Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Венгрин А$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Венгрин А. В. 
Вікова динаміка вмісту білків у великої рогатої худоби різних порід / А. В. Венгрин // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2007. - Вип. 8, № 1/2. - С. 221-225. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Наведено дані досліджень загального білка і його фракцій у крові в різні періоди вирощування і годівлі ремонтних телиць основних молочних порід Західного регіону України.


Індекс рубрикатора НБУВ: П861.221 + П60-451.21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Венгрин А. В. 
Вікова динаміка резистентності та її регуляція у телиць різних порід : Автореф. дис... канд. вет. наук: 03.00.13 / А. В. Венгрин; Львів. держ. акад. вет. медицини ім. С.З.Гжицького. - Л., 2000. - 20 c. - укp.

Розглянуто фізіологічні особливості формування імунобіологічної реактивності у телиць української чорно- і червоно-рябої молочної та чорно-рябої і симентальської порід. Виявлено міжпородні відмінності у процесі становлення природної резистентності та продуктивності. Вперше в господарстві за рівних умов утримання і годівлі тварин дослідних порід досліджено комплекс фізіологічних показників, які характеризують міжпородні особливості росту і розвитку ремонтного молодняка в окремі технологічні періоди, природну стійкість організму до факторів зовнішнього середовища і наступну продуктивність. Встановлено, що ремонтні телички новостворених порід української чорно- і червоно-рябої молочної відзначаються вищими показниками імунобіологічної резистентності та продуктивності, ніж телички базових материнських - чорно-рябої та симентальської, які, в свою чергу, проявляються у разі нормованої годівлі та забезпеченні оптимального режиму утримання. Отримано результати міжпородних відмінностей формування даних процесів у динаміці постнатального періоду, що дозволили розробити нові підходи до підвищення імунобіологічної реактивності та продуктивності тварин новостворених вітчизняних порід молочної худоби. З метою підвищення захисних функцій організму та продуктивних якостей тварин запропоновано застосовувати біологічно-активні речовини (мікро- і макроелементи, вітаміни) як кормові домішки до основного раціону годівлі тварин.


Індекс рубрикатора НБУВ: П836.325,022

Шифр НБУВ: РА310018 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Сачко Р. Г. 
Моніторинг важких металів у трофічному ланцюгу довкілля - корми - тварина - тваринна продукція / Р. Г. Сачко, А. З. Пилипець, Я. В. Лесик, О. С. Грабовська, Г. Г. Денис, У. Р. Шаран, А. В. Венгрин // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2012. - Вип. 13, N 3/4. - С. 254-257. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Вивчено вміст важких металів у біологічній системі довкілля - корми - тварина - тваринна продукція. Проведені дослідження показали, що концентрація важких металів (Sr, Cd, Pb та Sn) у досліджуваних об'єктах, відібраних за агроекологічних умов Лісостепу, не перевищувала гранично допустимих концентрацій. Результати дослідження кормів для ВРХ показали високий вміст олова у лучному сіні та соломі, відповідно 3,19 та 2,39 мг/кг, а в кукурудзяному силосі та комбікормі рівень цього елемента був значно нижчий: 0,13 та 0,22 мг/кг. Встановлено, що вміст свинцю у дерті був дещо вищий від гранично допустимого рівня - 0,44 мг/кг сирої маси корму. У шерсті корів вміст олова був найвищий - 18,74 мг/кг, що свідчить про накопичення цього елемента в організмі корів впродовж тривалого часу.


Індекс рубрикатора НБУВ: П545.11 + П811.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського