Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Владика В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

      
Категорія:    
1.

Пилип Я. А. 
Удосконалення методики вивчення газопроникності гірських порід в умовах прослизання молекул газу / Я. А. Пилип, В. М. Владика, М. Ю. Нестеренко, Р. С. Балацький, Т. В. Здерка // Наук. вісн. Івано-Франків. нац. техн. ун-ту нафти і газу. - 2013. - № 1. - С. 25-35. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д453.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24005 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Владика В. М. 
Методика тестування ефективності соляно-кислотних обробок порід-колекторів (на прикладі нижньопермських відкладів Дніпровсько-Донецької западини) / В. М. Владика, М. Ю. Нестеренко, Р. С. Галицький, Т. В. Здерка // Наук. вісн. Івано-Франків. нац. техн. ун-ту нафти і газу. - 2013. - № 2. - С. 103-110. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

На прикладі порід-колекторів нижньопермських відкладів Гнідинцівського нафтового родовища Дніпровсько-Донецької западини виявлено, що дія полімер-глинистого бурового розчину призводить до зниження фазової проникності до 4,2 разів. За допомогою запропонованої методики здійснено тестування ефективності дії 14 % розчину соляної кислоти. Виявлено, що найбільш ефективною є обробка порід-колекторів, де з порового об'єму витіснено фільтрат і вільну нафту. У процесі чого фазова проникність зростає більш ніж в 13 разів у порівнянні з початковою. Описана методика враховує літолого-петрофізичні особливості порід-колекторів і успішно може застосовуватися також за інших геолого-технічних умов залягання продуктивних відкладів. Встановлено, що наявність у поровому об'ємі фільтрату і вуглеводнів не сприяє підвищенню ефективності соляно-кислотних обробок у привибійній зоні пласта.


Індекс рубрикатора НБУВ: И361-11 + И361.7

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24005 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Владика В. М. 
Удосконалення методики визначення фільтраційних параметрів порід-колекторів / В. М. Владика, М. Ю. Нестеренко, Р. С. Балацький, І. Г. Крива // Геодинаміка. - 2013. - № 1. - С. 78-81. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Запропоновано методику визначення фазової проникності для нафти і води та абсолютної газопроникності, яка передбачає послідовне проведення на зразках сипучих порід і пробах шламу, попередньо ущільнених під дією ефективного тиску до пластових (геодинамічних) умов, капіляриметричних досліджень та інтерпретацію одержаних залежностей із розрахунками фільтраційних параметрів. У разі відсутності експериментальних вимірів проникності, або неможливості їх здійснення через технічні причини, реалізація цього варіанта методики надає змогу значно розширити область її застосування.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д340.440

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16489 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Владика В. М. 
Порівняльна оцінка газовіддавальних властивостей порід-колекторів різних геологічних умов формування / В. М. Владика, М. Ю. Нестеренко, І. Г. Крива, Р. С. Балацький // Геодинаміка. - 2012. - № 2. - С. 66-69. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д453(45УКР)1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16489 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
5.

Владика В. 
Методика експериментального визначення коефіцієнта вилучення газу на зразках порід-колекторів / В. Владика, М. Нестеренко, Р. Балацький // Геологія і геохімія горюч. копалин. - 2013. - № 1/2. - С. 24-31. - Бібліогр.: 30 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д453.2 + Д443.42

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж60337 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
6.

Нестеренко М. 
Фільтраційна неоднорідність порід-колекторів та її вплив на нафтогазонасичення продуктивного розрізу Субботінського нафтового родовища / М. Нестеренко, В. Владика, Р. Балацький, І. Колодій // Геологія і геохімія горюч. копалин. - 2013. - № 3/4. - С. 19-29. - Бібліогр.: 29 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д453(45УКР)1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж60337 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
7.

Владика В. М. 
Закономірності просторового розподілу ємнісних властивостей порід-колекторів у сарматських відкладах неогену Більче-Волицької зони Передкарпатського прогину / В. М. Владика, М. Ю. Нестеренко, Р. С. Балацький, Р. І. Лата // Геодинаміка. - 2014. - № 1. - С. 43-49. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Мета дослідження - прогнозування колекторських властивостей порід (пористості, ефективних товщин) для встановлення зв'язку дебіту газу від їх видобутку та подальшого прогнозування припливів газу на нових перспективних площах у північно-західній частині Більче-Волицької зони Передкарпатського прогину. Побудовані схематичні карти зміни пористості та ефективних товщин і встановлена залежність дебіту газу від їх видобутку є петрофізичною основою у прогнозуванні дебітів газу на новопробурених свердловинах у випадку якісного розкриття порід-колекторів у привибійній зоні. Для окремих продуктивних горизонтів (ВД-13, НД-9, НД-15) побудовано схематичні карти усереднених значень пористості та ефективних товщин у сарматських відкладах Більче-Волицької зони, які можуть знайти застосування в прогнозуванні колекторських властивостей порід і можливих припливів вуглеводнів на нових перспективних площах. Для горизонтів НД-1 - НД-12 Вишнянського та Вижомлянського газових родовищ побудовано усереднену залежність дебіту газу від ємнісних властивостей (видобутку пористості на ефективну товщину за депресії 1/3 від пластового тиску). Вона надає змогу сумісно з даними, наведеними на схематичних картах, прогнозувати потенційно можливі припливи газу з порід-колекторів сарматських відкладів у пробурених свердловинах на нових перспективних площах і родовищах. Інтерполяція одержаної залежності дебіту газу від видобутку відкритої пористості на ефективну товщину надає змогу одержати граничне значення останнього величиною 0,22, за якого приплив газу відсутній. Зазначений показник слід вважати кондиційним і розділяти за ним у розрізі породи на породи-колектори та породи-неколектори. Викладений методичний підхід сприятиме підвищенню вірогідності прогнозування колекторських властивостей порід за різних геологічних умов їх формування на нових перспективних площах.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д432(45УКР3)712-53 + И362.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16489 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Локтєв А. В. 
Методичні питання щодо визначення характеру флюїдонасичення порід-колекторів у тонкошаруватому піщано-глинистому розрізі / А. В. Локтєв, М. Ю. Нестеренко, В. М. Владика, С. О. Паюк, Р. С. Балацький, Т. В. Здерка // Наук. вісн. Івано-Франків. нац. техн. ун-ту нафти і газу. - 2014. - № 2. - С. 7-15. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Запропоновано методику дослідження характеру газо- та водонасичення порід-колекторів у свердловинах, де за даними промислово-геофізичних досліджень, геологічниих спостережень під час буріння і геолого-технологічних досліджень виділено інтервали глибин із невизначеним характером флюїдонасичення. Розроблено методичні прийоми визначення абсолютної газопроникності, відкритої пористості, ефективної пористості, фазової газопроникності, коефіцієнта газонасичення, а також граничного значення водонасичення, за якого фазова газопроникність відсутня на зразках шламу, відібраних із таких інтервалів. Описано методику проведення досліджень на прикладі свердловини, пробуреної у зовнішній зоні Передкарпатського прогину. Наведено результати досліджень з визначення фільтраційноємнісних властивостей порід-колекторів на пробах шламу, відібраних з інтервалів глибин залягання тонкошаруватих піщано-глинистих товщ неогену. Описана методика відкриває широкі перспективи в обгрунтуванні флюїдонасичення порід-колекторів у випадках, коли методи геофізичних досліджень свердловин не дозволяють однозначно оцінити характер їх насичення.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д340.440 + Д443.57

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24005 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського