Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (3)Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (7)
Пошуковий запит: (<.>U=Ю91(4/8)6-736$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Психоаналіз : навч. посіб. Ч. 1 / уклад.: А. Е. Пасніченко; Чернів. нац. ун-т ім. Ю.Федьковича. - Чернівці : Рута, 2007. - 100 c. - Библиогр.: с. 98-100 - укp.

Розглянуто історію створення ортодоксальних і неортодоксальних течій психоаналізу, висвітлено особливості розвитку психоаналізу в Україні. Подано інформацію про таких відомих вчених в даній сфері, як З. Фрейд, А. Адлер, К. Хорні, Е. Фромм, Е. Еріксон, Ф. Кернберг, Г. Левальд. Увагу приділено логіці розвитку та модифікації психоаналізу від часів його заснування.

Рассмотрена история создания ортодоксальных и неортодоксальных течений психоанализа, освещены особенности развития психоанализа в Украине. Дана информация о таких известных ученых в данной сфере, З. Фрейд, А. Адлер, К. Хорни, Э. Фромм, Э. Эриксон, Ф. Кернберг, Г. Левальд. Уделено внимание логике развития и модификации психоанализа со времен его основания.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю91(4/8)6-736я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: В351329/1 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Собуцький М. А. 
Епоха "органічної конструкції" у дзеркалі кіно та психоаналізу / М. А. Собуцький // Магістеріум. - 2007. - Вип. 26. - С. 4-7. - Бібліогр.: 17 назв. - укp.

Окреслено деякі синхронні паралельні явища ідеологічного, психоаналітичного та кінематографічного дискурсів доби між двома світовими війнами.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю91(4/8)6-736

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70430 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Міщенко М. М. 
Розуміння та тлумачення в психоаналізі: філософсько-герменевтичний підхід : автореф. дис. ... канд. філософ. наук : 09.00.01 / М. М. Міщенко; Харк. нац. ун-т ім. В.Н. Каразіна. - Х., 2011. - 20 c. - укp.

На підставі аналізу психоаналітичних знаків, що формують "психоаналітичний текст", символотворення у сфері несвідомого, процедур тлумачення та розуміння й застосування психоаналізом герменевтичної логіки запропоновано обгрунтування психоаналізу як особливого типу герменевтичної практики. Поєднання класичної гносеології з гносеологією гуманітарного знання розглянуто як основну особливість психоаналізу. Встановлено, що в практично-технологічному арсеналі психоаналіз є конкретно-науковою герменевтикою, а на рівні філософського узагальнення свідомого, несвідомого, проблем комунікації, інтеракції, логіки психоаналіз володіє характеристиками особливої філософської герменевтики, в якій є онтологічний, гносеологічний, феноменологічний рівні аналізу. Проведено філософсько-герменевтичну рефлексію відносно проблем розуміння та тлумачення в психоаналізі. Психоаналітичне розуміння репрезентує психоаналіз як герменевтичну практику з особливою герменевтичної логікою, яка організує психоаналітичне знання, формує механізми пошуку смислу та схему інтерпретативної діяльності. Психоаналітичну герменевтику виокремлено відносно інших герменевтик з визначенням її семіотичних, лінгвістичних, логіко-герменевтичних особливостей.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю251.518.3 + Ю91(4/8)6-736

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА380881 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Донченко О.  
Визнати тінь / О. Донченко // Соц. психологія. - 2010. - № 1. - С. 18-32. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

В аналітичній психології поняття Тінь розглянуто як приховані, неусвідомлені аспекти психологічної структури особистості та спільноти, їх негативний бік, те, чого вони зазвичай не воліють помічати, що відкидають. Це сума неприємних, недорозвинених якостей, що складає психологічний портрет людини або спільноти, портрет, у якому особистість, група чи суспільство не воліли б себе упізнати. Розглянуто проблему Тіні з точки зору управлінсько-самоуправлінської галузі науки.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю91(4/8)6-736.4 + Ю932.2-953.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24479 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського