Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (5)
Пошуковий запит: (<.>A=Анастасов А$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Москаленко В. З. 
Досвід проведення лікувально - діагностичних бронхофіброскопічних досліджень у дітей під комбінованим загальним знеболюванням / В. З. Москаленко, А. Г. Анастасов, О. С. Пошехонов, К. О. Пошехонова, О. А. Рєзнікова // Клініч. хірургія. - 2003. - № 3. - С. 55-57. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Розроблено та обгрунтовано альтернативний метод здійснення бронхофіброскопії в разі комбінованого загального знеболювання без використання штучної вентиляції легень у пацієнтів віком від 3-х міс. до 15-ти років. У 40 пацієнтів з використанням "ригідного" бронхоскопа оглянути трахеобронхіальне дерево вдалося тільки до бронхів I порядку. Відзначено фібриляцію поперечносмугастих м'язів тіла після введення міорелаксантів, у 35-ти (87,5 %) пацієнтів - екскоріації слизової оболонки ротової частини глотки, трахеї. У період пробудження було характерним бронхоспастичне порушення дихання. У 40 пацієнтів з використанням бронхофіброскопії огляд здійснено до бронхів III порядку. Застосування запропонованого методу дослідження сприяло більш детальному вивченню структурних змін органів дихання дитини, зменшенню ймовірності виникнення ятрогенних ускладнень.


Ключ. слова: бронхофіброскопія, загальне знеболювання, діти
Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.457.365.22

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26838 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Анастасов А. Г. 
Оптимізація інтенсивної терапії у дітей з ускладненим перебігом гострої хірургічної патології органів черевної порожнини : Автореф. дис... канд. мед. наук : 14.01.30 / А. Г. Анастасов; Дніпропетр. держ. мед. акад. - Д., 2001. - 22 c. - укp.

Проведено порівняльну оцінку клінічного, біохімічного та імунологічного статусу у хворих з гострою хірургічною патологією органів черевної порожнини. Для виявлення основних критеріїв ендотоксикозу проведено багатофакторний аналіз і розроблено класифікацію ступенів ендотоксикозу. Створено систему для об'єктивної кількісної оцінки тяжкості стану пацієнтів і типів перебігу захворювання. На підставі розроблених діагностичних критеріїв і запропонованої терапії встановлено підвищення ефективності лікування дітей, скорочення термінів стаціонарного лікування у даного контингенту хворих на 2,5 дня перебування у лікарні, зниження кількості ускладнень на 20 %.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.457.465-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА315947 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Анастасов А. Г. 
Діагностика стресасоційованих порушень гомеостазу та вибір методів корекції у новонароджених із вродженими вадами розвитку в періопераційному періоді (клініко-експериментальне дослідження) : автореф. дис. ... д-ра мед. наук : 14.01.30 / А. Г. Анастасов; Донец. нац. мед. ун-т ім. М. Горького. - Донецьк, 2012. - 31 c. - укp.

Обгрунтовано зміни вегетативної нервової системи у інтактних новонароджених щурів під час застосування неінгаляційних анестетиків, опіоїду фентанілу, а також можливий стресасоційований та стреслімітуючий ефект останніх під час експериментального моделювання стресу, що дозволило раціональний вибір показань для їх використання в клінічній практиці. Проведено порівняльне дослідження щодо вивчення імунологічних, нейроендокринних і вегетативних змін гомеостазу у новонароджених з природженими вадами розвитку та здорових немовлят у постнатальному періоді, що дозволило вивчити виразність перебігу хірургічного стресу як основної ланки синдрому системної запальної відповіді. Обгрунтовано діагностичні критерії хірургічного стресу та його основних проявів, аргументовано доцільність вибору методики загального знеболювання й основних методів періопераційної терапії. Розроблено програми загального знеболювання й інтенсивної терапії, які дозволили знизити тривалість штучної вентиляції легень у післяопераційному періоді на добу, скоротити строки відновлення моторно-евакуаторної функції шлунково-кишкового тракту на 1,2 ± 0,6 діб, післяопераційну летальність з 27,20 ± 3,10 % до 7,69 ± 4,90 %.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА391830 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського