Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (5)
Пошуковий запит: (<.>A=Ільченко К$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 15
Представлено документи з 1 до 15

      
Категорія:    
1.

Павлишин В. І. 
Жильний кварц України: мінералогічна характеристика перспективних рудопроявів / В. І. Павлишин, Д. К. Возняк, Ю. А. Галабурда, О. Є. Гречановська, К. О. Ільченко, Г. О. Кульчицька, В. С. Мельников, Д. С. Черниш // Минерал. журн. - 2001. - 23, № 1. - С. 11-22. - Бібліогр.: 31 назв. - укp.

Обгрунтовано положення про значні перспективи пошуків кварцової сировини в Україні, пов'язаної з гідротермальними жилами, насамперед Українського щита (УЩ). Серед них на особливу увагу заслуговують три рудопрояви - Ленчинський (Північно-Західний район УЩ), Арсенівський (Інгуло-Інгулецький район) і Скляна Гора (Приазов'я). Саме вони мають стати першочерговими об'єктами для проведення науково обгрунтованої розвідки. У них на незначній глибині зосереджено величезні прогнозні ресурси. Кварц цих родовищ є слабко дослідженим. За даними спектрального та морфологічного аналізів, мікроскопії, ІЧ-спектроскопії, термобарогеохімії та газової хроматографії та за структурними параметрами найчистішим серед зазначених рудопроявів виявлено кварц Ленчинського рудопрояву.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д332.522.1 + Д59(45Укр)33

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14166 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Ільченко К. О. 
Дефектні центри дрібних алмазів України (за даними інфрачервоної спектроскопії) / К. О. Ільченко, В. М. Квасниця, М. М. Таран, М. А. Козар, В. М. Павлюк, Ю. С. Цимбал // Мінерал. журн. - 2003. - 25, № 5-6. - С. 108-120. - Бібліогр.: 24 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д452(45Укр)411 + Д59(45Укр)452

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14166 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Лупашко Т. М. 
Зіставлення даних фотолюмінесценції та ІЧ-поглинання дрібних алмазів України / Т. М. Лупашко, А. М. Таращан, К. О. Ільченко, В. М. Квасниця, М. М. Таран, Ю. С. Цимбал // Мінерал. журн. - 2003. - 25, № 5-6. - С. 121-129. - Бібліогр.: 26 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д452(45Укр)411 + Д59(45Укр)452

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14166 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
4.

Квасниця В. М. 
Нові дані про прикарпатський сингеніт (калушит) / В. М. Квасниця, Д. К. Возняк, К. О. Ільченко, І. В. Квасниця // Мінерал. журн. - 2005. - 27, № 2. - С. 102-111. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д59(45УКР3)34

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14166 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
5.

Квасниця В. М. 
Нові дані про українські алмази / В. М. Квасниця, М. М. Таран, Р. Вірт, М. Віденбек, Р. Томас, К. О. Ільченко, Т. М. Лупашко // Мінерал. журн. - 2005. - 27, № 4. - С. 47-58. - Бібліогр.: 27 назв. - укp.

Наведено нові дані про розподіл спектральних типів українських алмазів за фізичною класифікацією, про види азотних та інших домішково-структурних центрів і концентрацію азоту в алмазах із різних регіонів України, про ступінь досконалості структури їх кристалів, про ізотопний склад вуглецю і гелію алмазів та про мінеральні включення в алмазах із неогенових розсипів. На підставі цих даних зроблено припущення про середовище і умови кристалізації українських алмазів, їх вік та вірогідні генетичні типи.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д452(45УКР)411 + Д59(45УКР)452

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14166 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Ільченко К. О. 
Домішкові дефекти і генетичні особливості мікроалмазів Українського щита (за спектроскопічними даними) : автореф. дис... канд. геол. наук : 04.00.20 / К. О. Ільченко; НАН України. Ін-т геохімії, мінералогії та рудоутворення ім. М.П.Семененка. - К., 2008. - 21 c. - укp.

Вивчено склад азотних та інших дефектів у мікроалмазах з теригенних відкладів Українського щита (УЩ), кімберлітів Архангельської та Якутської провінцій Росії, а також лампроїтів австралійської трубки Аргайл методами інфрачервоної спектроскопії та фотолюмінесценції. Проведено порівняльний аналіз спектроскопічних та інших характеристик мікроалмазів з вивчених колекцій (більше 500 зразків) і відповідних даних для зразків з контрастних за генезисом алмазних родовищ Південної Африки, Канади, Бразилії, Казахстану. Доведено, що значна частина мікрокристалів з різних геоблоків УЩ, насамперед - з Волинського, сформувалися за мантійних умов, подібних до умов формування мікроалмазів з кімберлітів та лампроїтів. Відзначено, що окремі з них, з півночі та центральних геоблоків УЩ, імовірно утворилися в астеносфері та нижній мантії, частина мікроалмазів з південного заходу та центру УЩ, з неагрегованим азотом, водою карбонатною, вуглеводневими та іншими дефектами, подібних до мікроалмазів з лампрофілів Канади та з метаморфічних порід Європи і Азії. Зроблено висновок про можливе існування практично на кожному з геоблоків УЩ незалежних корінних джерел алмазу, що суттєво відрізнялися за складом мінералотвірного середовища та РТ-умовами. Визначено ряд сукупних регіональних ознак українських мікроалмазів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д332.12(45УКР)3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА359128 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Гаценко В. О. 
Петрогенетичні аспекти спектроскопічних особливостей циркону із амфіболітів Чемерпільської структури Середнього Побужжя / В. О. Гаценко, Т. М. Лупашко, К. О. Ільченко // Мінерал. журн. - 2011. - 33, № 2. - С. 49-65. - Бібліогр.: 28 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д347(45УКР)30-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14166 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
8.

Ільченко К. О. 
Моделювання стратегії кредитної та депозитної діяльності комерційного банку / К. О. Ільченко // Бізнес Інформ. - 2014. - № 1. - С. 109-113. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Розглянуто знаходження стратегії кредитно-депозитної стратегії банку, яка може бути представлена відповідними ставками. Діяльність банку описується показниками гудвілу і ліквідності, які характеризують матеріальні та нематеріальні ресурси установи. Показник гудвілу обраховується на основі даних попереднього періоду. Ліквідність є відношенням до пасивів на даний момент часу. На основі цих показників створено математичну модель, в якій введено припущення про залежність швидкості зростання депозитів від функцій ліквідності та гудвілу. Одержано задачу двохкритеріальної оптимізації, розв'язком якої є набір ставок. Розглянуто випадки, коли банк не змінює значення ставок протягом заданого періоду діяльності та випадок, коли ставки змінюються на кожному кроці, за умови, що значення ставок незалежні одне від одної. За умови, що кожна зміна ставок супроводжується витратами, не описаними в моделі, зміни ставок є недоцільними. Запропоновано використати кусково-постійні середні значення ставок. Розглянуто використання ідеальної точки для вибору одного значення з множини Парето-ефективних розв'язків. Шляхом представлення задачі однокритеріальної оптимізації відносно коефіцієнта ліквідності було показано, що використання показника гудвілу впливає на швидкість зростання депозитів. Надана задача є частковим випадком попередньої, тобто цей розв'язок входить у множину представлених Парето-ефективних точок. Але за умови нестрогої відповідності крайньому значенню коефіцієнта ліквідності розв'язок погіршується. Необхідність використання обох критеріїв є важливою та покращує шукане рішення.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.181.34 в611

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Іваницький В. П. 
Вивчення кінетики термічного відновлення радіаційно-хімічно окисленого заліза в опроміненому рибекіті / В. П. Іваницький, К. О. Ільченко, Г. В. Легкова, П. О. Вознюк, А. С. Литовченко // Доп. НАН України. - 2004. - № 5. - С. 117-121. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г128.113-27

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22412/а Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
10.

Іваницький В. П. 
Кінетика радіаційного окиснення заліза в структурі магнезіогастингситової рогової обманки / В. П. Іваницький, К. О. Ільченко, Г. В. Легкова, П. О. Вознюк, А. С. Литовченко // Доп. НАН України. - 2004. - № 8. - С. 135-141. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д332.3-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22412/а Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
11.

Ільченко К. О. 
Моделювання кредитно-депозитної діяльності комерційного банку з урахуванням гудвілу : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.11 / К. О. Ільченко; Східноєвроп. ун-т економіки і менеджменту. - Черкаси, 2014. - 20 c. - укp.

Розроблено концептуальну модель кредитно-депозитної діяльності комерційного банку, яка враховує гудвіл і базується на формалізації зв'язку між показниками гудвілу, ліквідності та динаміки депозитів системою диференціальних рівнянь. Зазначено, що застосування моделі дозволяє підвищити ефективність діяльності банку. Розвинено метод класифікації функцій обсягу кредитів, який базується на дослідженні ретроспективної динаміки. Запропоновано методичний підхід до оптимізації кредитно-депозитної діяльності банку, щодо якого використовується модель кредитно-депозитної діяльності з урахуванням гудвілу, яка зводиться до двокритеріальної задачі оптимізації та дозволяє визначати ефективні ставки за кредитами і депозитами. Удосконалено методи визначення кредитних і депозитних ставок комерційного банку. Для визначення ставок запропоновано використовувати методи теорії ігор, а саме знаходження гарантованої стратегії та рівноваги за Нешем. Розвинено методи пошуку оптимальних рішень для моделі в багатокритеріальній постановці за рахунок використання дискретного аналогу системи диференціальних рівнянь і методи прийняття рішень за умов досконалої конкуренції на ринку банківських послуг.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.181.34 в611

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА407679 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Возняк Д. К. 
Оксифлюоцерит-(Ce) камерних пегматитів Волині (Український щит) / Д. К. Возняк, В. М. Бельський, О. А. Вишневський, К. О. Ільченко, С. І. Курило // Мінерал. журн.. - 2017. - 39, № 3. - С. 3-16. - Бібліогр.: 32 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д450(45УКР-4ВОЛ)012

Шифр НБУВ: Ж14166 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
13.

Гречановська О. Є. 
Особливості фазоутворення під час нагрівання аланіту з "ортитової дайки" Анадольського рудопрояву / О. Є. Гречановська, К. О. Ільченко, Л. І. Канунікова, С. І. Курило, І. М. Герасимець // Мінерал. журн.. - 2017. - 39, № 4. - С. 42-57. - Бібліогр.: 23 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д332.682.13

Шифр НБУВ: Ж14166 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
14.

Павлишин В. І. 
Мінералогія у Національній академії наук України (до 100-річчя НАН України) / В. І. Павлишин, С. М. Бондаренко, О. Б. Брик, Д. К. Возняк, К. О. Ільченко, А. М. Калініченко, В. М. Квасниця, Г. О. Кульчицька, Т. М. Лупашко, І. М. Наумко, В. П. Семененко, М. М. Таран, А. М. Таращан // Мінерал. журн.. - 2018. - 40, № 3. - С. 3-22. - Бібліогр.: 22 назв. - укp.

Висвітлено історію розвитку мінералогічних знань в Україні з часу створення в 1918 р. Української академії наук, найдетальніше за останні 10 років. Стисло висвітлено роль академіка В. І. Вернадського у розвитку мінералогії в Україні. Розглянуто основні досягнення вчених НАН України у різних галузях цієї фундаментальної дисципліни з циклу наук про Землю - регіональній, систематичній та генетичній мінералогії, кристалохімії та фізиці мінералів, мінералогічній кристалографії, біо- і наномінералогії, експериментальній, космічній та прикладній мінералогії, музейній справі тощо. Акцентовано увагу на головних проблемах та окреслено подальші завдання мінералогії в Україні. Оцінено внесок українських вчених у розвиток світової мінералогічної науки.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д33 + Д59(4УКР)33

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14166 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Ільченко К. Р. 
Порядок та підстави переміщення через митний кордон України продуктів морського та річкового промислу : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / К. Р. Ільченко; Нац. ун-т "Одес. юрид. акад.". - Одеса, 2016. - 20 c. - укp.

Охарактеризовано поняття продуктів морського та річкового промислу як митно-правову категорію. Визначено еволюцію законодавчого регулювання морського та річкового промислу, стан наукових досліджень переміщення через митний кордон України продуктів морського та річкового промислу. Установлено специфіку митних формальностей під час переміщення продуктів морського та річкового промислу. Визначено особливості підстав і принципів переміщення. Встановлено відмінність митного оформлення продукції промислу українського й іноземного походження і митного контролю за нею. Виокремлено особливості відповідальності за вчинення порушень митних правил під час переміщення продуктів морського та річкового промислу. Визначено види міжнародно-правового співробітництва та вплив міжнародно-правових актів на удосконалення правового регулювання переміщення через митний кордон України продуктів морського та річкового промислу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.038.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА423377 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського