Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (41)
Пошуковий запит: (<.>A=Ємельяненко О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Ємельяненко О. С. 
Альманахи Сумщини та їх місце в загальній картині подібних видань України / О. С. Ємельяненко // Вісн. Сум. держ. ун-ту. Сер. Філол. науки. - 2007. - 1, № 1. - С. 41-45. - Бібліогр.: 21 назв. - укp.

Розглянуто історичний розвиток і поступові зміни поняття "альманах" і місце подібних збірників у літературному доробку Сумщини. Звернено увагу на великий діапазон представлених авторів і літературних жанрів, що демонструє значний потенціал такої літератури. Підкреслено очевидні зв'язки Сумщини з літературною спадщиною України.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(4УКР)-319 + Ш5(4УКР)-379 + Ч612.4(4УКР-4СУМ)74

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69231/філол. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Ільніцький М. Г. 
Показники обміну сполучної тканини в післяопераційний період за різних методів оваріоектомії у сук та свинок / М. Г. Ільніцький, О. В. Ємельяненко // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад. - 2007. - № 1. - С. 105-108. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Наведено показники обміну сполучної тканини у разі лапароскопічної та лапаротомічної оваріоектомій у сук і свинок. Установлено, що на другу добу рівень глікопротеїнів, глікозамінгліканів і сіалових кислот у сироватці крові характеризується збільшенням у тварин усіх груп, а після 6 - 10-ї доби починає виходити на рівень доопераційних. Ці зміни є більш вираженими за лапаротомічного доступу.


Індекс рубрикатора НБУВ: П875.271-7

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Ємельяненко О. М. 
Електронний уряд: інноваційні підходи до політики і управління в інформаційному суспільстві : автореф. дис... канд. політ. наук : 23.00.02 / О. М. Ємельяненко; Одес. нац. юрид. акад. - О., 2008. - 17 c. - укp.

Показано, що ступінь розвитку електронного уряду та виконуваних ним функцій не є показником демократичності політичної системи суспільства. Обгрунтовано, що ідея електронного уряду уможливлює політичну участь громадян у новому аспекті, а саме - здійснення впливу на політичне життя країни, на державну владу за допомогою Інтернету через політично орієнтовані сайти та портали. Доведено, що у різних країнах проблеми побудови електронного уряду ідентичні, а наявні розбіжності зумовлені рівнями політичного та соціально-економічного розвитку держав. Обгрунтовано, що успішність впровадження такого уряду залежить від зацікавленості елітних груп у реалізації якісно нової, постіндустріальної філософії державного управління, інформаційній прозорості та гласності в діяльності уряду та державної влади в цілому. Розвинуто поняття "електронна держава", за яким передбачаються три галузі державної влади - законодавча, виконавча та судова. Така держава є системою державного управління на основі електронних засобів обробки, передачі та поширення інформації, застосованої з метою зміни взаємин між державними органами та суспільством. За цього поняття "електронна прозорість", яке за умов електронного уряду набуває особливого значення, а також "мобільна демократія", "мобільна держава", "мобільний уряд" є елементами поняття "електронна держава".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф022.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА359996 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Ємельяненко О. В. 
Управління стратегічним розвитком інтегрованих аграрно-промислових формувань : Автореф. дис... канд. екон. наук : 08.06.01 / О. В. Ємельяненко; Нац. аграр. ун-т. - К., 2004. - 21 c. - укp.

Проаналізовано динаміку розвитку сільськогосподарського виробництва і підприємств та основних заходів державної підтримки у межах реформування аграрного сектору економіки. Досліджено особливості виникнення та функціонування інтегрованого аграрно-промислового формування (ІАПФ), створеного промисловим підприємством на базі реорганізованих структур АПК як приклад корпоративної інтеграції (об'єднання власності), а також розглянуто можливості соціально-економічного розвитку регіону. На підставі проведеної діагностики діяльності, організації та структури управління, а також системи внутрішніх організаційно-економічних відносин між учасниками інтеграції проаналізовано поточну комплексну стратегію розвитку ІАПФ, обгрунтовано основні напрямки удосконалення його загальної системи управління з метою надання їй стратегічної орієнтації. Розроблено механізм стратегічної структуризації та концептуальну модель етапів організації обліково-аналітичного забезпечення управління стратегічним розвитком ІАПФ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-434.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА332049 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Ніщеменко М. П. 
Вплив наноаквахелатів селену, германію та їх комплексу на ембріональний розвиток перепелів / М. П. Ніщеменко, В. О. Трокоз, О. А. Порошинська, Л. С. Стовбецька, А. А. Ємельяненко, О. В. Ємельяненко // Фізіол. журн.. - 2018. - 64, № 3. - С. 30-36. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.

Досліджено вплив наноаквахелатів селену, германію та їх комплексу на ембріональний розвиток перепелів за інкубаційної обробки яєць. Для оцінки результатів експериментів з інкубаторів в один і той самий час на 38-му годину, 9- та 15-ту доби виймали по 5 яєць з кожного варіанту інкубації (3 варіанти, по 150 яєць). Встановлено позитивний вплив на ембріональний розвиток перепелів дії наноаквахелату селену в дозі 0,05 мкг/кг, германію - 5,0 мкг/кг та їх комплексу. Обробка перепелиних яєць під час інкубації наноаквахелатами збільшує кількість диференційованих пар сомітів на 26,0 %. Надалі ріст і розвиток перепелиних ембріонів посилюється на 23,6 % за дії наноаквахелату селену, а при дії германію - на 28,0 %. Комплекс наноаквахелатів сприяє збільшенню маси ембріонів перепелів на 30,7 % порівняно з контролем. Отже, отримані результати свідчать про стимулювальний вплив наноаквахелату селену на обмінні процеси в перепелиних ембріонах та їх антиоксидантний захист. Германій доповнює цю дію і сприяє підвищенню імунореактивності під час ембріонального періоду розвитку птиці.


Індекс рубрикатора НБУВ: П686.3-451.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26810 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського