Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>U=П873.325.3$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Тарасов О. А. 
Культуральні, молекулярно-біологічні та антигенні властивості вакцинних штамів IBErysipelothrix rhusiopathiaeD : автореф. дис... канд. вет. наук / О. А. Тарасов; Нац. аграр. ун-т. - К., 2008. - 22 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П873.325.3 + П821.21

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА357162 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Щербакова Н. С. 
Використання імуностимуляторів за вакцинації свиней від бешихи / Н. С. Щербакова // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад. - 2012. - № 4. - С. 98-100. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Деякі вакцини не викликають під час застосування належної імунної відповіді. Це пов'язано з рівнем резистентності організму, який змінюється незалежно від багатьох факторів, у тому числі й від віку тварин, годівлі, умов утримання, дії на організм хімічних, фізичних, біологічних та інших чинників. Для підвищення імунної відповіді організму та корекції імунного стану організму тварин використовують біогенні стимулятори. Біогенні стимулятори змінюють обмінні й енергетичні процесії в організмі, активізуючи ферменти. Проведено дослідження щодо можливості використання біогенних стимуляторів під час щеплення свиней від бешихи інактивованими вакцинами. Встановлено, що застосування даних препаратів за вакцинації тварин підвищує еритропоез, кількість В- і Т-лімфоцитів, а також активує фагоцитарну активність.


Індекс рубрикатора НБУВ: П873.325.3-8

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Дерябін О. М. 
Оцінка ефективності рефолдінга рекомбінантного білка SPAA IBErysipelothrix rhusiopathiaeD / О. М. Дерябін // Біологія тварин. - 2012. - 14, № 1. - С. 85-92. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П821.219 + П873.325.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23570 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
4.

Пінчук Н. Г. 
Патогенність та вірулентність ізолятів Erysipelothrix rhusiopathiaе / Н. Г. Пінчук // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад.. - 2018. - № 2. - С. 141-144. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Erysipelothrix rhusiopathiae неоднорідний за здатністю до утворення токсинів, ферментів та інших факторів патогенності. Охарактеризовано 54 польові ізоляти Erysipelothrix rhusiopathiae, виділені з різних регіонів України, від різних видів тварин і встановлено, що 52 % ізолятів належить до середньо вірулентних; найменший відсоток (13 %) становлять високо вірулентні і 35 % - слабо вірулентні ізоляти. Необхідно зазначити, що високо вірулентні ізоляти були виділені від загиблих свиней Південного-Східного регіону України (Автономна республіка Крим із м. Севастополь, Дніпропетровська, Запорізька, Кіровоградська, Миколаївська, Одеська та Херсонська області). Одержані результати досліджень стали підставою для відбору 7 високо вірулентних ізолятів Erysipelothrix rhusiopathiae, які можуть бути використані як контрольні при контролюванні якості вакцин живих та інактивованих проти бешихи свиней на лабораторних білих мишах.


Індекс рубрикатора НБУВ: П873.325.3 + П821.21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського