Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (6)
Пошуковий запит: (<.>A=Бобошко О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Бобошко О. А. 
Підвищення маневреності колісних тракторів і самохідних шасі : Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.22.02 / О. А. Бобошко; Харк. нац. автомоб.-дор. ун-т (ХАДІ). - Х., 2002. - 19 c. - укp.

Установлено резерви поліпшення показників керованості, повороткості за традиційного (кінематичного) та комбінованого способів керування поворотом. Поліпшено властивості маневреності колісних тракторів і самохідних шасі за рахунок використання комбінованого способу керування поворотом. Розроблено комплекс критеріїв оцінки маневреності колісних машин, проаналізовано потенційні можливості відомих засобів керування. Наведено рекомендації щодо покращання показників маневреності тракторних самохідних шасі та колісних тракторів.


Індекс рубрикатора НБУВ: О12-046.5 + О342.2-014

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА319607 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Яценко К. Г. 
Аналіз властивостей маневреності засобів рухомості зенітних ракетних комплексів та вибір критеріїв їх оцінки / К. Г. Яценко, О. А. Бобошко // Системи озброєння і військ. техніка. - 2013. - № 4. - С. 40-43. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Проаналізовано дослідження щодо маневреності засобів рухомості зенітних ракетних комплексів. Запропоновано структуру властивостей маневреності, що враховує особливості їх експлуатації та надає змогу перейти до вибору оціночних адаптивних критеріїв за складних умов руху. Як вказані критерії запропоновано використовувати частоту власних коливань засобів рухомості зенітних ракетних комплексів у площині дороги та коефіцієнт динамічності коливань.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц501.121

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25328 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Подригало М. А. 
Застосування комбінованого способу керування для здійснення руху автомобіля "крабом" / М. А. Подригало, О. О. Бобошко, Р. О. Кайдалов, А. І. Нікорчук // Вестн. ХНАДУ. - 2016. - Вып. 75. - С. 134-138. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Запропоновано спосіб руху автомобіля по прямій під кутом до своєї поздовжньої осі за рахунок повороту передніх напрямних коліс й одночасного загальмування коліс зовнішнього борту. Одержано рівняння, що описує умову забезпечення руху "крабом" повноприводного автомобіля.


Індекс рубрикатора НБУВ: О33-082.02

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69103 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
4.

Бобошко О. М. 
Кваліфікація корупційних правопорушень, вчинених у співучасті / О. М. Бобошко // Держава та регіони. Сер. Право. - 2022. - № 1. - С. 59-66. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Особливості кваліфікації корупційних злочинів та існування організованої злочинності в Україні - це важливе завдання правоохоронних органів, яке потребує дослідження і вирішення. Відповіді на це завдання слід знаходити в закономірностях і чинниках розвитку корупційних процесів, їх тенденції, в недоліках антикорупційного законодавства та діяльності цілого ряду антикорупційних органів та їх службових осіб. Злочини у сфері службової діяльності щонайтісніше пов'язані із суто корупційними правопорушеннями і посягають на суспільні відносини, що забезпечують належний порядок використання бюджетних коштів в межах бюджетної системи України, що забезпечують нормальну роботу державних підприємств, установ, організацій і завдають шкоду авторитету та майновим інтересам громадян, що забезпечують нормальну діяльність державного та громадського апарату, а також апарату управління окремих підприємств, установ, організацій. Запропоновано вважати, що підставою кримінальної відповідальності за корупційний злочин скоєний у простій формі співучасті, як і при вчиненні злочину однією особою, є винне скоєння передбачених кримінальним законом діянь, які містять ознаки певного складу злочину, згідно положень статті 2 КК України, а в разі спільного вчинення злочинних дій декількома особами, то слід застосовувати також статтю 27 Загальної частини КК. Отож склад злочину в діяннях співучасників необхідно встановлювати з використанням цієї статті. Серед корупційних злочинів, вчинених в співучасті, в Кримінальному кодексі України передбачено діяння, за вчинення яких, можуть бути притягнуті працівники та службові особи юридичних осіб приватного права, а також особи, які надають публічні послуги. Спільні дії службових та неслужбових осіб, які виступають пособниками в конкретному корупційному правопорушенні, підпадають під кваліфікуючу ознаку складу злочину "за попередньою змовою групою осіб, або організованою групою осіб". Корупційне правопорушення може бути скоєне і в стійкій групі, наприклад "Бандитизм" (ст. 257 КК України), "Створення злочинної організації" (ст. 255 КК України), "Сприяння учасникам злочинної організації" (ст. 256 КК України). Але такий вид організованої злочинності не передбачається в кримінальному законодавстві як різновидом корупційної, тому слід мати на увазі, що під час кваліфікації корупційних злочинів співучасть не утворює якихось особливих, інших підстав відповідальності і підставою відповідальності завжди є склад злочину, але вчинюваний в складній формі співучасті.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)017

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244:пр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Бобошко О. О. 
Зміна або розірвання договору у зв'язку з істотною зміною обставин : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.03 / О. О. Бобошко; Національний університет "Одеська юридична академія". - Одеса, 2019. - 20 c. - укp.

Вперше у вітчизняній науці цивільного права спеціальним комплексним дослідженням зміни або розірвання договору у зв’язку з істотною зміною обставин. Розглянуто становлення та розвиток законодавства про зміну або розірвання договору у зв’язку з істотною зміною обставин. Визначено поняття, підстави, умови та особливості зміни або розірвання договору у зв’язку з істотною зміною обставин. Охарактеризовано правову природу зміни або розірвання договору у зв’язку з істотною зміною обставин. З’ясоване співвідношення зміни або розірвання договору у зв’язку з істотною зміною обставин із суміжними правовими категоріями. Визначено порядок зміни або розірвання договору у зв’язку з істотною зміною обставин. Досліджено правові наслідки зміни або розірвання договору у зв’язку з істотною зміною обставин за законодавством України. Сформульовано пропозиції щодо вдосконалення чинного цивільного законодавства України у сфері зміни або розірвання договору у зв’язку з істотною зміною обставин.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)204-8

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА441399 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Бобошко О. А. 
Наукові основи підвищення показників маневреності автомобілів : автореф. дис. ... д-ра техн. наук : 05.22.02 / О. А. Бобошко; Харківський національний автомобільно-дорожній університет. - Харків, 2019. - 40 c. - укp.

Вирішено актуальну науково-прикладну проблему підвищення технічного рівня автомобілів за рахунок поліпшення їх властивостей маневреності. Отримав подальший розвиток системний підхід до оцінки маневреності автомобілів і її властивостей. Досліджено розвиток теорії повороту автомобілів з передніми керованими колесами й усіма керованими колесами. Вперше отримано взаємозв’язок між кутами відведення коліс передньої та задньої осей і реакціями дороги, що діють на ці вісі, запропоновано коефіцієнт керованості в якості критерію здатності автомобіля до входу в поворот, визначені параметри виконання маневру "рух крабом" автомобіля під час повороту передніх і задніх коліс в один бік і на один і той же кут; визначено раціональні параметри процесу динамічної стабілізації автомобіля шляхом повороту керованих коліс в бік заносу в тяговому і гальмівному режимах. Отримала подальший розвиток теорія повороту автомобілів динамічним способом, визначено різновидності повороту таким способом. Найбільш вагомим є впровадження отриманих математичних моделей маневрування автомобілів при повороті й виконанні маневру "рух крабом". Запропоновані критерії оцінки керованості і стійкості дають можливість на етапі проектування формувати відповідні сучасному технічному рівню властивості маневреності автомобілів.


Індекс рубрикатора НБУВ: О33-014

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА441415 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського