Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (19)
Пошуковий запит: (<.>A=Донець А$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 25
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Донець А. Г. 
Про зважену задачу Штейнера / А. Г. Донець // Мат. машины и системы. - 2000. - № 1. - С. 28-37. - Библиогр.: 4 назв. - рус.

Вивчено проблему Штейнера на площині, коли ваги ребер дерева Штейнера мають довільні значення. Доведено ряд тверджень про оптимальну побудову дерева для заданих трьох і чотирьох точок.


Індекс рубрикатора НБУВ: В126.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15664 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Асельдеров З. М. 
Про теореми декомпозиції для задачі Штейнера / З. М. Асельдеров, А. Г. Донець // Мат. машины и системы. - 2000. - № 2-3. - С. 16-21. - Бібліогр.: 12 назв. - укp. - рус.

Доведено дві теореми, які дозволяють у класичній задачі Штейнера множину заданих точок на площині за певних умов розбивати на підмножини, на яких вихідна задача розв'язується незалежно. Це дозволило будувати кращі еврістичні алгоритми для розв'язання задачі.


Індекс рубрикатора НБУВ: В181.222.11 + З810.401

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15664 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Донець А. Г. 
Розробка методів та алгоритмів розв'язання задачі Штейнера на площині : Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук : 01.05.01 / А. Г. Донець; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". - К., 2002. - 19 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В126.1,022 + В173.113,022 + В181.25,022

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА320634 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Донець А. Г. 
Координатний метод локалізації значення лінійної функції, заданої на перестановках / А. Г. Донець, І. Е. Шулінок // Теорія оптим. рішень : зб. наук. пр. - 2011. - Вип. 10. - С. 142-149. - Бібліогр.: 2 назв. - укp.

Розглянуто задачу локалізації лінійної функції на перестановках. Запропоновано метод її розв'язання, який є новим і кращим серед відомих.


Індекс рубрикатора НБУВ: В173.111

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж61020 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Донець А. О. 
Удосконалення технології підготовки зерна гречки при переробці його в крупу : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.18.02 / А. О. Донець; Одес. нац. акад. харч. технологій. - О., 2013. - 20 c. - укp.

Обгрунтовано та вирішено проблему високих енерговитрат на процес підготовки зерна гречки під час переробки його в крупи. Встановлено, що з використанням нових методів і режимів водо-теплової обробки збільшується вихід круп ядриці в порівнянні з переробкою зерна гречки без попередньої обробки. Виявлено закономірності зміни хімічного складу круп гречаних за різних режимів водо-теплової обробки. Виявлено основні закономірності та визначено параметри водо-теплової обробки гречки залежно від її поживної цінності та кількісних характеристик одержаних круп. Встановлено, що найбільш ефективною та найменш енерговитратною для виробництва круп гречаних є технологія переробки зерна з використанням водо-теплової обробки полем НВЧ. Науково обгрунтовано та розроблено технологічні схеми та параметри вироблення круп швидкого приготування з використанням інтенсивних методів енергопідведення (НВЧ-обробка), що забезпечують підвищення виходу, міцності ядра, зниження тривалості приготування гречаних круп. Розроблено схему використання гречаного проділу як сировини для виробництва гречаної муки, з наступним виробництвом макаронних виробів без використання пшеничної муки, як наслідок - відсутність в готовій продукції глютену. Новизна технічного рішення підтверджена патентом на корисну модель № 53279 Україна, МПК(2009) А23L 1/182.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л821.033.2 + Л823.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА402746 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Донець А. М. 
Деякі питання створення продуктивних вітродизельних електростанцій / А. М. Донець, В. А. Хілько // Відновлюв. енергетика. - 2014. - № 3. - С. 30-33. - Бібліогр.: 2 назв. - укp.

Визначено принципи забезпечення якості електроенергії автономної вітродизельної електростанції в затятості від змін обсягів видачі електроенергії споживачам та мінливості вітрового навантаження вітрових електричних установок системи. Обгрунтовано заходи щодо оптимізації роботи автономної вітродизельної електростанції за критеріями економії викопного штика ти досягнення технічно можливої продуктивності.


Індекс рубрикатора НБУВ: З627

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25096 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Донець А. М. 
Аналіз існуючих видів вітродизельних систем / А. М. Донець // Відновлюв. енергетика. - 2014. - № 4. - С. 64-68. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Розглянуто класифікацію вітродизельних енергосистем. Проаналізовано основні компоненти системи з урахуванням їх переваг та недоліків.


Індекс рубрикатора НБУВ: З627

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25096 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Швагірева В. 
Маркетинговий метод підвищення конкурентоспроможності підприємства / В. Швагірева, А. Донець, К. Неумоіна // Наук. вісн.. - 2014. - № 8. - С. 209-220. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Досліджено методи підвищення конкурентоспроможності українських підприємств, роз'яснюється сутність терміну конкуренції та конкурентоспроможності. Зосереджено увагу на методах аналізу та оцінювання реалізації конкурентоспроможності на підприємстві. Виділено такі системи показників, як кількісні та економічні (якісні). Визначено сукупність різних факторів, що впливають на рівень конкурентоспроможності підприємства. Надано характеристику шляхів підвищення конкурентоспроможності, увагу приділено їх ефективності. Пояснено поняття маркетингу на підприємстві, в якості одного з методів підвищення конкурентоспроможності, що націлений на споживача. Проведено порівняння трактувань маркетингового аудиту. Надано характеристику маркетингових параметрів, що є результатами проведення маркетингового аналізу та на показники яких споживачі звертають увагу в першу чергу.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-13

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72117 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Арапова О. 
Зовнішні ризики як частина зовнішньоекономічної діяльності та способи управління ними / О. Арапова, А. Щелкунова, А. Донець // Наук. вісн.. - 2014. - № 9. - С. 13-24. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Приділено увага особливості сучасних зовнішньоекономічних ризиків. Зазначені деякі причини виникнення ризиків, розглянута їх класифікація за різними поглядами на проблему. Висвітлено методи управління ризиками, способи їх попередження та зниження збитків, причинених ними. Встановлено важливість виявлення можливих ризиків, розрахунку можливих збитків та урахування їх у своїй діяльності. Описано декілька підходів щодо класифікації ризиків та способів їх уникнення. Зосереджено увагу на такому виді управління ризиками, як страхування та його підходах. Визначена важливість розуміння ролі ризиків у зовнішньоекономічній діяльності та уміння розпізнавати та управляти ними.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)80-99

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72117 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Швагірева В. 
Формування системи управління міжнародною конкурентоспроможністю підприємств регіону на інноваційній основі / В. Швагірева, А. Донець, К. Неумоіна // Наук. вісн.. - 2016. - № 2. - С. 158-169. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Обгрунтовано актуальність інноваційної діяльності в підвищенні конкурентоспроможності регіональної економіки. Розглянуто методи аналізу та оцінювання реалізації конкурентоспроможності на підприємстві. Розглянуто термінологічний апарат конкурентоспроможності щодо інноваційної економіки. Вироблено концепцію підвищення конкурентоспроможності на підставі впровадження інновацій. Визначено сукупність різних факторів, що впливають на рівень конкурентоспроможності підприємства. Розглянуто поняття "конкурентоспроможність" і "система управління конкурентоспроможністю"; виділено рівні конкурентоспроможності, блоки, що характеризують типи конкурентних переваг, і сформульовано особливості створення системи конкурентоспроможності підприємства.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-13-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72117 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Дорохович В. В. 
Вплив мальтитолу, ізомальтитолу, еритритолу на формування клейковинного комплексу / В. В. Дорохович, А. С. Донець, В. С. Сулима, Т. В. Дорошенко // Наук. пр. Нац. ун-ту харч. технологій. - 2019. - 25, № 2. - С. 261-266. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Обгрунтовано доцільність розроблення борошняних кондитерських виробів із застосуванням цукрозамінників і наведено результати дослідження впливу цукрозамінників-поліолів на клейковинний комплекс. Мета дослідження - встановлення впливу мальтитолу, еритритолу на клейковинний комплекс та уточнення даних щодо впливу ізомальтитолу. Об'єкт дослідження - модельні системи з пшеничним борошном, цукром білим і зазначеними цукрозамінниками у разі дозування їх 20 та 30 % до маси пшеничного борошна. Клейковину відмивали вручну та досліджували за такими показниками: масова частка сирої клейковини, пружність (показник ІДК), розтяжність, гідратаційна здатність. Встановлено, що мальтитол, ізомальтитол, еритритол, як і цукор білий, спричиняють зменшення масової частки сирої клейковини, зниження показника ІДК, гідратаційної здатності та розтяжності, тобто сприяють укріпленню клейковини. Показник ІДК, який найбільш об'єктивно характеризує міцність клейковини, у разі застосування цукру та цукрозамінників у кількості 20 та 30 % до маси пшеничного борошна знижується у зразках з цукром на 4 - 7 %, з ізомальтитолом - 7 - 10 %, з мальтитолом - 8 - 11 %, з еритротолом - 7 - 10 %. Зазначений вплив цукру білого та цукрозамінників-поліолів може бути пояснений їх дегідратаційними властивостями. Відмінність у дії цукру і цукрозамінників: мальтитолу, ізомальтитолу, еритритолу на формування клейковини помірна, що надає змогу прогнозувати можливість їх застосування в технології різних груп борошняних кондитерських виробів, зокрема пряників. Розроблення технологій борошняних кондитерських виробів із застосуванням мальтитолу, ізомальтитолу, еритритолу, що мають низький та дуже низький глікемічний індекс, сприятиме розширенню асортименту виробів, які можуть споживати хворі на цукровий діабет.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л865.1/9-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69879 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Головко В. М. 
Імітаційна модель процесу зарядження ємнісного накопичувача електродинамічного привода насосу автономної вітроелектроустановки / В. М. Головко, В. П. Коханєвич, М. О. Шихайлов, А. М. Донець, І. Ю. Перькова // Відновлюв. енергетика. - 2019. - № 1. - С. 51-60. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Ємнісні накопичувачі, як необхідний складовий елемент, знаходять широке застосування в різноманітних електротехнічних установках і системах. Аналіз відомих підходів збільшення ККД зарядного кола показав, що вони пов'язані з певними труднощами. Наприклад, зарядні пристрої із джерелами, регульованими за певним законом напруги, є складними і їхнє застосування може бути виправдано лише у виняткових випадках. Крім перетворювача, що узгоджує джерело енергії та ємнісний накопичувач, потрібні додаткові реактивні елементи, що запасають енергію і підтримують на одному рівні вхідну і вихідну потужності протягом процесу зарядження. Ця вимога грає істотну роль у випадку застосування джерела обмеженої потужності. У більшості випадків енергетичні процеси заряду конденсатора аналізувались при нульових початкових умовах. Максимальний ККД може бути досягнутий при незмінній формі вхідного та вихідного струму. Для досягнення максимального ККД перетворювача ємнісний накопичувач в початковий відрізок часу повинен запасати енергію, щоб в кінці заряду віддати запасену енергію для підтримання струму зарядження. Вітроустановка працює при стохастичних умовах зміни рівня швидкості вітру, що спричиняє до відповідних показників на клемах зарядного пристрою. Оцінка необхідної кількості енергії для зарядження ємкісного накопичувача ускладнюється. Мета роботи - визначити час зарядження ємнісного накопичувача електродинамічного привода насосу автономної вітроелектричної установки до заданих технологічних меж за допомогою імітаційного моделювання при стохастичних умовах зміни рівня швидкості вітру. При зміні значень математичного сподівання швидкості вітру в межах 4 - 5,2 м/с час зарядження ємнісного накопичувача при технологічній межі напруги 100 В складає відповідно 12,5 - 7 с.


Індекс рубрикатора НБУВ: З626

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25096 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Головко В. М. 
Математична модель процесу розрядження ємкісного накопичувача в автономній вітроелектроустановці з електродинамічним приводом насосу / В. М. Головко, В. П. Коханєвич, М. О. Шихайлов, А. М. Донець, І. Ю. Перькова // Відновлюв. енергетика. - 2019. - № 2. - С. 47-53. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Нерівномірність та випадковість надходження енергії від відновлюваних джерел енергії спонукає до розробки електроімпульсних установок для її використання. Одною з причин, що стримують використання таких установок є відсутність відповідних математичних моделей, що не дає можливості здійснити оцінку зусиль, які виникають при роботі виконавчих елементів. У відомих електродинамічних приводах величина імпульсу сили зазвичай визначається як величина, пропорційна діаметру котушки і рівного їй за діаметром електропровідного диску. Однак експериментально встановлено, що існує максимальна величина діаметрів конструктивних елементів електродинамічного приводу, при перевищенні якої помітно знижується його ефективність. Також на ефективність електродинамічного приводу впливає товщина електричної котушки, оскільки ККД процесу передачі електричної енергії від конденсатора в електропровідний диск електродинамічного приводу падає при великій товщині котушки. Крім того, без розуміння процесу розрядження в електроімпульсних установках часто неможливо здійснити вибір параметрів зарядних пристроїв та ємнісних накопичувачів. Бажано здійснювати таке узгодження щоб зарядження і розрядження були взаємонезалежними, що покладається на систему керування роботою імпульсного пристрою. Найчастіше схема керування вимикає розрядний блок від зарядного під час процесу розрядження. Розроблена математична модель процесу розрядження ємнісного накопичувача на робочий орган електродинамічного привода насосу, що дозволила визначити вплив його параметрів на тривалість імпульсу розрядження. Для розрахунку індуктивності котушки виконавчого елементу привода запропоновано вираз, обчислення за яким дає задовільний результат. Розрахункові дані збігаються з результатами експериментальної стендової перевірки.


Індекс рубрикатора НБУВ: З626

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25096 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Дорохович В. 
Зменшення глікемічності та калорійності пряників шляхом застосування цукрозамінників мальтитола та ізомальтитола / В. Дорохович, А. Донець // Техн. науки та технології. - 2019. - № 1. - С. 189-194. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Актуальність теми дослідження зумовлена обмеженим асортиментом борошняних кондитерських виробів для хворих на цукровий діабет (ЦД). Традиційні кондитерські вироби (на цукрі) мають високий рівень глікемічності і їх не рекомендовано споживати хворим на ЦД. Для цієї групи населення потрібно розробляти вироби із замінниками цукру. Існують роботи з розроблення здобного, цукрового, затяжного печива, кексів, маффінів, бісквітних напівфабрикатів із застосуванням цукрозамінників-поліолів. Виділення недосліджених частин загальної проблеми. Пряники з повною заміною цукру на цукрозаміникиполіоли в Україні не виробляють, що обумовлює доцільність їх розроблення. Визначити органолептичні показники пряників, встановити доцільне співвідношення суміші ізомальтитол-фруктоза, розрахувати харчову, енергетичну цінність та показник глікемічності. Встановлено, що пряники на мальтитолі мають достатній рівень солодкості, на ізомальтитолі - занизький. З метою підвищення рівня солодкості запропоновано використовувати фруктозу в суміші з ізомалтитолом у співвідношенні 0,5:0,5 та 0,7:0,3. Застосування мальтитолу та ізомальтитолу не сприяє істотному зниженню калорійності, максимальне зниження до 10 %. Показник глікемічності пряників на мальтитолі знижується на 16 %, на ізомальтитолі на 30 %, що дозволяє позиціонувати пряник як "виріб із редукованою глікемічністю". Застосування фруктози підвищує показник глікемічності на 2 - 4 %. Висновки: впровадження у виробництво розроблених пряників дозволить розширити асортимент борошняних кондитерських виробів, які зможуть споживати хворі на ЦД.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л865.3-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101341 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Право Європейського Союзу: основи теорії : підручник / Т. М. Анакіна, С. Р. Асірян, Я. С. Бенедик, Д. С. Бойчук, Є. М. Білоусов, В. О. Галан, А. А. Донець, І. М. Жуков, Т. В. Комарова, І. І. Маринів, М. Г. Окладна, О. О. Петришин, В. М. Стешенко, О. Я. Трагнюк, Ж. В. Чевичалова, Ю. В. Щокін, І. В. Яковюк; ред.: І. В. Яковюк; Нац. юрид. ун-т ім. Ярослава Мудрого. - Харків : Право, 2019. - 357, [1] c. - укp.

Викладено основи правової системи й інституційного механізму ЄС. Розкрито зміст права ЄС, його принципів і джерел. Висвітлено правову природу та компетенції ЄС, визначено роль національних парламентів у функціонуванні ЄС. Розглянуто особливості правового статусу людини та громадянина у праві ЄС. Подано інформацію щодо співробітництва судових і правоохоронних органів держав - членів ЄС у кримінальних і цивільних справах. Проаналізовано основні положення Угоди про асоціацію як правову основу співробітництва між Україною і ЄС на сучасному етапі та шляхи її імплементації у правову систему України.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х915.232.5-91 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА838132 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Дорохович В. 
Зменшення глікемічності та калорійності пряників шляхом застосування цукрозамінників мальтитола та ізомальтитола / В. Дорохович, А. Донець // Техн. науки та технології. - 2019. - № 1. - С. 189-194. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Актуальність теми дослідження зумовлена обмеженим асортиментом борошняних кондитерських виробів для хворих на цукровий діабет (ЦД). Традиційні кондитерські вироби (на цукрі) мають високий рівень глікемічності і їх не рекомендовано споживати хворим на ЦД. Для цієї групи населення потрібно розробляти вироби із замінниками цукру. Існують роботи з розроблення здобного, цукрового, затяжного печива, кексів, маффінів, бісквітних напівфабрикатів із застосуванням цукрозамінників-поліолів. Виділення недосліджених частин загальної проблеми. Пряники з повною заміною цукру на цукрозаміникиполіоли в Україні не виробляють, що обумовлює доцільність їх розроблення. Визначити органолептичні показники пряників, встановити доцільне співвідношення суміші ізомальтитол-фруктоза, розрахувати харчову, енергетичну цінність та показник глікемічності. Встановлено, що пряники на мальтитолі мають достатній рівень солодкості, на ізомальтитолі - занизький. З метою підвищення рівня солодкості запропоновано використовувати фруктозу в суміші з ізомалтитолом у співвідношенні 0,5:0,5 та 0,7:0,3. Застосування мальтитолу та ізомальтитолу не сприяє істотному зниженню калорійності, максимальне зниження до 10 %. Показник глікемічності пряників на мальтитолі знижується на 16 %, на ізомальтитолі на 30 %, що дозволяє позиціонувати пряник як "виріб із редукованою глікемічністю". Застосування фруктози підвищує показник глікемічності на 2 - 4 %. Висновки: впровадження у виробництво розроблених пряників дозволить розширити асортимент борошняних кондитерських виробів, які зможуть споживати хворі на ЦД.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л865.3-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101341 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Донець А. А. 
Міжнародна правосуб'єктність суб'єктів федерації в Європейському Союзі (на прикладі ФРН) : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.11 / А. А. Донець; Нац. юрид. ун-т ім. Ярослава Мудрого. - Харків, 2017. - 20 c. - укp.

Досліджено правові основи міжнародної правосуб'єктності суб'єктів федерації в міжнародному праві на прикладі земель ФРН, визначено особливості реалізації ними окремих прав в межах Європейського Союзу (ЄС). Визначено ознаки, якими має бути наділений учасник міжнародних правовідносин, щоб визнаватися суб'єктом міжнародного права, а також сутнісні характеристики та специфіка міжнародно-правового статусу нетипових суб'єктів міжнародного права, до яких відносять субнаціональні територіальні одиниці держави. Проаналізовано соціальну та політико-правову зумовленість становлення ознак міжнародної правосуб'єктності земель ФРН, а також конституційно-правові та міжнародно-правові основи регулювання міжнародно-правового статусу земель ФРН на сучасному етапі. Встановлено особливості функціонування Комітету Регіонів як дорадчого органу ЄС. Розкрито особливості реалізації землями ФРН міжнародної правосуб'єктності в межах Комітету Регіонів й різноманітних стратегій захисту регіональних інтересів в ЄС.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х915.232.5-79(4НІМ) + Х915.232.5-91

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА430597 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Донець А. М. 
Умови стійкості навантажувальних режимів роботи вітродизельної установки : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.14.08 / А. М. Донець; НАН України, Ін-т відновлюв. енергетики. - Київ, 2017. - 19 c. - укp.

Розкрито питання визначення умов стійкості навантажувальних режимів роботи вітродизельної установки при паралельній роботі асинхронного та синхронного генераторів співвимірної потужності. Проведено аналіз структурних схем автономних систем електрозабезпечення на базі вітродизельної системи та визначено залежності інтенсивності навантаження каналу електрозабезпечення споживача від ступеню його пропускної здатності. Проведено удосконалення математичної моделі вітродизельної установки, особливістю якої є врахування змінної частоти обертання ротора вітроустановки та параметрів навантаження і на базі критерія Рауса визначено характер протікання динамічних процесів, які впливають на її стійкість. Обгрунтовано метод побудови імітаційної моделі вітродизельної електросистеми з використанням програмного пакету Matlab Simulink, що дозволяє досліджувати режими її роботи при постійній та змінній швидкості вітру. Отримано залежність, яка дозволяє визначити необхідну ємність конденсаторів, що залежить від величини навантаження. Порівняння результатів, які отримані експериментальним шляхом і за імітаційною моделлю вітродизельної електричної установки, свідчать про адекватність моделі.


Індекс рубрикатора НБУВ: З626-016.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА431492 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Технологія та оцінка якості зернових продуктів : монографія / Д. О. Жигунов, О. С. Волошенко, І. В. Брославцева, А. О. Донець, М. О. Ковальов, В. П. Ковальова, Ю. Я. Кузьменко, І. О. Кустов, Д. Ф. Марченков, С. М. Соц, І. Г. Топораш, Н. В. Хоренжий, Ю. Д. Чумаченко; ред.: Д. О. Жигунов, О. С. Волошенко; Одеська національна академія харчових технологій. - Одеса : Олді Плюс, 2021. - 353, [10] c. - Бібліогр. в кінці гл. - укp.

Висвітлено інноваційні шляхи вирішення актуальних питань, що стають перед борошномельною та круп'яною промисловістю. Наведено результати наукової роботи за основними напрямами кафедриТехнології переробки зерна: моніторинг та систематизація показників якості української пшениці й борошна та наукове обгрунтування їх цільового призначення, удосконалення технологічних процесів виробництва борошна та крупів з розширенням асортименту, створення та розвиток концепції виробництва борошна та сумішей з борошна спеціального призначення із заданими показниками якості, розробка інноваційних та енергоефективних технологій виробництва зернових продуктів підвищеної біологічної цінності з традиційної та нетрадиційної зернової сировини, переробка нетрадиційної сировини в круп'яні продукти та борошно, оцінка та експертиза сировини та готової продукції борошномельних і круп'яних заводів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л82-306

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА851977 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Дискурс українського журналістикознавства в контексті розвитку соціальних комунікацій : колект. монографія / Г. М. Волинець, К. В. Єськова, Н. В. Островська, Л. В. Шаповал, С. А. Панченко, В. Л. Погребна, Р. С. Байрамов, О. Ю. Пода, Г. С. Скуртул, А. М. Донець, І. Ю. Тонкіх, А. В. Постол, Т. В. Хітрова; ред.: В. Л. Погребна. - Дніпро : Ліра, 2021. - 307 c. - Бібліогр. в кінці ст. - укp.

Розглянуто актуальні на сучасному етапі питання теорії, історії та практики соціальних комунікацій взагалі та журналістикознавства зокрема. Йдеться про специфіку функціонування пресового, радіо- та теледискурсу, питання методики викладання професійно орієнтованих дисциплін та сучасні тенденції розвитку медійного простору Інтернету. Досліджено спеціалізовані онлаин-видання у контексті розвитку української музичної журналістики. Охарактеризовано своєрідність жанрової палітри журналу "VIР CLUB". Визначено критерії ефективності ранкового шоу на комерційному радіо, а саме систематизація наукових підходів. Розглянуто сервісні концепції сучасного українського фуд-блогінгу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч62 в2:С5 я43

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА853211 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського