знань. Запропонована в роботі ІТ базується на вилученні знань про структуру ринкових систем і орієнтована на сформульований в роботі новий клас задач - вивчення портфеля ЦП, поведінка якого буде схожою з поведінкою ринку ЦП в цілому, якщо під "поведінкою" розуміти зміни у загальному випадку параметрів ЦП. Зазначено, що розроблена ІТ покладена в основу визначення відповідності портфеля ринку та за наявності невідповідності - вироблення рекомендацій (відносно складу та структури портфеля) і призначена для розвТязку задач аналізу ринкових систем. ІТ апробовано на множинах тестових моделей, а також на реальних фактичних показниках ринкових систем.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.325.621.2 ф + У9(4УКР)262.292 ф 121

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА388322 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Ященко О. А. 
Стратегічне регулювання ринку цінних паперів : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.03 / О. А. Ященко; Харк. нац. ун-т ім. В.Н. Каразіна. - Х., 2012. - 17 c. - укp.

Проаналізовано функції, види, складові, об'єкти, суб'єкти, законодавчі аспекти, структуру й учасників ринку цінних паперів. Наведено пропозиції та пріоритетні напрямки розвитку фондового ринку з урахуванням необхідності змін у його податковому регулюванні. Запропоновано напрями запровадження нових видів інструментів ринку цінних паперів і впроваджено заходи з метою реалізації стратегії у цьому напрямку. Розроблено схему формування стратегії регулювання ринку цінних паперів, що спрямована на вирішення важливих економічних завдань.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.325.621.2 + У9(4УКР)262.292

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА391868 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Балаева Э. Я. 
О роли ценных бумаг в финансовом обеспечении развития / Э. Я. Балаева // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2012. - № 735. - С. 11-15. - Библиогр.: 8 назв. - рус.

Отмечено, что формирование рынка ценных бумаг (РЦБ) открывает новые возможности экономического развития в постсоветском пространстве. Оценка этих возможностей является актуальной задачей. Выявлены некоторые преимущества ценных бумаг по сравнению с другими источниками финансирования. Определены основные направления эффективного формирования РЦБ.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.325.621.2 + У526.229.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Болдуєва О. В. 
Організаційно-економічний механізм регулювання ринку цінних паперів в Україні : монографія / О. В. Болдуєва; МОНМС України, ДВНЗ "Запоріз. нац. ун-т". - Запоріжжя, 2011. - 262 c. - Бібліогр.: 222 назв - укp.

Висвітлено проблеми удосконалення організаційно-економічного механізму регулювання ринку цінних паперів, який би дозволив ураховувати специфіку цього сегменту ринкової економіки, забезпечувати вільний і поступальний характер його розвитку за умов одночасного неухильного дотримання та захисту прав інвесторів, клієнтів фінансових інститутів, споживачів фінансових послуг. Обгрунтовано необхідність розмежування сфери державного та громадського контролю на ринку цінних паперів. Запропоновано законодавчо закріпити спеціальні вимоги до діяльності депозитарію залежно до функцій, які він виконує. Доведено, що під час розробки стратегії розвитку інфраструктури фінансового ринку та її реалізації в межах функціонування організаційно-економічного механізму регулювання ринку цінних паперів потрібно враховувати необхідність об'єднання реєстраторів і депозитарії в єдину облікову систему.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.325.621.2 + У9(4УКР)262.292

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА749640 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Базилевич В. Д. 
Цінні папери : підручник / В. Д. Базилевич, К. С. Базилевич, О. В. Баженова, Н. І. Версаль, В. В. Вірченко; ред.: В. Д. Базилевич; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. - К. : Знання, 2011. - 1095 c. - (Класич. унів. підруч.). - укp.

Розкрито сутність фондового ринку, його функції, організаційну будову та інфраструктуру, наведено характеристику основних видів цінних паперів, класифікації та моделі фондових ринків. Висвітлено сутність, характерні риси та види акцій, механізм їх емісії та обігу, а також зміст, принципи та методи оцінювання акцій, особливості застосування моделей ціноутворення та мультиплікаторів. Значну увагу приділено вивченню економічної природи, функцій, переваг і недоліків акціонерної власності, механізму створення та управління діяльністю акціонерного товариства. Відображено сутність облігацій як боргових цінних паперів, їх специфічні характеристики та підходи до їх класифікації. Розглянуто зміст і принципи оцінювання облігацій, проаналізовано мінливість ціни та її чутливість до зміни ринкових процентних ставок. Значну увагу приділено державним і корпоративним облігаціям, муніципальним борговим цінним паперам. Визначено сутність цінних паперів, забезпечених активами, подано їх класифікацію та якісні характеристики. Досліджено сутність та особливості іпотечних цінних паперів, проаналізовано специфіку колатералізованих боргових зобов'язань. Значну увагу приділено особливостям використання похідних ціних паперів для управління фінансовими ризиками. Описано механізми укладення форвардних і ф'ючерсних угод, принципи та ризики хеджування ф'ючерсами. Розкрито принципи та методи фундаментального та технічного аналізу ринку ціних паперів, а також загальні принципи формування портфеля цінних паперів і управління ним.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.325.621.2 я73-1 + У526.229.2 + У9(4УКР)262.292

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА743050 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Соловейко О. М. 
Граничні теореми для цін похідних цінних паперів : автореф. дис. ... канд. фіз.-мат. наук : 01.01.05 / О. М. Соловейко; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. - К., 2010. - 20 c. - укp.

Розглянуто моделі, які узагальнюють класичні моделі Блека -Шоулса та Мертона. Ропозділено задачі на дві групи: дослідження стійкості, робастності справедливих цін опціонів відносно зміни чи неточності вимірювання параметрів ринку, таких як відсоткова ставка, знос, волатильність, та умови збіжності справедливих цін опціонів за граничного переходу в моделі ринку з дискретним часом до моделі з неперервним часом. Доведено збіжність за параметром справедливої ціни платіжного зобов'язання на ринку зі стрибками.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.325.621.2В611.311

Шифр НБУВ: РА374676 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Пантелєєв В. П. 
Фінансові операції з цінними паперами: здійснення та облік : монографія / В. П. Пантелєєв; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. - Х., 2010. - 334 c. - Бібліогр.: 105 назв. - укp.

Висвітлено питання щодо організації роботи з цінними паперами (ЦП) на підприємствах, в банках, небанківських фінансових і бюджетних установах. Описано операції з основними видами ЦП, особливості обліку за національними та міжнародними вимогами, оподаткування, проведено оцінювання фінансових вкладень у ЦП.

Освещены вопросы по организации работы с ценными бумагами (ЦБ) на предприятиях, в банках, небанковских финансовых и бюджетных учреждениях. Описаны операции с основными видами ЦБ, особенности учёта по национальним и международным требованиям, налогообложения, проведена оценка финансовых вложений в ЦБ.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.325.621.2 + У052.9(4УКР)20-145.728.1 + У9(4УКР)262.292

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА731167 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Пепеляева Т. В. 
О некоторых нелинейных стохастических моделях рынка ценных бумаг / Т. В. Пепеляева // Компьют. математика. - 2010. - Вып. 1. - С. 29-34. - Библиогр.: 6 назв. - рус.

Описано алгоритм розв'язування нелінійних стохастичних диференціальних рівнянь певного типу. Одержано розв'язок деякого диференційного рівняння з дробовим вінерівським процесом.


Індекс рубрикатора НБУВ: В171.505 + У010.295.325.621.2 в611.311

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69780 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Шевченко О. Г. 
Портфельне інвестування : підручник / О. Г. Шевченко, Т. В. Майорова, О. М. Юркевич, С. В. Урванцева, О. А. Островська; ред.: О. Г. Шевченко, Т. В. Майорова; ДВНЗ "Київ. нац. екон. ун-т ім. В. Гетьмана". - К. : КНЕУ, 2010. - 408 c. - Бібліогр.: с. 391-396. - укp.

Висвітлено науково-практичні аспекти організації процесу портфельного інвестування. Розглянуто сутність і теоретичні засади портфельного інвестування із застосуванням інструментарію технічного та фундаментального аналізу з метою обгрунтування інвестиційних рішень. Поглиблено знання з організації та функціонування ринку цінних паперів і системи оформлення прав власності на цінні папери як інфраструктури портфельного інвестування. Показано особливості (форми і моделі) правового регулювання портфельного інвестування, законодавчих і нормативних актів, які регулюють портфельне інвестування в Україні. Висвітлено сучасні підходи до оцінювання ризиків і вибору інструментів портфельного інвестування. Обгрунтовано використання сучасної портфельної теорії та моделей оцінювання капітальних активів у процесі формування ефективного портфеля цінних паперів. Висвітлено підходи до вибору та реалізації ефективної стратегії управління портфелем цінних паперів, оцінювання ефективності запланованих і реалізованих інвестиційних рішень за різними критеріями.


Індекс рубрикатора НБУВ: У50-56 я73-1 + У010.295.325.621.2 я73-1 + У9(4УКР)0-56 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС52321 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського