Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Іваницька А$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

      
Категорія:    
1.

Іваницька А. Л. 
Моделювання динаміки руху нижніх кінцівок людини / А. Л. Іваницька, М. Ф. Терещенко, С. П. Вислоух, М. В. Філіппова // Вісн. Нац. техн. ун-ту України "КПІ". Сер. Приладобудування. - 2014. - Вип. 48. - С. 182-188. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Розглянуто питання створення моделі динаміки руху нижньої кінцівки людини. Для одержання цієї моделі побудована система диференціальних рівнянь, з використанням загальних формул динаміки, що моделюють двоногу ходу п'ятиланкового стрижневого механізму з деформуючими елементами структури. Наближене рішення зворотної задачі динаміки дозволяє шукати рішення задачі керованого руху (прямої задачі), використовуючи знайдені оцінки. Щоб одержати модель, подібну реальній системі, враховується деформація ланок, час та моменти інерції. Розроблено методику графічної візуалізації рухів людини під час ходьбі з використанням сучасних методів. Розглянуто приклад розв'язання даної задачі з використанням пакету "Mathematica 7.0". На основі проведеного аналізу зроблено висновок про можливість використання запропонованого методу для моделювання динаміки руху нижніх кінцівок.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е70*738.25 в605

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29126/прилад. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Іваницька А. І. 
Вплив сполук силіцію на імунофізіологічну реактивність організму кролів / А. І. Іваницька, Я. В. Лесик, М. М. Цап // Біологія тварин. - 2017. - 19, № 3. - С. 42-49. - Бібліогр.: 28 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П671-27 + П671-451.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23570 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Шегеда І. М. 
Реутилізація азоту в зерно у різних сортів пшениці залежно від умов мінерального живлення / І. М. Шегеда, Д. А. Кірізій, А. П. Іваницька, Л. В. Сеніна // Вісн. Харків. нац. аграр. ун-ту. Сер. Біологія. - 2018. - Вип. 2. - С. 69-80. - Бібліогр.: 78 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.1-27 + П212.1-434

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69512/Б. Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
4.

Іваницька А. І. 
Вплив сполук силіцію на резистентність організму кролематок / А. І. Іваницька, Я. В. Лесик, М. М. Цап // Біологія тварин. - 2018. - 20, № 4. - С. 26-33. - Бібліогр.: 29 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П671-273.96 + П847.325

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23570 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
5.

Іваницька А. І. 
Фізіолого-біохімічні процеси організму та продуктивність кролів за випоювання сполук силіцію / А. І. Іваницька, Я. В. Лесик // Наук.-техн. бюл. Держ. н.-д. контрол. ін-ту вет. препаратів та корм. добавок і Ін-ту біології тварин. - 2017. - Вип. 18, N 1. - С. 42-47. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Наведено результати досліджень впливу застосування у раціоні кролів з 52 до 110-добового віку різних кількостей наноаквацитрату силіцію та метасилікату натрію на вміст загального протеїну, активність ензимів переамінування у крові та інтенсивність росту тварин після відлучення. Встановлено, що введення у раціон наноаквацитрату силіцію підвищувало вміст загального протеїну і збільшувало активність ензимів переамінування у крові кролів на 31 та 58 доби дослідження у порівнянні з контролем. Відзначено вищі показники маси тіла та середньодобових приростів на 83 і 110 доби життя кролів дослідної групи у порівнянні з контрольною групою, що більше було виражено у тварин, яким випоювали наноаквацитрат силіцію впродовж 58 діб дослідження.


Індекс рубрикатора НБУВ: П671-451.2 + П671-27

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Методика проведення кваліфікаційної експертизи сортів рослин на придатність до поширення в Україні. Методи визначення показників якості продукції рослинництва / ред.: С. О. Ткачик; уклад.: З. Б. Києнко, Л. М. Присяжнюк, О. О. Шовгун, А. П. Іваницька, Н. В. Павлюк; Укр. ін-т експертизи сортів рослин. - 3-тє вид., випр. і допов. - Вінниця : Корзун Д. Ю., 2016. - 158 c. - укp.

Представлено методи технологічної оцінки зерна різних ботанічних видів та продуктів його переробки, основні методи оцінки технологічних якостей, а також принципи, методи, реактиви й обладнання для виконання аналізів і визначень хімічної якості рослинної продукції. Описано методики електрофорезу запасних білків та методи молекулярно-генетичного аналізу. Розглянуто особливості безопарного методу лабораторної випічки хліба з інтенсивним замісом тіста з пшеничного борошна та з житнього борошна методом пробних випічок.


Індекс рубрикатора НБУВ: П136.5 с1 я8

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА817042 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Іваницька А. І. 
Вплив сполук силіцію на вміст мінеральних елементів у тканинах організму кролів / А. І. Іваницька, Я. В. Лесик, Г. Г. Денис // Біологія тварин. - 2019. - 21, № 4. - С. 31-37. - Бібліогр.: 26 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П671-451.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23570 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
8.

Іваницька А. І. 
Фізіолого-біохімічні процеси в організмі та продуктивність кролів за дії сполук силіцію : автореф. дис. ... канд. вет. наук : 03.00.13 / А. І. Іваницька; Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького. - Львів, 2021. - 20 c. - укp.

Уперше отримано нові наукові дані про особливості перебігу фізіолого-біохімічних процесів в організмі кролів породних гібридів після відлучення та функцію репродуктивної системи кролематок за впливу силіцію цитрату, одержаного методами нанотехнології та метасилікату натрію. Встановлено позитивні зміни гематологічних, біохімічних, імунофізіологічних та продуктивних показників організму кролів за дії силіцію цитрату в кількості 50 і 75 мкг Si та метасилікату натрію з розрахунку 2,5 мг Si. Отримано нові дані щодо активуючого впливу застосованих кількостей силіцію цитрату на ріст і розвиток організму кролів з вищими коефіцієнтами маси печінки й шкіри та меншими їх величинами з використанням 25 мкг Si та метасилікату натрію на 58 добу дослідження. Уперше доведено органо-тканинні особливості дозозалежного впливу сполук силіцію на вміст мінеральних елементів Si, Co, Zn, Fe, Cu, Mg, Mn у крові та тканинах печінки, найдовшого м’яза спини, трубчастої кістки, шкіри та шерсті, що більше було виражено за дії силіцію цитрату в кількості 50 мкг Si/кг маси тіла. Встановлено коригуючий вплив фізіологічно обґрунтованих кількостей силіцію цитрату та метасилікату натрію на клітинні й гуморальні фактори неспецифічної резистентності організму, репродуктивну функцію, молочну продуктивність кролематок та ріст, розвиток і збереженість кроленят до 40-добового віку. За результатами проведених досліджень отримано патент України на корисну модель № 142734 «Спосіб підвищення продуктивності, корекції обміну речовин та покращення якості продукції кролів». Для корекції мінерального живлення молодняку кролів м’ясного напрямку продуктивності та породних гібридів у період відлучення, відгодівлі, технологічних стресів та кролематок впродовж сукрільності, лактації та їх поєднання у сучасному промисловому та фермерському кролівництві рекомендовано застосовувати силіцію цитрату в кількості 50 мкг Si/кг маси тіла. Наукові розробки впроваджено у приватному кролівничому господарстві «Горлиця» с. Добряни Городоцького району Львівської області. Для підвищення росту організму, резистентності та збереженості молодняку кролів породних гібридів після відлучення, рекомендується додатково випоювати з водою силіцію цитрат у кількості 50 мкг Si/кг маси тіла. Для покращення репродуктивної здатності організму кролематок, а також підвищення резистентності кроленят до 40-добового віку, рекомендовано випоювати кролицям за 15 діб до осіменіння, впродовж сукрільності і до 20 доби лактаційного періоду, силіцію цитрат з розрахунку 50 мкг Si/кг маси тіла. Результати впливу фізіологічно обґрунтованих кількостей силіцію цитрату на фізіолого-біохімічні, імунофізіологічні, продуктивні показники організму кролів після відлучення та кролематок у період фізіологічного навантаження дають підставу обґрунтувати доцільність використання цієї сполуки для підвищення продуктивності багатоплідних тварин і резистентності організму молодняку, а також для застосування у ветеринарній медицині.


Індекс рубрикатора НБУВ: П671-451.232 + П671-27

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА448523 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського