Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (6)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Долженко О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
Категорія:    
1.

Долженко О. С. 
Особистісні зміни у працівників органів внутрішніх справ на різних етапах службової діяльності та в пенсійному періоді : автореф. дис. ... канд. психол. наук : 19.00.06 / О. С. Долженко; Харк. нац. ун-т внутр. справ. - Х., 2011. - 20 c. - укp.

Встановлено, що особистість спецназівців в процесі їх професійного становлення характеризується як розвитком професійно-важливих рис, насамперед, вольових (сміливості, самостійності, самоконтролю), так і загостренням небажаних особистісних якостей (підозрілості, агресивності, тривожності, напруженості, образливості, скептицизму). Поряд із збільшенням проявів стресу та зниженням рівня психосоматичного здоров'я, у бійців Беркуту в процесі службової діяльності підвищується особистісно-професійний потенціал, насамперед, за рахунок розвинення навичок планування та самоуправління. Період виходу на пенсію для працівників спецпідрозділу Беркут стає кризовим моментом життя, що знаходить вираз у підвищенні рівня тривоги, депресії, соціальних дисфункціях, певних трансформаціях цінностей, пов'язаних з пошуком нових шляхів самовизначення колишніх працівників. Запропоновано обгрунтовану програму психологічного супроводження службової діяльності працівників спецпідрозділу Беркут на різних етапах служби та принципи надання психологічної допомоги після виходу їх на пенсію.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю942-7 + Х819(4УКР)112.010.22

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА385178 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Безрук В. В. 
Досвід використання досягнень дитячої нутріціології у клінічній педіатричній практиці / В. В. Безрук, Ю. М. Нечитайло, О. Г. Долженко, А. П. Гордійчук // Клініч. анатомія та операт. хірургія. - 2010. - 9, № 3. - С. 26-29. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Наведено результати клінічного досвіду застосування сумішей фірми Nestle у грудних дітей із залізодефіцитними станами та проявами алергії, які перебувають на штучному вигодовуванні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р128.919-372

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24159 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Нечитайло Ю. М. 
Застосування препарату Глобірон у комплексному лікуванні залізодефіцитної анемії у дітей раннього віку, народжених матерями із залізодефіцитною анемією впродовж вагітності / Ю. М. Нечитайло, В. В. Безрук, С. Є. Фокіна, Л. В. Мельничук, О. Г. Долженко // Буков. мед. вісн.. - 2006. - 10, № 2. - С. 45-48. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Залізодефіцитна анемія (ЗДА) у матері впродовж вагітності може бути одним із чинників, що призводить до розвитку ЗДА в дітей раннього віку. Препарат "Глобірон" є ефективним, патогенетично обгрунтованим пероральним засобом для лікування ЗДА в дітей раннього віку. Його застосування дає змогу ліквідувати дефіцит заліза в організмі дитини в стислі терміни, не викликаючи побічних ефектів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.411.033-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15712 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Мельничук Л. В. 
Клінічно-епідеміологічні особливості гострих респіраторних захворювань в умовах епідемії грипу A (H1N1) в м. Чернівці / Л. В. Мельничук, С. М. Сторожук, І. Б. Регульська, О. Г. Долженко // Буков. мед. вісн.. - 2010. - 14, № 4. - С. 63-65. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Вивчено клінічно-епідеміологічні особливості перебігу гострих респіраторних захворювань за умов епідемії грипу A (H1N1). Результати аналізу свідчать, що всі діти мали типові симптоми респіраторних інфекцій. Найтяжчий перебіг респіраторних захворювань був у дітей до трьох років, дітей з анеміями, хронічними вогнищами інфекції, на тлі органічного ураження ЦНС.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р514.311-3 + Р194.311(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15712 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Мельничук Л. В. 
Проблемні питання лікування захворювань респіраторної системи дітей / Л. В. Мельничук, О. Г. Долженко, І. Б. Регульська // Буков. мед. вісн.. - 2017. - 21, № 2 (ч. 1). - С. 27-30. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Висвітлено проблему лікування гострої респіраторної патології у дітей. Тяжкий перебіг респіраторних захворювань частіше спостерігали у дітей до трьох років, дітей з анеміями, на фоні органічного ураження ЦНС. Частота призначення антибіотиків дітям із респіраторною патологією в педіатричному відділенні становила 40,2 %, що вище питомої ваги пневмоній (7 %). У 33,4 % випадків на етапі амбулаторного лікування призначались цефалоспорини III покоління, що небезпечно формуванням мультирезистентних мікроорганізмів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.412-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15712 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
6.

Нечитайло Ю. М. 
Фармакоекономічні особливості стаціонарного лікування гострих позалікарняних пневмоній у дітей / Ю. М. Нечитайло, Н. О. Попелюк, О. Г. Долженко // Буков. мед. вісн. - 2021. - 25, № 3. - С. 77-82. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.412.301.1-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15712 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
7.

Долженко О. О. 
Гібридна війна як інноваційний феномен сучасної політики: український вимір : автореф. дис. ... канд. політ. наук : 23.00.02 / О. О. Долженко; Волинський національний університет імені Лесі Українки. - Луцьк, 2023. - 21 c. - укp.

Досліджено теоретичні та практичні проблеми гібридної війни. Сформульовано нові теоретичні положення, уточнено зміст окремих понять і термінів, що мають значення для науково-дослідної діяльності, навчального процесу, а також удосконалено форми і методи ведення гібридної війни, протидії військовій агресії Російської Федерації. Досліджено науковий міжнародний дискурс щодо дефініції гібридної війни та запропоновано авторське її розуміння і тлумачення цього терміну з урахуванням політико-правових аспектів його генезису. Розкрито суть поняття "гібридна війна", яке розуміють як різновид збройного конфлікту, який включає у себе політичну, ідеологічну, економічну, інформаційну та військову складові, необхідні для досягнення поставленої мети шляхом встановлення контролю над певною територією або соціальною групою. На основі проведеного аналізу історичних етапів розвитку феномена гібридної війни встановлено причини його актуалізації та зроблено висновок, що цей феномен проявляє себе як одна із закономірностей розвитку людської цивілізації. Визначено заходи запобігання виникненню гібридної війни на території України та запропоновано методи антитерористичної політики. Антитерористична політика як засіб врегулювання конфлікту в умовах ведення гібридної війни в сучасних умовах повинна передбачати декілька варіантів цілеспрямованих дій для їхнього врегулювання. Основні положення, які узагальнюють емпіричні дані сучасного стану суспільно-політичних процесів в нашій державі, розширюють межі політологічного дискурсу про особливості та процеси гібридної війни та визначають основні політичні та правові фактори, що впливають на неї. Практична значимість зумовлена потребами пошуку шляхів захисту українського суспільства від агресивних дій з боку Росії, звільнення захоплених територій нашої держави та встановлення миру в країні. Висновки можуть бути використані органами державної влади, політичними лідерами, політтехнологами, громадськими організаціями, мас-медіа в їх практичній діяльності, зокрема з метою активної протидії негативним ідеологічним, економічним та інформаційним впливам.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц013.22 + Ц013.21(4УКР) + Ф4(4РОС),9(4УКР),301

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА454069 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського