Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Гнатушенко О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Гнатушенко О. В. 
Оцінка технологій виробництва яловичини у молочному і м'ясному скотарстві степової зони України : Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.02.04 / О. В. Гнатушенко; Херсон. держ. аграр. ун-т. - Херсон, 2004. - 16 c. - укp.

Досліджено технології виробництва яловичини: інтенсивне використання телят молочних і комбінованих порід за технологією молочного скотарства; ефективне використання надремонтних телиць з метою додаткового одержання від них помісного молодняку, вирощування його на підсисі з наступним інтенсивним вирощуванням до високих вагових кондицій, технологія м'ясного скотарства з підсисним вирощуванням телят м'ясних порід. Вивчено динаміку росту, забійні показники, якість туш і м'яса бичків знам'янської м'ясної породи, червоної степової та їх помісей, конверсію енергії кормів і сирого протеїну в енергію та білок їстівної частини туші, енергетичну й економічну ефективність технології виробництва яловичини.


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-4 + П60-6

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА332999 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Гнатушенко О. В. 
Нові технології електрошлакової плавки некомпактних відходів алюмінієвих і мідних сплавів та їх рафінування : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.16.02 / О. В. Гнатушенко; НАН України, Ін-т електрозварювання ім. Є.О. Патона. - К., 2011. - 24 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К342.14 + К343.14

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА384590 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Веретільник О. В. 
Технології переробки металевої стружки (огляд) / О. В. Веретільник, Ф. К. Біктагіров, В. О. Шаповалов, О. В. Гнатушенко, А. П. Ігнатов // Сучас. електрометалургія. - 2020. - № 2. - С. 31-38. - Бібліогр.: 27 назв. - укp.

Проведено аналіз відомих способів і технологій переробки металевої стружки. Відзначено, що особливу цінність з точки зору ресурсозбереження є стружка, яка містить в своєму складі дорогі легуючі елементи (ЛЕ) - вольфрам, молібден, хром, нікель, ванадій, ніобій та інші. Для плавки традиційними способами в дугових сталеплавильних та індукційних печах стружку необхідно попередньо брикетувати. Однак є проблеми з рафінуванням металу за індукційної тигельної плавки та з істотними втратами ЛЕ за дугової. Серед технологій переробки нескомпактованої сипучої стружки найбільшого поширення набули технології, засновані на електрошлаковому процесі, коли такий матеріал плавиться в шарі рідкого шлаку. У цьому вифпадку як струмопідвідний електрод можуть слугувати як невитратні, переважно графітові, так і витратні металеві електроди. Зроблено висновок, що для рециклінгу стружки з низько- та середньовуглецевого легованого металу, в тому числі широко поширених нержавіючих і жароміцних сталей і сплавів на залізній і нікелевій основах, найбільш перспективною є комбінована плавка в електрошлаковій тигельній печі витратного електрода з одночасною подачею на плавку стружки в кількості до 70 % від загальної маси матеріалу, що переплавляється.


Індекс рубрикатора НБУВ: К639.1 + К327-32

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24340 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
4.

Біктагіров Ф. К. 
Порівняльні показники різних способів переробки стружки високолегованих сталей і сплавів / Ф. К. Біктагіров, О. В. Веретільник, В. О. Шаповалов, О. В. Гнатушенко, А. П. Ігнатов, В. В. Барабаш // Сучас. електрометалургія. - 2021. - № 4. - С. 11-15. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Виконано експерименти з переробки в індукційній та електрошлаковій печах компактованої та некомпактованої стружки нержавіючої сталі Х18Н10Т і жароміцних сплавів 07Х12НМБФ (ЭП609) і ХН70ВМТЮФ (ЭИ617). Показано, що найкращою є технологія спільного переплаву в електрошлаковій тигельній печі витратного електрода з кускових відходів і стружки. В цьому випадку у процесі плавки в печі ємністю 120 кг за кількості стружки, що подається на плавку, 45 - 55 % від загальної маси плавки питомі витрати електроенергії становлять 0,55 - 0,65 кВт-год/кг, продуктивність - 130 - 160 кг/год, а втрати на вигар - не більше 1 - 2 %. У процесі електрошлакової тигельної плавки є можливість активно проводити металургійні операції, такі як рафінування, модифікування, легування та розкиснення, що надає змогу отримувати метал високої якості.


Індекс рубрикатора НБУВ: К639.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24340 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
5.

Біктагіров Ф. К. 
Отримання сталемідного подового електрода для дугових печей постійного струму / Ф. К. Біктагіров, В. О. Шаповалов, О. В. Гнатушенко, А. П. Ігнатов, В. В. Барабаш, Т. І. Грищенко // Сучас. електрометалургія. - 2023. - № 3. - С. 9-12. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Розроблено технологію електрошлакового наплавлення міді на сталь для виробів із великими перерізом і товщиною міді. Наплавлення здійснюється з попереднім електрошлаковим підігрівом поверхні сталевої заготовки до температури вище за температуру плавлення міді, але нижче, ніж температура плавлення сталі. Потім формується сталемідний перехідний шар шляхом подачі в шлакову ванну міді у рідкому вигляді або у вигляді твердої дискретної присадки. Після цього наплавляється шар міді необхідної товщини. Для кожної стадії наплавлення розроблено шлаки з різною температурою плавлення. Показано, що при електрошлаковому наплавленні забезпечується міцне з'єднання з мінімальним проникненням заліза в мідь. Виготовлено біметалічні сталемідні заготовки подових електродів стрижневого типу для 12-тонної ДСП постійного струму з мідною частиною діаметром 320 мм і висотою 450 мм.



Шифр НБУВ: Ж24340 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського