Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (5)
Пошуковий запит: (<.>A=Артемчук М$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Артемчук М. А. 
Гіпогомоцистеїнемічна дія нового вітамінно-мікроелементного комплексу (експериментальне дослідження) : автореф. дис... канд. мед. наук / М. А. Артемчук; АМН України. Держ. установа "Ін-т фармакології та токсикології". - К., 2008. - 20 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410-37 + Р252.9

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА358510 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Постовітенко К. П. 
Вплив вітамінів BV6D, BV9D, BV12D на рівень гомоцистеїну в плазмі крові щурів за метіонінової гіпергомоцистеїнемії / К. П. Постовітенко, О. О. Пентюк, М. Б. Луцюк, В. Ф. Чехун, Т. В. Призимирська, М. А. Артемчук, М. М. Йолтуховський // Буков. мед. вісн.. - 2005. - 9, № 2. - С. 208-210. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р252.652

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15712 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Баліцька О. П. 
Оцінка раціональності призначень лікарських засобів для лікування гострих респіраторних вірусних інфекцій в амбулаторній практиці / О. П. Баліцька, Ю. М. Григорук, М. А. Артемчук, В. С. Злагода // Соц. фармація в охороні здоров'я. - 2021. - 7, № 1. - С. 36-41. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) та грип посідають провідне місце в структурі загальної захворюваності населення в більшості країн світу. Мета роботи - оцінка раціональності призначень лікарських засобів (ЛЗ) для етіотропної терапії ГРВІ в амбулаторних умовах. Матеріали та методи: історії хвороби, листки лікарських призначень, уніфікований клінічний протокол первинної медичної допомоги дорослим і дітям "Гострі респіраторні інфекції", дані Державного формуляра ЛЗ станом на січень 2021 р., Реєстр оптово-відпускних цін на ЛЗ станом на 21.01.2021 р., щотижневик "Аптека"; ретроспективний, описовий, частотний аналізи, VEN-аналіз. За результатами проведених досліджень із використанням історій хвороб пацієнтів установлено, що сімейними лікарями призначено 67 ЛЗ за торговельними назвами. Для етіотропної терапії використано 24 препарати, що становить 37 % від загальної кількості, 63 % - для симптоматичної терапії. Серед препаратів для етіотропної терапії (більше 5 призначень) виділено амізон, афлубін, аміксин, резистол, умкалор. Жоден із цих препаратів не входить до Державного формуляра ЛЗ і до Уніфікованого клінічного протоколу лікування грипу та ГРВІ. Тобто ці препарати не мають доведеної ефективності, безпеки та економічно обгрунтованого застосування. Проведене дослідження показало, що препарати, які призначались найчастіше, не мають доказової бази ефективності та безпеки, жоден із призначених ЛЗ не ввійшов до Державного формуляра та уніфікованого клінічного протоколу лікування; доведено пряму залежність між збільшенням кількості призначень і зростанням ціни.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р514.31-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101342 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Артемчук М. Д. 
Природні права людини як філософська проблема в контексті історико-філософських досліджень : автореф. дис. ... канд. філос. наук : 09.00.05 / М. Д. Артемчук; Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара. - Дніпро, 2018. - 20 c. - укp.

Зазначено, що процес розвитку права в історичній площині, його існування в межах соціальної структури відбувається у взаємозалежності з розвитком людини, її культури, моралі та свідомості, та відтак є частиною загальнолюдської свідомості. Загальне трактування проблематики природного права є питанням не лише історико-філософським, але й полягає в царині трикутника взаємовідносин індивіда, суспільства та держави. Проблематика природного права з історико-філософської точки зору, його ґенеза, формування основних концептів протягом історії, поєднання та взаємне проникнення уявлень про право в різні історичні періоди є значною складовою частиною історій філософії як науки. Безумовна заслуга класиків теорії прав людини є в тому, що вони в своїх творах здійснюють саме філософський підхід до усвідомлення феномена прав людини. Зауважено, що виявлення суспільно-політичного, етико-психологічного коріння правових уявлень багато в чому методологічно визначили подальші типи розробки концепції прав людини як у філософському, так і позитивному аспектах.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю216

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА436894 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського