Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Ал Дафар Абд Ал Барі$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
Категорія:    
1.

Ал Дафар Абд Ал Барі. Дафар Абд Ал Барі 
Порівняльний аналіз особливостей сприйняття сучасної картини світу студентської молоді Іраку та України / Дафар Абд Ал Барі. Дафар Абд Ал Барі Ал // Наука і освіта. - 2010. - № 9. - С. 10-14. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Актуальність дослідження доведено тим, що від того, яка картина світу формується у свідомості молоді, залежить і "модель потрібного майбутнього". Зазначено, що загальна картина світу може служити своєрідним посередником у комунікативному процесі. Наведено зміст п'яти типів соціальних аксіом опитувальника, за яким проводилося дослідження. Констатовано, що українським студентам притаманний погляд на соціальні ситуації як контрольовані фатумом, причому в людей є деякі способи впливати на його прояви, також низький рівень релігійності. Студенти з Іраку більшою мірою вважають, що зусилля, знання та ретельне планування сприятимуть позитивним результатам, у них меншою мірою виявляється соціальний цинізм. Перспективним названо подальше узагальнення результатів дослідження з метою побудови тренінгової програми адаптації іракських студентів в Україні.

Актуальность исследования доказана тем, что от того, какая картина мира формируется в сознании молодежи, зависит и "модель нужного будущего". Указано, что общая картина мира может служить своеобразным посредником в коммуникативном процессе. Представлено содержание пяти типов социальных аксиом опросника, по которому проводилось исследование. Констатировано, что украинским студентам присущ взгляд на социальные ситуации как на контролируемые роком, причем у людей есть некоторые способы влиять на его проявления, также отмечен низкий уровень их религиозности. Студенты из Ирака в большей степени считают, что усилия, знания и тщательное планирование приведут к положительным результатам, у них в меньшей степени проявляется социальный цинизм. Перспективным названо дальнейшее обобщение результатов исследования с целью построения тренинговой программы адаптации иракских студентов в Украине.

The article demonstrates results of comparative analysis on peculiarities of perceiving modern picture of the world by Iraqi and Ukrainian students; shows age and gender peculiarities of forming the idea of the world in youth.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч481.350 + Ч484(4УКР) + Ч484(5ІРК)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16225 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського