Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Габелко О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Габелко О. М. 
Взаємозв'язок розумового, морального та трудового виховання у педагогічній спадщині Джона Локка (1632 - 1704 рр.) : автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.01 / О. М. Габелко; ред.: ; Кіровогр. держ. пед. ун-т ім. В.Винниченка. - Кіровоград, 2010. - 20 c. - укp.

Досліджено педагогічну та просвітницьку діяльність і творчу спадщину Дж. Локка. Визначено чинники формування Дж. Локка як філософа, педагога, просвітника та громадського діяча. Досліджено особливості формування педагогічного світогляду Дж. Локка, проаналізовано філософські засади його концепції нового виховання. Обгрунтовано теоретико-педагогічні засади взаємозв'язку розумового, морального та трудового виховання у педагогічній спадщині Дж. Локка. Визначено мету, завдання, зміст, принципи розумового, морального та трудового виховання як складових компонентів всебічно розвиненої особистості у педагогічній спадщині Дж. Локка. Визначено перспективи використання педагогічних ідей Дж. Локка для вирішення проблем сучасної педагогічної теорії та практики.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч33(4ВЕЛ)51-571 + Ю3(4ВЕЛ)5-511.7

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА371737 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Габелко О. 
Гуманістична спрямованість педагогічних ідей Мішеля Монтеня та Джона Локка / О. Габелко // Рідна шк.. - 2007. - № 2. - С. 77-79. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Проаналізовано педагогічні праці "Думки про виховання" Д.Локка і "Досліди" М.Монтеня, що акумулюють деякі сучасні ідеї визначення цілей і завдань виховання. Підкреслено, що у сучасному суспільстві, де духовний компонент не займає чільне місце, морально-гуманістична педагогіка зазначених філософів є дуже актуальною.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч33(4ФРА)43-22 + Ч33(4ВЕЛ)51-271

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22469 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського