Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (4)
Пошуковий запит: (<.>A=Каменська О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 9
Представлено документи з 1 до 9

      
Категорія:    
1.

Побурко О.  
Оптимізація руху матеріальних потоків як напрямок підвищення ефективності управління запасами / О. Побурко, О. Каменська // Соц.-екон. дослідж. в перехід. період. Регіон. сусп. системи: Зб. наук. пр. - 2004. - Вип. 3, ч. 1. - С. 428-434. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-591-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69299 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Каменська О. В. 
Ефективність медикаментозної корекції порушень тіолового статусу при поверхневих формах герпетичного кератиту : автореф. дис... канд. мед. наук : 14.01.18 / О. В. Каменська; Держ. установа "Ін-т оч. хвороб і тканин. терапії ім. В.П.Філатова АМН України". - О., 2009. - 20 c. - укp.

Досліджено проблему підвищення ефективності медикаментозного лікування хворих з поверхневою формою герпетичного кератиту шляхом корекції порушень тіолового статусу організму з використанням препаратів факовіт і тауфон. За умов експериментального дослідження на моделі поверхневого герпетичного кератиту встановлено порушення відновної системи глутатіону у тканині рогівки, а також доведено можливість корекції порушень тіолового статусу в рогівці за допомогою препаратів, до складу яких входять амінокислоти, що місять сірку, а саме: факовіт (перорально) та тауфон (місцево). Коригувальний вплив даних препаратів за умов порушення тіолового статусу й окиснювально-відновних процесів виявлено у сльозі та крові хворих на поверхневий герпетичних кератит. Установлено, що застосування факовіта та тауфона під час лікування хворих на поверхневих герпетичний кератит зменшує кількість хворих з набряком рогівки на 32,6 %, запальною інфільтрацією - на 27,6 %, фарбуванням рогівки флюоресцеїном - на 25 %, за цього підвищується гострота зору на 0,16 у порівнянні з традиційним лікуванням. Розроблено рекомендації щодо включення до комплексної терапії ПГК факовіта (перорально) по дві таблетки двічі на добу та тауфона (місцево) в інстиляціях чотири рази на добу по 2 краплі до завершення епітелізації поверхні рогівки та купірування ознак її запалення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р673.401.16-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА365496 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Каменська О. В. 
Ефективність медикаментозної корекції порушень тіолового статусу при поверхневих формах герпетичного кератиту : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.18 / О. В. Каменська; Ін-т очних хвороб і тканин. терапії ім. В.П.Філатова АМН України. - О., 2008. - 20 c. - укp.

Встановлено порушення відновної системи глутатіону в тканині рогівки, а також доведено можливість корекції порушень тіолового статусу в рогівці за допомогою препаратів, до складу яких входять амінокислоти. Корегувальний вплив факовіта та тауфона на порушення тіолового статусу й окислювально-відновних процесів виявлено у сльозі та крові хворих на поверхневий герпетичний кератит. Застосування факовіта та тауфона в комплексі лікування хворих на поверхневий герпетичний кератит знижує кількість хворих з набряком рогівки на 32,6 %, запальною інфільтрацією - на 27,6 %, фарбуванням рогівки флюоресцеїном - на 25 %, що супроводжується підвищенням гостроти зору на 0,16 у порівнянні з традиційним лікуванням.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р673.401.16-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА374434 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Сімаков К. І. 
Облік у банках : навч. посіб. / К. І. Сімаков, О. О. Каменська, А. Ю. Нікітіна; Донбас. держ. машинобуд. акад. - Краматорськ, 2011. - 195 c. - Бібліогр.: с. 192-195. - укp.

Визначено роль бухгалтерського обліку (БО) в управлінні комерційним банком, розглянуто його види та призначення. Наведено характеристику плану рахунків БО комерційних банків. Висвітлено організацію аналітичного обліку в комерційних банках. Розглянуто облік власного капіталу комерційних банків, організацію й облік міжбанківських розрахунків. Розкрито порядок відкриття поточних рахунків та розглянуто облік розрахункових операцій. Описано облік касових, кредитних, депозитних операцій та інших зобов'язань банку. Розглянуто ведення БО основних засобів і нематеріальних активів комерційних банків. Описано організацію обліку лізингових операцій, доходів, витрат і фінансових результатів діяльності банків. Розкрито методику складання та подання фінансових звітів банку.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)226.210 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА738313 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Каменська О. О. 
Формування механізму управління людським капіталом в системі нефінансової складової стратегічного розвитку підприємства : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / О. О. Каменська; ДВНЗ "Приазов. держ. техн. ун-т". - Маріуполь, 2011. - 20 c. - укp.

Обгрунтовано наукову концепцію формування збалансованої системи показників, яка заснована на комплексному підході до оцінки матеріальних і нематеріальних активів, і стала основою до формування системи механізму управління людським капіталом у системі нефінансової складової стратегічного розвитку підприємства. За результатами узагальнення існуючих зарубіжних теорій про використання людського капіталу розвинено категорію "людський капітал", побудовано модель класифікації структури людського капіталу й обгрунтовано методичний підхід до оцінки людського капіталу підприємства. Аргументовано модель стратегічних професій та модель стратегічних цінностей. Вдосконалено стратегічну карту людського капіталу, виявлено передумови ефективної реалізації стратегічних показників збалансованої системи господарювального суб'єкту та розроблено метод інформаційної підтримки функціонування стратегічних бюджетів людського капіталу. Встановлено метод розрахунку оцінки трудових можливостей робітника в межах збалансованої системи людського капіталу, модель управління ефективністю людським капіталом шляхом використання показників даної системи.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-640-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА386371 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Кияк Т. Р. 
Семантичні аспекти нормалізації термінологічних одиниць / Т. Р. Кияк, О. І. Каменська // Вісн. Житомир. держ. ун-ту ім. І. Франка. - 2008. - Вип. 38. - С. 77-80. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Зазначено, що професійна мова - сукупність всіх мовних засобів, які використовуються в спеціально окресленій комунікативній сфері з метою досягнення розуміння між всіма фахівцями даної галузі. Функціонування професійної мови обумовлюється чітко визначеною термінологією. Проте лексичний склад тексту професійної мови включає як загальнонаукові лексичні одиниці та вузькоспеціальні терміни, так і професіоналізми, номенклатуру, жаргонізми та загальновживану лексику. Рівень абстрактності професійної мови залежить від термінологічної насиченості. Терміни - найбільш часто вживані мовні одиниці професійного тексту.

Отмечено, что профессиональный язык - совокупность всех языковых средств, которые используются в специально обозначенной коммуникативной сфере с целью достижения понимания между всеми специалистами данной области Функционирование профессионального языка обуславливается четко обозначенной терминологией. Уровень абстрактности профессионального языка зависит от терминологической насыщенности. Термины - наиболее часто употребляемые языковые единицы профессионального языка.

Professional language is the complex of all language means being used in professionally restricted area of communication in order to ensure the mutual understanding among people working in the given sphere. The functioning of professional language is provided with accurately determined terminology. Nevertheless the vocabulary of professional text includes, apart from narrow-branch lexical units, inter-branch general scientific terms, professionalisms (industry words), nomenclatures, professional jargon and the lexis of general use. The level of abstract professional language depends on the level of the text's terminological saturation. Terms are the most frequently used lexical units in a text, which can be used while constructing a quasiabstract.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш103.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70151 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Каменська О. І. 
Цитокіновий статус та нейроаутоімунні реакції у хворих з гострим порушенням мозкового кровообігу з різними наслідками клінічного перебігу / О. І. Каменська, В. А. Руденко, М. В. Глоба // Зб. наук. пр. співробітників НМАПО ім. П. Л. Шупика. - 2015. - Вип. 24, кн. 1. - С. 239-245. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Дані щодо стану імунної системи у випадку інсультів неоднозначні та потребують вивчення. Мета роботи - вивчити особливості змін прозапальних цитокінів і нейроаутоімунних реакцій гуморального типу у хворих з гострим порушенням мозкового кровообігу (ГПМК) за геморагічним типом. У 50-ти хворих з ГПМК за геморагічним типом з різними наслідками клінічного перебігу до та на 3-тю добу після хірургічного лікування проведено визначення прозапальних цитокінів в периферичній крові та рівня антитіл до нейроспецифічних білків - BPM, NSE та S-100. Результати дослідження демонструють у хворих з ГПМК за геморагічним типом підвищення у периферичній крові вмісту імунних комплексів. Підвищення рівня прозапальних цитокинів TNF-alpha та IL-6 у хворих з позитивним клінічним перебігом та вмісту IL-6 у хворих з летальним наслідком захворювання. За наявності синдрому системної запальної відповіді (ССЗВ) як в до так і в післяопераційному періоді виявляються високі рівні IL-6 та TNF-alpha. У разі відсутності ССЗВ високі рівні IL-6 та TNF-alpha в доопераційному періоді мають різну динаміку змін після хірургічного лікування.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р627.703-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70307 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Каменська О. О. 
Формування стратегії й тактики ефективного використання людського капіталу промислового підприємства / О. О. Каменська // Екон. вісн. Донбасу. - 2016. - № 1. - С. 154-158. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Обгрунтовано збалансовану систему показників як основного інструменту реалізації стратегії підприємства. Доведено, що не фінансові показники людського капіталу формуються на основі ключових показників ефективності, правильний вибір яких здійснено за допомогою механізму каскадування збалансованої системи показників на рівень кожного конкретного робітника у рамках чотирьох категорій персоналу промислового підприємства (виробничо-промисловий, спеціалісти економічних служб, спеціалісти інформаційних технологій, менеджмент підприємства). Запропоновано механізм каскадування збалансованої системи показників підприємства на рівень кожного окремого працівника. В основі особистих збалансованих систем показників знаходиться людський капітал, тому що саме завдяки цьому нематеріальному активу відбувається перетворення корпоративної стратегії підприємства в повсякденну діяльність працівників.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-640

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25176 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Каменська О. О. 
Концепція управління людським капіталом промислового підприємства в умовах інноваційного розвитку / О. О. Каменська // Екон. вісн. Донбасу. - 2016. - № 3. - С. 225-229. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Розглянуто проблеми управління людським капіталом промислового підприємства в контексті інноваційного розвитку, визначено основні підходи до використання та підвищення якості управління людським капіталом на корпоративному рівні. Розроблено концепцію управління людським капіталом промислового підприємства, яка дозволить підвищити його інноваційну активність відповідно зі стратегією розвитку.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-640-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25176 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського