Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Книжкові видання та компакт-диски (44)Журнали та продовжувані видання (5)
Пошуковий запит: (<.>A=Бабич Є$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 74
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Бабич Є. М. 
Бетонні та залізобетонні елементи в умовах малоциклових навантажень / Є. М. Бабич, Ю. О. Крусь; Рівн. держ. техн. ун-т. - Рівне, 1999. - 120 c. - Бібліогр.: 170 назв. - укp.

Встановлено основні режими та параметри малоциклових навантажень, розроблено для впровадження у державні будівельні норми пропозиції щодо загальної класифікації навантажень за різними ознаками з урахуванням їх можливої малоциклової дії. Проаналізовано дані з втомленості та пристосовності різних видів бетону, а також запропоновано розрахункові залежності, що дозволяють прогнозувати настання втомленісного руйнування. Розроблено теорію визначення малоциклової втомленості бетону та арматури, що базується на найбільш ефективних енергетичних критеріях і передумовах. Зроблено аналіз роботи залізобетонних елементів за умов малоциклових навантажень, запропоновано коефіцієнти умов роботи з метою врахування повторної дії навантажень для розрахунку міцності, деформативності та тріщиностійкості залізобетонних конструкцій.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н638.3-028.69

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА597325 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Бібліографознавство України (1991 - 1995) : Наук.-допом. бібліогр. покажч. / уклад.: Л. В. Глазунова, Є. К. Бабич; Нац. парлам. б-ка України. - К., 1999. - 135 c. - укp.

Відображено літературу українською та російською мовами, що вийшла з друку протягом 1991 - 1995 рр. Значну увагу приділено публікаціям у межах України, а також працям українських авторів у чужоземних виданнях і статтям іноземних фахівців, присвяченим проблемам бібліографії в Україні, книгам, брошурам, статтям із наукових збірників і журналів, продовжуваним виданням, авторефератам дисертацій. У покажчику подано офіційні, законодавчі та реферативні документи, наукові, науково-популярні, навчальні, виробничі, довідкові та інформаційні матеріали. Бібліографічні записи розташовано у систематичному порядку на основі таблиць ББК для наукових бібліотек, а також з позицій сучасних теоретичних уявлень про структуру бібліографії та бібліотекознавства. У межах розділів, підрозділів та рубрик літературу подано за алфавітом авторів і назв.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч75 я1 + Ч754(4УКР) я1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА600432 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Вісник української державної академії водного господарства : Зб. наук. ст. за матеріалами Міжнар. конф. "Сучасні проблеми теорії фільтрації", присвяч. пам'яті П.Ф.Фільчакова, 1-3 черв. 1998 р. / ред.: Є. М. Бабич; Укр. держ. акад. вод. госп-ва, "Сучасні проблеми теорії фільтрації", міжнар. конф., присвяч. пам'яті П.Ф.Фільчакова (1998). - Рівне, 1998. - 177 c. - укp.

На конференції аналізувались проблеми сучасного розвитку науки в галузі фільтрації, обговорювались напрямки подальших шляхів дослідження цієї галузі. Розглядались особливості розв'язання одного класу нелінійних задач конвективної дифузії та моделювання розмивів біля оголовків півзагат, а також моделювання процесу фільтрації до водоприймальних отворів дрен в середовищах, що деформуються. Були представлені деякі неізотермічні задачі теорії масопереносу в грунтових водах, описано метод сумарних зображень розв'язання одного класу нелінійних обернених крайових задач теорії фільтрації. Висвітлювались особливості математичного моделювання процесів фільтрації і відтиску для неоднорідного середовища, моделювання взаємовпливу фільтрації та механічної суфозії, принципи застосування математичних моделей волого- та теплопереносу при обгрунтуванні технологій підгрунтового зволоження та ін.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д46/47 я54(4Укр)3 + В253.327 я54(4Укр)3

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА589902 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Ресурсоекономні матеріали, конструкції, будівлі та споруди : Зб. наук. пр. Вип. 5 / ред.: Є. М. Бабич; Рівнен. держ. техн. ун-т. - Рівне, 2000. - 337 с. - укp. - рус.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н.я54(4Укр)3

Шифр НБУВ: Ж70157 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
5.

Ресурсоекономічні матеріали, конструкції, будівлі та споруди : Зб. наук. ст. Вип. 12 / ред.: Є. М. Бабич; Акад. буд-ва України, Нац. ун-т вод. госп-ва та природокористування. Півн.-Зах. терит. від-ня. - Рівне, 2005. - 446 с. - рус.

Висвітлено перспективи застосування вогнестійких лужних бетонів у сучасному монолітному будівництві, ефективність вогнезахисних композиційних матеріалів з використанням акустичної емісії. Розглянуто питання використання домішок цеолітових туфів у литих дрібнозернистих бетонах, дисперсного армування волокнами будівельних матеріалів, математичного моделювання в розробці сухих будівельних сумішей для підлог. Проаналізовано вплив алюмосилікатної домішки на властивості лужного портландцементу. Наведено результати електронно-мікроскопічних досліджень процесів структуроутворення штучного каменю на основі золотоцементносульфатних в'яжучих систем, модифікованих кремнеземистими домішками. Описано технологію виготовлення бетонних виробів з координованими сферичними порожнинами.

Освещены перспективы применения огнестойких щелочных бетонов в современном монолитном строительстве, эффективность огнезащитных композиционных материалов с использованием акустической эмиссии. Рассмотрены вопросы использования примесей цеолитовых туфов в литых мелкозернистых бетонах, дисперсного армирования волокнами строительных материалов, математического моделирования в разработке сухих строительных смесей для полов. Проанализировано влияние алюмосиликатной примеси на свойства щелочного портландцемента. Приведены результаты электронно-микроскопических процессов структурообразования искусственного камня на основе золотоцементносульфатных вяжущих систем, модифицированных кремнеземистыми примесями. Представлена технология изготовления бетонных изделий с координированными сферическими полостями.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н.я54(4УКР)

Шифр НБУВ: Ж70157 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Бабич Є. М. 
Розрахунок нерозрізних залізобетонних балок із використанням деформаційної моделі : Рек. / Є. М. Бабич, В. Є. Бабич, В. В. Савицький; Нац. ун-т вод. госп-ва та природокористування. - Рівне : Вид-во Нац. ун-ту вод. госп-ва та природокористування, 2005. - 37 c. - Бібліогр.: с. 29-31. - укp.

Викладено загальні положення розрахунку статично невизначених залізобетонних конструкцій. Розглянуто конструктивні особливості нерозрізних залізобетонних балок і різні типи їх стиків. Наведено методику визначення напружено-деформованого стану та межового навантаження на нерозрізні монолітні та збірно-монолітні залізобетонні балки за методом межової рівноваги з використанням деформаційної моделі. Розглянуто приклади розрахунку внутрішніх зусиль у нормальних перерізах балок у випадку одноразового короткочасного навантаження. Встановлено нові граничні умови перерозподілу зусиль у нерозрізних балках, які базуються на деформаційній моделі. Розроблено методику розрахунку тріщиностійкості та прогинів з урахуванням зміни механічних характеристик матеріалів у разі повторних навантажень.

Изложены общие положения расчета статически неопределенных железобетонных конструкций. Рассмотрены конструктивные особенности неразрезаемых железобетонных балок и различные типы их соединений. Приведена методика определения напряженно-деформированного состояния и предельной нагрузки на неразрезаемые монолитные и сборно-монолитные железобетонные балки методом предельного равновесия на основе использования деформационной модели. Рассмотрены примеры расчета внутренних усилий в нормальных сечениях балок в случае одноразовой кратковременной нагрузки. Установлены новые предельные условия перераспределения усилий в неразрезаемых балках, основанные на деформационной модели. Разработана методика расчета трещиноустойчивости и прогонов с учетом изменения механических характеристик материалов в случае повторных нагрузок.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.1-028

Рубрики:

Шифр НБУВ: Р104620 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Ресурсоекономічні матеріали, конструкції, будівлі та споруди : Зб. наук. пр. Вип. 7 / ред.: Є. М. Бабич; Акад. буд-ва України. - Рівне, 2001. - 296 с. - укp.

Наведено результати фундаментальних і прикладних досліджень властивостей окремих будівельних матеріалів і технології їх виготовлення, опору елементів будівельних конструкцій силовим впливам. Акцентовано увагу на питаннях реконструкції та підсилення конструкцій та будівель, механізації та автоматизації будівельних процесів, архітектурно-будівельній акустиці та інженерно-геологічних умовах урбанізованих територій. Розглянуто та проаналізовано вплив депланації перерізів, зумовленої поперечними зсувами, на прогини дерев'яних балок перемінної жорсткості. Описано методику аналітичного розв'язання зсувної задачі поперечного згину скатних елементів. Запропоновано алгоритм розрахунку напружено-деформованого стану сталезалізобетонних балкових конструкцій у зоні чистого згину.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н.я52(4Укр)3

Шифр НБУВ: Ж70157 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Наука і культура. Україна : Сист. покажч. змісту. Вип. 1 - 31 (1966 - 2002) / ред.: Є. К. Бабич; Нац. парлам. б-ка України. - К., 2003. - 224 с. - укp.

Наведено понад 3 120 бібліографічних описів публікацій з питань суспільних, природничих наук, техніки, медицини, проблем сільського господарства, літературознавства, мистецтвознавства, а також художніх творів, репродукцій, фотографій, малюнків тощо.

Приведено более 3120 записей публикаций по вопросам общественных, естественных наук, техники, медицины, проблемам сельского хозяйства, литературоведения, искусствоведения, а также художественных произведений, репродукций, фотографий, рисунков и др.


Індекс рубрикатора НБУВ: Я172(4Укр)13

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж66776 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія: Будівництво   
9.

Ресурсоекономічні матеріали, конструкції, будівлі та споруди : Зб. наук. пр. Вип. 8 / ред.: Є. М. Бабич; Укр. держ. ун-т вод. госп-ва та природокористування, Акад. буд-ва України. - Рівне, 2002. - 205 с. - укp.

Проведено оцінку ефективності використання різних заповнювачів у важкому бетоні. Проаналізовано вплив технологічної пошкоджуваності на фізико-механічні характеристики бетону. Визначено прогини залізобетонних плит у пружній стадії їх роботи. Описано особливості роботи нерозрізних залізобетонних балок, армованих сталлю без площадки текучості, з урахуванням повторних навантажень. Наведено результати дослідження втомленості сталефібробетону за малоциклового стиснення. Розкрито вплив анкерів на розвиток зсувів у комплексних сталебетонних балкових конструкціях.

Проведена оценка эффективности использования различных заполнителей в тяжелом бетоне. Проанализировано влияние технологической поврежденности на физико-механические характеристики бетона. Определены пролеты железобетонных плит в упругой стадии их работы. Описаны особенности работы неразрезных железобетонных балок, армированных сталью без площадки текучести, с учетом повторных нагрузок. Приведены результаты исследования утомляемости сталефибробетона при малоцикловом сжатии. Раскрыто влияние анкеров на развитие сдвигов в комплексных сталебетонных балковых конструкциях.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н3 я54(4Укр) + Н5 я54(4Укр)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70157 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Ресурсоекономічні матеріали, конструкції, будівлі та споруди : Зб. наук. пр. Вип. 9 / ред.: Є. М. Бабич; Акад. буд-ва України, Укр. держ. ун-т вод. госп-ва та природокористування. - Рівне, 2003. - 501 с. - укp.

Описано властивості та технології виготовлення ресурсоекономних матеріалів. Проаналізовано вплив домішки плаву дикарбонових кислот на властивості бетонних сумішей та бетону, виду тонкомеленого наповнювача на властивості жаростійких геоцементів, алюмосилікатних та феритних домішок на мінералогічний склад лужного портландцементного калію. Наведено результати дослідження мікроструктури нелінійних резистивних композиційних матеріалів, статистичних властивостей велико- та дрібнозернистого бетонів. Розглянуто питання з проектування конструкцій будівель та споруд, їх реконструкції та підсилення, механізації будівельних процесів. Визначено малоциклову втомленість бетону під час стиску, жорсткість та прогини згинальних залізобетонних елементів змінного поперечного перерізу за деформаційною методикою. Викладено методику розрахунку міцності розтягнених трубозалізобетонних елементів із високоміцною стрижневою арматурою. Наведено оцінку напружено-деформованого стану основ фундаментів у пробитих свердловинах методом математичного моделювання. Висвітлено актуальні проблеми експлуатації мостів.

Описаны свойства и технологии изготовления ресурсоэкономических материалов. Проанализированы влияние добавки плава дикарбоновых кислот на свойства бетонных смесей и бетона, вида тонкомолотого наполнителя на свойства жаростойких геоцементов, алюмосиликатных и феритных добавок на минералогический состав щелочного портландцементного калия. Приведены результаты исследования микроструктуры нелинейных резистивных композиционных материалов, статистических свойств крупно- и мелкозернистого бетонов. Рассмотрены вопросы по проектированию конструкций строений и сооружений, их реконструкции и усиления, механизации строительных процессов. Определены малоциклическая утомляемость бетона при сжатии, жесткость и прогоны сгибаемых железобетонных элементов сменного поперечного разреза по деформационной методике. Изложена методика расчета мощности растянутых трубожезобетонных элементов с высокомощной стержневой арматурой. Приведена оценка напряженно деформированного состояния основ фундамента в пробитых скважинах методом математического моделирования. Освещены актуальные проблемы эксплуатации мостов.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н.я54(4Укр)3

Шифр НБУВ: Ж70157 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Бабич Є. М. 
Тривало пресований бетон / Є. М. Бабич; Укр. держ. ун-т вод. госп-ва та природокористування. - Рівне, 2003. - 126 c. - Библиогр.: 86 назв. - укp.

Проаналізовано вплив різноманітних повторних механічних дій на міцнісні та деформаційні характеристики бетону. Показано, що найбільш ефективним щодо покращання механічних характеристик бетону є застосування тривалого пресування бетонної суміші в період тужавлення цементу. Розглянуто основні оптимальні технологічні параметри тривалого пресування бетону: час прикладання тривалого пресування, його напруження та тривалість дії, оптимальне водоцементне співвідношення, витрати цементу тощо. Висвітлено основні фізико-механічні характеристики тривало пресованого бетону, шляхи та приклади його застосування в будівельній практиці.

Проанализировано влияние различных повторных механических действий на прочностные и деформативные характеристики бетона. Показано, что наиболее эффективным с точки зрения улучшения механических характеристик бетона является применение длительного прессования бетонной смеси в период затвердевания цемента. Рассмотрены основные оптимальные технологические параметры длительного прессования бетона: время приложения длительного прессования, его напряжение и длительность действия, оптимальное водоцементное соотношение, расход цемента и другие. Освещены основные физико-механические характеристики длительно прессованного бетона, пути и примеры его применения в строительной практике.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.015

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА640697 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Бабич Є. М. 
Механіка грунтів, основи та фундаменти : Підруч. для студ. вищ. навч. закл., які навчаються за напрямом "Вод. ресурси" / Є. М. Бабич, Ю. О. Крусь. - Рівне : Вид-во РДТУ, 2001. - 367 c. - Бібліогр.: с. 355-357. - укp.

Розглянуто фізичні та механічні властивості грунтів. Визначено їх класифікаційні показники, запропоновано будівельну класифікацію. Проаналізовано основні закономірності механіки грунтів, висвітлено теорію опору грунтових масивів деформування та руйнування. Охарактеризовано взаємодію фундаментів будівель і споруд із грунтами основ, а також основні принципи проектування основ і фундаментів. Описано методи штучного покращання основ, а також особливості проектування та зведення фундаментів на структурно нестійких грунтах.

Рассмотрены физические и механические свойства почв. Определены их классификационные показатели, предложена строительная классификация. Проанализированы основные закономерности механики почв, освещена теория сопротивления почвенных массивов деформирования и разрушения. Охарактеризованы взаимодействие фундаментов строений и сооружений с почвами основ, а также основные принципы проектирования основ и фундаментов. Описаны методы искусственного улучшения основ, а также особенности проектирования и возведения фундаментов на структурно нестойких почвах.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н58я73-1

Шифр НБУВ: ВА651208 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Професійна освіта України за роки незалежності (1991 - 2003 рр.) : Наук.-допом. бібліогр. покажч. / ред.: Є. К. Бабич; АПН України. Держ. наук.-пед. б-ка України ім. В.О.Сухомлинського, Ін-т педагогіки і психології проф. освіти. - К., 2004. - 268 c. - укp.

Систематизовано законодавчі та нормативно-правові акти в галузі професійної освіти, а також результати наукових досліджень підрозділів Академії педагогічних наук України, педагогів ПТНЗ, ВНЗ, експериментальних майданчиків на їх базі, науково-методичних і навчально-методичних центрів профосвіти з проблем підготовки сучасного виробничого персоналу, упровадження прогресивних технологій професійного навчання та виховання, розвитку соціального партнерства за умов ринкової економіки.

Систематизированы законодательные и нормативно-правовые акты в области профессионального образования, а также результаты научных исследований подразделений Академии педагогических наук Украины, педагогов ПТУЗ, ВУЗ, экспериментальных площадок на их базе, научно-методических и учебно-методических центров профобразования по проблемам подготовки современного производственного потенциала, внедрения прогрессивных технологий профессионального обучения и воспитания, развития социального партнерства в условиях рыночной экономики.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч454(4УКР) я1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА648726 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Ресурсоекономічні матеріали, конструкції, будівлі та споруди : Зб. наук. пр. Вип. 10 / ред.: Є. М. Бабич; Акад. буд-ва України, Укр. держ. ун-т вод. госп-ва та природокористування. - Рівне, 2003. - 321 с. - рус.

Осуществлено моделирование влияния состава на усадку композитов для полов из фиброполимерцементных сухих смесей. Рассмотрены особенности многопараметрического проектирования составов бетона, а также использования акриловых полимеррастворов для устройства покрытий полов. Описаны свойства теплоизоляционного бетона на основе поризованного щелочного алюмосиликатного связующего и вспученного перлитового песка. Теоретически обосновано определение расчетных характеристик анкерных болтов на акриловых клеях. Предложена методика оценки напряженно-деформированного состояния зданий жилищно-гражданского комплекса. Определены закономерности изменения деформативности клеев на основе акриловых полимеров. Рассмотрены особенности реконструкции памятника архитектуры гостиницы "Красная" в Одессе.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н.я54(4Укр)

Шифр НБУВ: Ж70157 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія: Будівництво   
15.

Ресурсоекономічні матеріали, конструкції, будівлі та споруди : Зб. наук. пр. Вип. 11 / ред.: Є. М. Бабич; Акад. буд-ва України, Нац. ун-т вод. госп-ва та природокористування. Півн.-Зах. терит. від-ня. - Рівне, 2004. - 395 с. - укp.

Проаналізовано вплив модифікуючих домішок на властивості піноскла, одержаного з використанням золи та шлаку від спалювання твердих побутових відходів. Розглянуто питання розробки технологій виготовлення будівельних матеріалів з використанням відходів виробництва азбестоцементу, оптимізації складу лужного портландцементу як в'яжучої речовини для одержання пінобетонів з підвищеними термомеханічними властивостями. Висвітлено вплив процесів структуроутворення в контактній зоні на властивості композиційних матеріалів з лужно-реакційним заповнювачем. Описано особливості модифікації золотоцементосульфатних композицій кремнеземистими домішками різного походження. Викладено методику визначення характеристик циклічної тріщиностійкості сталей пульпопроводів.

Проанализировано влияние модифицирующих добавок на свойства пеностекла, полученного с использованием золы и шлака от сжигания твердых бытовых отходов. Рассмотрены вопросы разработки технологий изготовления строительных материалов с использованием отходов производства азбестоцемента, оптимизации состава щелочного портландцемента как вяжущего вещества для получения пенобетонов с повышенными термомеханическими свойствами. Изучено влияние процессов структурообразования в контактной зоне на свойства композиционных материалов с щелочно-реакционным заполнителем. Описаны особенности модификации золотоцементосульфатных композиций кремнеземистыми добавками разного происхождения. Изложена методика определения характеристик циклической трещиноустойчивости сталей пульпопроводов.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н3 я54(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70157 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

М.Д.Ярмаченко - вчений-педагог, академік, перший президент АПН України : Біобібліогр. покажч. / ред.: Є. К. Бабич; Держ. наук.-пед. б-ка України АПН України. - К., 2002. - 32 c. - (Акад. АПН України; Вип. 1). - укp.

Надано інформацію про М.Д.Ярмаченка - вченого-педагога, академіка, першого президента Академії педагогічних наук України. Наведено бібліографічні відомості про наукові праці вченого, літературу про його життя та діяльність, перелік дисертацій, захищених під керівництвом М.Д.Ярмаченка.

Подана информация о Н.Д.Ярмаченко - ученом-педагоге, академике, первом президенте Академии педагогических наук Украины. Приведены библиографические сведения о научных работах ученого, литературе о его жизни и деятельности, перечень диссертаций, защищенных под руководством Н.Д.Ярмаченко.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч33(4УКР)6-8 Ярмаченко,М.Д.я1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Р108645 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Репресії в Україні (1917 - 1990 рр.) : наук.-допом. бібліогр. покажч. / упоряд.: Є. К. Бабич, В. В. Патока; Нац. парлам. б-ка України. - К. : Смолоскип, 2007. - 519 c. - укp.

Наведено покажчик 4 000 офіційних документів, монографій, спогадів, матеріалів конференцій, журнальних публікацій, статей зі збірників, які вийшли друком в Україні у роки незалежності та висвітлюють репресії радянської влади щодо українців від більшовицького перевороту 1917 р. до брежневського періоду.

Приведен указатель 4 000 официальных документов, монографий, воспоминаний, материалов конференций, журналистских публикаций, статей из сборников, напечатанных в Украине в годы независимости, в которых рассмотрены вопросы репрессий советской власти по отношению к украинцам - со времен большевистского переворота 1917 г. до брежневского периода.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)6-49 я1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА696796 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Ресурсоекономічні матеріали, конструкції, будівлі та споруди : Зб. наук. пр. Вип. 13 / ред.: Є. М. Бабич; Акад. буд-ва України, Нац. ун-т вод. госп-ва та природокористування. Півн.-Зах. терит. від-ня. - Рівне, 2005. - 388 с. - рус.

Розглянуто питання оптимізації конструкції бетонних стінових каменів. Описано властивості литого високоміцного бетону, проаналізовано вплив пластифікаторів різних типів на властивості вібропресованих бетонів. Наведено результати досліджень тріщоностійкості вогнестійких лужних бетонів за критерієм крихкого руйнування, експериментальних досліджень напружено-деформованого стану сталефібробетону за умов одно- і двовісного стиску. Висвітлено особливості саморегульованого обтиску залізобетонних елементів. Описано технологію горизонтальної гідроізоляції в цегляних стінах. Викладено методику розрахунку міцності нормальних перерізів залізобетонних балок, пошкоджених корозією.

Рассмотрены вопросы оптимизации конструкции бетонных стеновых камней. Освещены свойства литого высокопрочного бетона, проанализировано влияние пластификаторов разных типов на свойства вибропрессованных бетонов. Приведены результаты исследований трещиностойкости огнестойких щелочных бетонов по критерию хрупкого разрушения, экспериментальных исследований напряженно-деформированного состояния сталефибробетона в условиях одно- и двухосного сжатия. Изучены особенности саморегулированного обжимания железобетонных элементов. Представлена технология горизонтальной гидроизоляции в кирпичных стенах. Изложена методика расчёта прочности разрезов железобетонных балок, поврежденных коррозией.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н.я54(4Укр)

Шифр НБУВ: Ж70157 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Ресурсоекономічні матеріали, конструкції, будівлі та споруди : Зб. наук. пр. Вип. 14 / ред.: Є. М. Бабич; Акад. буд-ва України, Нац. ун-т вод. госп-ва та природокористування. Півн.-Зах. терит. від-ня. - Рівне, 2006. - 495 с. - рус.

Проаналізовано вплив обертового електромагнітного поля на фазовий склад новоутворень цементного каменю з феромагнітними домішками. Описано технологію виготовлення гіпсового в'яжучого на основі відвального фосфогіпсу. Висвітлено перспективи застосування пінобетону в дорожньому будівництві, пружно-пластичні властивості бетону, просоченого полімерами, а також властивості дрібнозернистого бетону, модифікованого цеолітами. Наведено результати експериментально-теоретичного дослідження тріщиностійкості двовісних слабоармованих плит. Розглянуто способи апроксимації реальних діаграм деформування арматурних сталей. Визначено коефіцієнт опору кочення в підшипниках дебалансного вала.

Проанализировано влияние вращающегося электромагнитного поля на фазовый состав новообразований цементного камня с ферромагнитными примесями. Описана технология изготовления гипсового вяжущего на основе отвального фосфогипса. Освещены перспективы применения пенобетона в дорожном строительстве, упруго-пластические свойства бетона, пропитанного полимерами, а также свойства мелкозернистого бетона, модифицированного цеолитами. Приведены результаты экспериментально-теоретического исследования трещиноустойчивости двухосных слабоармированных плит. Рассмотрены способы аппроксимации реальных диаграмм деформирования арматурных сталей. Определен коэффициент сопротивления качения в подшипниках дебалансного вала.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н.я54(4УКР)3 + К.я54(4УКР)3

Шифр НБУВ: Ж70157 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія: Будівництво   
20.

Ресурсоекономічні матеріали, конструкції, будівлі та споруди : Зб. наук. пр. Вип. 15 / ред.: Є. М. Бабич; Акад. буд-ва України, Нац. ун-т вод. госп-ва та природокористування. - Рівне, 2007. - 395 с. - рус.

Проаналізовано вплив складу метакаолінового модифікатора на властивості високоміцних цементних бетонів з сумішей, що самоущільнюються, а також вплив порошкоподібних і волокнистих наповнювачів на властивості бітумних гідроізоляційних мастик. Розкрито основні засади композиційної побудови швидкотверднучих лужних шлакопортландцементів. Описано алгоритми для визначення міцності та напружено-деформованого стану стиснуто-зігнутих залізобетонних елементів, властивості закритичного стану бетону в розрахунках кількості арматури балкових косозігнутих елементів, способи утворення перфорованих металевих елементів. Наведено результати досліджень просторової стійкості центрально-стиснутих сталевих двотаврових колон зі змінною висотою стінки, експериментальних досліджень залізобетонних балок, підсилених обоймою під навантаженням, їх тріщиностійкості та прогинів, підсилених у стиснутій зоні.

Проанализированы влияние состава метакаолинового модификатора на свойства высокопрочных цементных бетонов с самоуплотняющимися смесями, а также влияние порошкообразных и волокнистых наполнителей на свойства битумных гидроизоляционных мастик. Раскрыты основы композиционного построения быстрозатвердевающих лужных шлакопортландцементов. Описаны алгоритмы для определения прочности и напряженно-деформированного состояния сжато-согнутых железобетонных элементов, свойства закритического состояния бетона в расчётах количества арматуры балочных кососогнутых элементов, способы образования перфорированных металлических элементов. Приведены результаты исследований пространственной стойкости центрально-сжатых стальных двухтавровых колонн с переменной высотой стенки, экспериментальных исследований железобетонных балок, усиленных обоймой под нагрузкой, их трещиностойкости и прогибов, усиленных в сжатой зоне.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н3 я54(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70157 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського