Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Книжкові видання та компакт-диски (6)
Пошуковий запит: (<.>U=Ю252:В36$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Журавлев В. И. 
Теоретико-вакуумная мегапарадигма: трансформация научного миропонимания : Моногр. / В. И. Журавлев. - Донецк : ВИК, 2005. - 290 c. - Библиогр.: с. 279-290 - рус.

Рассмотрены особенности трансформации научного миропонимания теоретико-вакуумной мегапарадигмы, эпистемологические особенности теоретико-вакуумных репрезентаций реального мира. Предложены философско-методологический дискурс о вакууме, а также концепция "вакуума" в квантовой электродинамике и новейшей космомикрофизике. Выполнен философско-мировоззренческий анализ теоретико-вакуумной парадигмы миропонимания, освещены проблемы детерминации существования и достоверности физико-теоретического познания.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю252:В36 в11 + В313,21 в5,021 + В632 в5,021

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА665534 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Лагетко В.  
Філософське значення корпускулярно-хвильового дуалізму в розвитку природи і принцип "доповнюваності" Н. Бора в його пізнанні / В. Лагетко // Прикарпат. вісн. НТШ. Сер. Думка. - 2008. - № 3. - С. 56-66. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Проаналіовано відкриття електрона з його корпускулярно-хвильовими властивостями, що надає підставу розглядати його як проміжну ланку в розвитку природи. В цьому його філософське значення для науки та принцип "доповнюваності" Н. Бора в його дослідженні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю252:В36 в11

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73616 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського