Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Багацький О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 14
Представлено документи з 1 до 14

      
Категорія:    
1.

Багацький О. В. 
Методи та аналого-цифрові пристрої визначення якості комунальних послуг : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.05 / О. В. Багацький; НАН України, Ін-т кібернетики ім. В.М. Глушкова. - К., 2013. - 22 c. - укp.

Розроблено нові методи побудови аналого-цифрових пристроїв визначення якості надання та спожитих комунальних послуг у реальному часі у споживача. Вперше запропоновано оцінювати якість параметра комунальної послуги за допомогою функції відповідності, яка перетворює відхилення параметра потенціалу від номінального значення у миттєвий коефіцієнт якості. Запропоновано якість послуги оцінювати за допомогою трьох коефіцієнтів якості: миттєвого, часткового та узагальненого. Це дозволяє оцінювати якість послуги уніфіковано для всіх комунальних послуг. Вперше запропоновано моделі аналого-цифрових елементів за формою представлення інформації на входах і виходах цих елементів, що дозволило проектувати аналого-цифрові прилади визначення якості на базі відомої теорії передатних функцій. Запропоновано нові методи та моделі елементів, що дозволяють розробити нові структури пристроїв та системи оцінки якості комунальних послуг у споживача.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)441.30-823.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА403635 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Багацький В. О. 
Система обліку та контролю комунальних послуг з точки зору споживача / В. О. Багацький, Н. М. Красноруцька, Л. Л. Тишковська, О. В. Багацький // Вісн. Вінниц. політехн. ін-ту. - 2005. - № 6. - С. 73-78. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Запропоновано правову та інформаційну рівність виробника та споживача, для чого необхідно розробити локальні системи споживача для захисту його інтересів. Система споживача повинна вираховувати платню за кожну послугу окремо залежно від її кількості та якості в кожній квартирі і тим самим контролювати рахунки виробника.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)244.13

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68690 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Багацький О. В. 
АЦП часоімпульсного типу на базі аналого-цифрового мікроконтролера / О. В. Багацький, В. О. Багацький // Вісн. Вінниц. політехн. ін-ту. - 2013. - № 2. - С. 101-104. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Мета роботи - визначення вимог до параметрів АЦП часоімпульсного типу (АЦП ЧІ), призначеного для вимірювання промислової частоти, побудованого на елементах, що входять до складу аналого-цифрового мікроконтролера. Одержано співвідношення для розрахунку максимальної похибки АЦП ЧІ залежно від параметрів вхідного сигналу та аналого-цифрових та цифрових елементів, які є складовою частиною мікроконтролера. Одержано формули для оцінки необхідних параметрів перетворювача частоти у часовий інтервал. Порівняння розрахункових даних з параметрами реальних елементів, які входять до мікроконтролерів, показує, що ПЧЧІ на основі вбудованого компаратора мають похибки на рівні 10 - 11 двійкових розрядів, які визначаються порогом спрацювання компаратора.


Індекс рубрикатора НБУВ: З965-044.38 + З973-044.42

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68690 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Багацький В. В. 
Прилад для визначення якості електроенергії в мережі 220 В у споживача / В. В. Багацький, О. В. Багацький // Комп'ют. засоби, мережі та системи. - 2014. - № 13. - С. 15-22. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Описано метод визначення якості надання електроенергії споживачу за параметрами усталеної напруги та частоти, стисло описаний прилад для визначення якості надання електроенергії.


Індекс рубрикатора НБУВ: З27-052

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72542 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Багацький В. О. 
Методи оцінки якості комунальних послуг / В. О. Багацький, О. В. Багацький // Вісн. Вінниц. політехн. ін-ту. - 2014. - № 6. - С. 108-115. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Запропоновано якість комунальної послуги характеризувати трьома взаємопов'язаними коефіцієнтами, а саме: миттєвим, частковим та узагальненим. Наведено методику визначення миттєвого коефіцієнта якості, розроблено нові методи визначення якості послуг за окремими параметрами потенціалу через часткові коефіцієнти якості з урахуванням миттєвих коефіцієнтів. За узагальненим скалярним коефіцієнтом якість послуги в цілому визначається у вигляді одного числа через добуток часткових коефіцієнтів, що надає можливість врахувати якість при оплаті послуги.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)441.30-823.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68690 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Боюн В. П. 
Аналіз нормативних документів з якості комунальних послуг / В. П. Боюн, О. В. Багацький // Комп'ют. засоби, мережі та системи. - 2012. - № 11. - С. 127-136. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Проведено аналіз чинних нормативних документів з якості комунальних послуг, а саме на електроенергію, газопостачання, холодну, гарячу воду та опалення. Ця стаття може бути корисною для спеціалістів у цій галузі.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)441.30 + Х819(4УКР)128-328.34

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72542 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Багацький О. В. 
Інструментальний комплекс для дослідження алгоритмів виділення контурів об'єктів / О. В. Багацький // Комп'ютер. засоби, мережі та системи. - 2016. - № 15. - С. 74-78. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Описано створену програму для обрахунку контурів об'єктів, яка дозволяє як використання бібліотеки OpenCV, так і використання інших бібліотек для розпізнавання контурів об'єктів.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.632

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72542 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Багацький О. В. 
Апаратно-програмна реалізація інтелектуальної відеокамери / О. В. Багацький // Вісн. Вінниц. політехн. ін-ту. - 2018. - № 5. - С. 60-66. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

На сьогодні відеокамери є розповсюдженими приладами, які використовуються для широкого спектра задач реального часу - від використання у оптичних маніпуляторах до ідентифікації людини. Однак, наразі не існує універсальних відеокамер, які могли б ефективно використовуватися у всьому спектрі задач. Це пов'язано з великою кількістю параметрів відеопотоку (висота та ширина, якість, контраст кадру) та вимогам як до апаратного (швидкодія, стійкість до зовнішніх впливів), так і до програмного (кодування відеопотоку, підтримка протоколів даних) забезпечення таких камер. Проаналізовано модульний підхід до створення інтелектуальної відеокамери з певних модулів. За результатами проведеного аналізу існуючих інтелектуальних відеокамер, їх переваг та недоліків запропоновано класифікувати реалізації відеокамер на три випадки. Запропоновано аналізувати поведінку інтелектуальної відеокамери як пристрій, який складається з декількох частин - "Сенсор" (пристрій, що передає обробнику даних неспотворену відеоінформацію), "Обробник даних" (будь-який пристрій, який виконує обробку відеоінформації для її аналізу та інтерпретації) та "Транслятор результату" (пристрій, який передає результат для подальшої реакції), що дозволить швидко створювати спеціалізовані камери на базі існуючої. Сформульовано вимоги до апаратної складової варіантів практичної реалізації відеокамери та розраховано гранична швидкість передачі інформації від "Сенсора" до "Обробника даних". Запропонована програмна архітектура, яка необхідна для функціонування камери. Створені UML-діаграми класів для ключових програмних модулів, які описують приймання даних від "Сенсора" до "Обробника даних", обробку даних у "Обробнику" та передачу інформації для подальшого аналізу від "Обробника даних" до "Транслятора результату".


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.638

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68690 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Багацький В. О. 
Моніторинг якості електроенергії у мережі 220 В за допомогою приладу "Якість-Е1" / В. О. Багацький, О. В. Багацький // Комп'ютер. засоби, мережі та системи : зб. наук. пр. - 2017. - № 16. - С. 40-48. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Виконано аналіз результатів моніторингу якості електроенергії у мережі 220 В у Києві та Київській області. Наведено стислий опис програмного забезпечення приладу та ПК для обробки, передавання, прийому та форматування даних з виходу приладу.


Індекс рубрикатора НБУВ: З27-05

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72542 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Багацький О. В. 
Аналіз існуючих моделей підтримки наукових досліджень для обробки відеоінформації (огляд) / О. В. Багацький // Комп'ютер. засоби, мережі та системи : зб. наук. пр. - 2019. - № 18. - С. 58-61. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Використання комп'ютерних засобів у поєднанні з вимірювальної і керуючої технікою в медицині дозволило створити нові засоби для забезпечення автоматизованого збору інформації про стан хворого, її обробки в реальному масштабі часу і каталогізацію отриманих результатів. Значний обсяг у медичних інформаційних системах займають зображення, які є важливим джерелом даних при діагностиці, оцінюванні і плануванні терапії. Обсяг даних медичних зображень може варіювати від декількох мегабайт до десятків гігабайт на одне дослідження. Для зберігання та обробки такого масиву даних необхідні спеціалізовані системи (апаратно-програмні комплекси зі спеціалізованими алгоритмами обробки даних), які забезпечують можливість автоматизації процесів прийняття рішень.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.638 + Р343

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72542 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Багацький О. В. 
Аналіз існуючих моделей підтримки наукових досліджень для обробки відеоінформації (огляд) / О. В. Багацький // Комп'ютер. засоби, мережі та системи : зб. наук. пр. - 2019. - № 18. - С. 58-61. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Використання комп'ютерних засобів у поєднанні з вимірювальної і керуючої технікою в медицині дозволило створити нові засоби для забезпечення автоматизованого збору інформації про стан хворого, її обробки в реальному масштабі часу і каталогізацію отриманих результатів. Значний обсяг у медичних інформаційних системах займають зображення, які є важливим джерелом даних при діагностиці, оцінюванні і плануванні терапії. Обсяг даних медичних зображень може варіювати від декількох мегабайт до десятків гігабайт на одне дослідження. Для зберігання та обробки такого масиву даних необхідні спеціалізовані системи (апаратно-програмні комплекси зі спеціалізованими алгоритмами обробки даних), які забезпечують можливість автоматизації процесів прийняття рішень.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.638 + Р343

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72542 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Палагін О. В. 
Новий підхід до визначення якості комунальних послуг / О. В. Палагін, В. О. Багацький, О. В. Багацький // Control Systems and Computers. - 2020. - № 4. - С. 14-20. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Розроблено нові методи визначення узагальненої якості послуг, які перевірено на експериментальному зразку приладу для визначення якості постачання електроенергії за усталеними значеннями напруги та частоти. Запропоновано уніфікований підхід для визначення якості комунальних послуг, який надає змогу визначати якість надання послуг, а також якість спожитих послуг у конкретного споживача.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)442

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14024 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Багацький В. О. 
Методи та технічні засоби визначення якості комунальних послуг : монографія / В. О. Багацький, О. В. Багацький; Національна академія наук України, Інститут кібернетики імені В. М. Глушкова, Вінницький національний технічний університет. - Вінниця : ВНТУ, 2020. - 127 c. - Бібліогр.: с. 110-120 - укp.

Викладено методи визначення якості комунальних послуг. Розглянуто технічні комп'ютерні засоби для реалізації зазначених методів у системах контролю за кількістю та якістю наданих та спожитих комунальних послуг. Наведено аналіз нормативних документів з якості комунальних послуг та існуючі системи і пристрої з контролю за комунальними послугами. Визначено критерії та методи оцінки якості комунальних послуг. Зазначено елементи та пристрої засобів визначення якості комунальних послуг. Розкрито особливості розробки програмного забезпечення систем та приладів визначення якості на прикладі аналізатора якості електроенергії.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)441.30-07 + Н76-04 + З221.4-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА854026 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
14.

Багацький В. О. 
Порівняльний аналіз процесів вимірювання, контролю та діагностики / В. О. Багацький, О. В. Багацький // Міжнар. наук.-техн. журн. Проблеми керування та інформатики. - 2023. - № 5. - С. 86-92. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Проведено порівняльний аналіз нормативної та наукової літератури з питань вимірювання, контролю та діагностики. Вказано на існуючі недоліки у визначеннях термінів: "вимірювання", "контроль", "діагностика". Основним недоліком визначень є їх формулювання з точки зору пояснення функціонального призначення процесів. Визначення процесу вимірювання у нормативних документах має дуже узагальнений і неконкретний характер. Відображення - це синонім слова "індикація". Обчислення чого та задля чого? Яким чином відбувається експериментальне отримання величини, та хто його обгрунтовано приписує? Нормативні документи з контролю та діагностики не відповідають на питання, що таке власне контроль та діагностика з точки зору складових процесів нижчого рівня. Невідомо також, що мається на увазі під терміном "відповідність", визначення контролю якості продукції є тавтологією, тобто контроль є контроль. Запропоновано уніфікований шаблон для визначення вказаних термінів із точки зору складових процесів нижчого рівня, а не з точки зору функціонального призначення вимірювання, контролю та діагностики. Складовими всіх означених процесів є процеси нижчого рівня, а саме: порівняння, запам'ятовування результатів порівняння та процес формування вихідного коду. Процеси нижчого рівня можуть бути реалізовані над аналоговою, аналого-цифровою та цифровою формами інформації. Ланцюг із вимірювального перетворювача, міри, компаратора та тригера, на цифровому виході якого з'являється цифровий сигнал "більше величини міри - 1" або "менше величини міри - 0" залежно від вхідної величини, є елементарний набір засобів, який надає змогу реалізувати процеси вимірювання, контролю та діагностики. Цей процес можна назвати одномежовим порівнянням або однорозрядним вимірюванням. Згідно з шаблоном запропоновано визначення процесів вимірювання, контролю та діагностики.



Шифр НБУВ: Ж26990 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського