Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Висотенко Р$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Стопхай Ю.  
Опрацювання супутникових радіонавігаційних спостережень, виконаних на пунктах УПМ ГНСС в 2001 році / Ю. Стопхай, Р. Висотенко // Зб. наук. пр. Зах. геодез. т-ва УТГК. - 2006. - Вип. 2. - С. 102-108. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Наведено результати супутникових радіонавігаційних спостережень, виконаних в 2001 році, а також порівняння координат певних контрольних пунктів з опублікованими в каталозі IERS. Збіжність одержаних результатів перебуває на субсантиметровому рівні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д23с141.28

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Висотенко Р.  
Визначення швидкостей зміни координат постійно діючих станцій і періодично діючих пунктів УПМ ГНСС за результатами супутникових геодезичних спостережень 1995 - 2007 рр. / Р. Висотенко // Зб. наук. пр. Зах. геодез. т-ва УТГК. - 2010. - Вип. 1. - С. 81-87. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Наведено вдосконалену методику визначення швидкостей зміни координат постійно діючих станцій і періодично діючих пунктів української постійнодіючої мережі глобальних навігаційних супутникових спостережень, розташованих на території України, за результатами супутникових геодезичних спостережень.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д131.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Марченко О. М. 
Оцінювання тензора швидкостей деформацій земної кори за даними GPS-спостережень у Східній Європі / О. М. Марченко, К. Р. Третяк, О. В. Серант, Р. О. Висотенко // Геодинаміка. - 2011. - № 1. - С. 5-16. - Бібліогр.: 21 назв. - укp.

Розраховані за даними GPS-спостережень швидкості руху GPS-станцій використано для одержання 2D-моделі поля швидкостей деформацій у Східній Європі. Вивчення поля швидкостей у регіоні проведено в кілька етапів. Перший включає створення скінченно-елементного наближення на геосфері на базі бікубічної сплайн-функції та метод колокації для інтерполяції нерівномірних GPS-даних на регулярні вузли. Другий - це інверсія швидкостей від GPS-спостережень до тензора швидкостей деформацій. Для перевірки такого підходу його застосовано до обробки даних GPS-спостережень у Східній Європі, де така задача раніше не розв'язувалася. Цей регіон поки що покритий не дуже густою мережею GPS-спостережень, але добре вивчений з геологічної та геофізичної точок зору. Використано результати обробки даних GPS-спостережень для регіону, одержані в Науково-дослідному інституті геодезії і картографії (Київ, Україна). В результаті досліджень одержано та проаналізовано повний розв'язок на власні числа та власні вектори для тензора швидкостей деформацій досліджуваної території.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д390(45)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16489 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Кучер О. В. 
Відновлення пунктів геодезичної дуги Струве на території України / О. В. Кучер, Ю. А. Стопхай, Р. О. Висотенко // Вісн. геодезії та картографії. - 2003. - № 4. - С. 22-25. - Бібліогр.: 2 назв. - укp.

Описан комплекс работ по восстановлению пунктов геодезической дуги Струве на территории Украины, а также возможность дальнейшего их использования. Приведено обоснование важности сохранившихся пунктов дуги Струве как историко-культурного наследия Украины.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д12

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14681 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Лепетюк Б. Д. 
Геодезичні об'єкти дуги Струве - у Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО / Б. Д. Лепетюк, О. В. Кучер, Р. О. Висотенко, Ю. А. Стопхай // Вісн. геодезії та картографії. - 2006. - № 1. - С. 17-21. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Представлен краткий исторический очерк о построении геодезической дуги Струве, восстановлении украинских пунктов дуги для внесения их в Список всемирного наследия ЮНЕСКО.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д1,0

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14681 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського