Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (12)Журнали та продовжувані видання (11)
Пошуковий запит: (<.>A=Алієв А$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

      
Категорія:    
1.

Алієв А. А. 
Аналіз і моделювання розподілених комп'ютерних мереж обслуговування / А. А. Алієв, Б. Г. Исмайлов // Мат. машины и системы. - 2000. - № 2-3. - С. 132-139. - Бібліогр.: 5 назв. - укp. - рус.

На базі аналізу можливостей різноманітних правил обслуговування розглянуто циклічні правила з повним звільненням буфера. Подано узагальнену математичну модель розподіленої мережі обслуговування, розглянуто варіант математичної моделі розподіленої мережі та вирішено питання перебування оптимальних характеристик мережі з циклічним правилом обслуговування з повним звільненням буфера.


Індекс рубрикатора НБУВ: З968.86

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15664 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Алієв А. Б. 
Природжені пороки розвитку нижніх кінцівок (діагностика, лікування та соціальна реабілітація) : Автореф. дис... д-ра мед. наук: 14.01.21 / А. Б. Алієв; Укр. НДІ травматології та ортопедії. - К., 1998. - 28 c. - укp. - рус.

Розроблена класифікація дефектів розвитку довгих кісток, вивчені рідкісні форми патології та вперше виділені в окрему групу. Удосконалена діагностика пороку розвитку, яка дала змогу визначити ступінь клінічного недорозвитку кінцівки та його тканевих структур. Встановлено наявність симптокомплексу, що полягає в затримці редукції первинної судинної сітки, недорозвиненні магістральних судин, наслідком якого стало компенсаторне багатство в м'яких тканинах товстостінних судин і дезорганізація їх м'язовоеластичної будови. При білокальному подовженні сегменту відмічено відставання кісткової регенерації в дистальній зоні, що викликало необхідність проведення вперше 2/3 подовження в проксимальній та 1/3 - в дистальній зонах дистракції. З метою збереження вихідної функції колінного суглобу подовження гомілки рекомендується проводити по 0,5 мм за добу на двох рівнях з корекцією вкорочення не більше 30-40% від первинної довжини. Планування строків та величини повторного подовження визначається шляхом прогнозування темпів вкорочення кінцівки до закінчення росту. Особливістю дослідження є патогенетично обумовлена рекомендація раннього і поетапного лікування, проведення малотравматичних операцій, характер яких визначається видом патології та віком хворих.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.458.198.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА301453 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Алієв А. І. 
Підвищення працездатності складнопрофільного різального інструменту за рахунок застосування технологічних середовищ рослинного походження : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.03.01 / А. І. Алієв; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". - Х., 2011. - 20 c. - укp.

Визначено, що мастильно-охолодні технологічні середовища (МОТС), які використовуються на більшості підприємств не відповідають все більш зростаючим вимогам екологічної безпеки та спричиняють негативний вплив не тільки на навколишнє середовище, але й на організм людини. За цих умов економічна доцільність використання як МОТС рослинних олій забезпечується за рахунок застосування техніки мінімального змащення, що значно (на 2 - З порядки) зменшує обсяги витрат рідини, яка подається в зону різання. Розроблено методику визначення коефіцієнта тертя за присутності олій, яка дозволяє класифікувати їх для різних груп оброблюваних матеріалів. Одержано патент на спосіб вибору оптимального матеріалу, що використовується в парі тертя інструмент - деталь. Розкрито причинно-наслідкові зв'язки між явищами хемосорбції й адгезійними процесами, що відбуваються на поверхнях контакту різального інструменту з оброблюваним матеріалом за присутності рослинних олій. Встановлено вплив технологічних середовищ рослинного походження на площу контакту, температуру та сили різання, що корелюється з результатами моделювальних експериментів для операцій з малими швидкостями різання. Визначено умови ефективності використання рослинних олій замість масляних МОТС, що забезпечують зниження зносу інструменту та підвищення якості обробленої поверхні. Доведено можливість підбору основи технологічних середовищ у ході моделювальних дослідів з тертя, які не вимагають особливих матеріально-технічних витрат, пов'язаних з проведенням трудомістких верстатних експериментів.


Індекс рубрикатора НБУВ: К63-15

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА385310 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Алієв А. Ш. 
Схема компенсації квадратурної завади мікромеханічних гіроскопів / А. Ш. Алієв // Електроніка та системи упр. - 2011. - № 4. - С. 43-48. - Бібліогр.: 2 назв. - укp.

Запропоновано використання схеми компенсації квадратурної завади мікроелектромеханічної системи гіроскопів. Експериментально підтверджено, що застосування цієї схеми значно зменшує вплив квадратурної завади на точнісні характеристики мікроелектромеханічної системи гіроскопів.


Індекс рубрикатора НБУВ: О571-521.06

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72727 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Алієв А. Ю. 
Чисельне розв'язання нелокальної задачі Діріхле для рівняння Лапласа / А. Ю. Алієв // Вісн. Вінниц. політехн. ін-ту. - 2013. - № 1. - С. 140-144. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: В161.626.11

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68690 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
6.

Алієв А. Ю. 
Чисельне розв'язання нелокальної задачі для рівняння еліптичного типу / А. Ю. Алієв // Вісн. Вінниц. політехн. ін-ту. - 2013. - № 2. - С. 87-91. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Розглянуто нелокальну задачу для рівняння еліптичного типу в прямокутній області. Побудовано прямокутну сітку і відповідну різницеву задачу. Оцінено похибку наближеного розв'язку нелокальної задачі.


Індекс рубрикатора НБУВ: В192.162.213

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68690 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Алієв А. М. 
Польський досвід реформування місцевого самоврядування / А. М. Алієв // Держава та регіони. Сер. Держ. упр.. - 2016. - Вип. 4. - С. 101-106. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Висвітлено основні аспекти адміністративних реформ у Польщі. Розкрито діяльність основних органів місцевого самоврядування та проаналізовано їх головні функції. Показано пріоритетні видатки органів місцевого самоврядування. Відображено роль Польщі у Європейському Союзі та інвестиційну допомогу місцевим і регіональним проектам розвитку. Досліджено співпрацю Польщі й України у встановленні системи управління якістю в органах місцевого самоврядування.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4ПОЛ)011.2-6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/Держав.упр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Алієв А. М. 
Сервісна політика держави: принципи та механізми реалізації : автореф. дис. ... канд. політ. наук : 23.00.02 / А. М. Алієв; Київський національний університет імені Тараса Шевченка. - Київ, 2019. - 20 c. - укp.

Досліджено поняття та явища сервісної політики держави через виокремлення та деталізацію її базових принципів та механізмів практичної імплементації. Проаналізовано наукові роботи українських та зарубіжних дослідників, присвячені вивченню теоретичних та практичних передумов формування сервісного підходу до державної політики, еволюції цього напряму, його прикладного потенціалу. Виявлено ідейно-теоретичні засади сервісного підходу (новий державний менеджмент, теорії трансакційних витрат та агентських відносин, концепція демократії участі, належне врядування), окреслено активний понятійно-категоріальний інструментарій з теми дослідження, охарактеризовано суспільний контекст розгортання сервісної політики держави (постіндустріалізм).


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф022.1 + Ф3(4УКР)12

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА440824 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського