Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Глущенко К$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Шамардина Г. Н. 
Развитие специальной выносливости у юных байдарочниц на основе применения физических нагрузок различной направленности / Г. Н. Шамардина, К. А. Глущенко // Слобожан. наук.-спорт. вісн. - 2010. - № 1. - С. 43-46. - Библиогр.: 7 назв. - рус.

Изучена проблема развития специальной выносливости под влиянием нагрузок различной направленности. Разработана программа с использованием нагрузок различной направленности для целенаправленного совершенствования физической и функциональной подготовки юных байдарочниц на этапе специализированной базовой подготовки.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч511.54 + Ч517.177.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70281 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Глущенко К. С. 
Імідж центральних органів виконавчої влади в системі комунікації з громадянським суспільством : автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.02 / К. С. Глущенко; Національна академія державного управління при Президентові України, Міжрегіональна Академія управління персоналом. - Київ, 2018. - 20 c. - укp.

На підставі комплексного аналізу іміджу центральних органів виконавчої влади в системі комунікації з громадянським суспільством сформульовано авторське розуміння іміджу як однієї з найефективніших технологій легітимації органів державної влади, що містить ціннісну та мобілізаційну складову. Доведено, що вплив на формування позитивного іміджу центральних органів виконавчої влади є однією з найефективніших державно-управлінських практик, за допомогою яких забезпечується необхідний ступінь легітимності суб'єктів державного управління (центральних органів виконавчої влади) та сприйняття їх інституційної спроможності. Показано взаємозв'язок між легітимністю органів центральної виконавчої влади, довірою та суспільними очікуваннями, де позитивний імідж органів влади зменшує легітимаційний розрив, а негативний, навпаки - збільшує. На основі теорії деліберації доведено, що наповнити імідж органів центральної виконавчої влади, як і державної влади загалом, реальним змістом можна за допомогою формування рефлексивного механізму на основі незалежних експертних процедур та раціонально-критичної суспільної дискусії щодо того чи іншого рішення, а відтак - формування парадигми солідарної відповідальності влади та громадян.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011 + Х809(4УКР)628

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА437652 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського