Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (4)
Пошуковий запит: (<.>A=Капелюшна Т$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Капелюшна Т. В. 
Технологічна освіта в середніх навчальних закладах США : монографія / Т. В. Капелюшна, О. М. Коберник; Уман. держ. пед. ун-т ім. П.Тичини. - Умань : Жовтий О.О., 2012. - 152 c. - Бібліогр.: с. 116-131 - укp.

Розкрито провідні тенденції розвитку технологічної освіти в середніх навчальних закладах США. Проаналізовано американський досвід технологічної підготовки учнів, зокрема в розробці стандартів і впровадженні проектної технології, який доцільно використовувати для модернізації технологічної освіти в Україні. Запропоновано рекомендації щодо творчого використання американського прогресивного педагогічного досвіду у галузі технологічної освіти в Україні на державному та місцевому рівнях. Зазначено, що встановлення взаємодії сім'ї та школи, громади, учасників навчального процесу, підприємств, ВНЗ, науково-дослідних центрів, місцевих органів влади тощо у процесі технологічної підготовки учнів є необхідною умовою та гарним прикладом наслідування.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч421.266 + Ч424(7СПО)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА759308 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Капелюшна Т. В. 
Тенденції розвитку технологічної освіти в середніх навчальних закладах США : автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.01 / Т. В. Капелюшна; Нац. пед. ун-т ім. М.П. Драгоманова. - К., 2012. - 20 c. - укp.

Обгрунтовано загальні тенденції розвитку технологічної освіти в середніх навчальних закладах США під впливом сучасного розвитку науки, техніки та виробництва, проаналізовано систему стандартів технологічної освіти у середній школі США та виокремлено етапи стандартизації (початковий, проміжний, сучасний) і провідні ідеї наприкінці XX - поч. XXI ст. Охарактеризовано організаційно-педагогічне забезпечення вивчення технологій на основі впровадження методу проектів та особливостей професійної підготовки американських учителів трудового навчання. Проаналізовано американський досвід організації технологічної освіти у середніх навчальних закладах окремих штатів США. Розроблено рекомендації щодо творчого використання прогресивного досвіду США у сфері технологічної освіти в процесі реалізації освітньої галузі "Технологія'' в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч424(7СПО) + Ч421.266

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА392093 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Жебка В. В. 
Аналіз діяльності та факторів розвитку послуги фіксованої телефонії в Україні / В. В. Жебка, Т. В. Капелюшна // Пробл. економіки. - 2013. - № 4. - С. 76-82. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Проаналізовано український ринок фіксованої телефонії, що демонструє скорочення користувачів та зменшення доходів. Виявлено, що послуга ще не досягла свого насичення, про що свідчать дані щільності телефонного зв'язку, крім того простежується нерівномірність їх територіального надання. Відзначено вагомість сфери телекомунікацій та підприємств зв'язку для національної економіки, потребу їх стабільного функціонування в межах розвитку будь-якої країни та забезпечення населення загальнодоступними послугами відповідної якості, а також можливості їх одержання незалежно від місцевого розташування для підвищення якості життя населення в найближчі роки. Це, у свою чергу, обумовлює актуальність дослідження даної проблематики за умов стагнуючого ринку фіксованої телефонії як в Україні, так і у світі. Проведено аналіз сучасного стану ринку та визначено основні фактори, що чинять вплив на послугу фіксованого зв'язку, встановлено тісноту зв'язків між факторами впливу та доходами від послуги, що дозволить у подальших дослідженнях розробити стабілізаційні заходи, націлені на сталий розвиток послуги фіксованої телефонії.


Індекс рубрикатора НБУВ: У053.9(4УКР)386.0

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100602 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Капелюшна Т. В. 
Механізм управління сталим розвитком промислових підприємств та підприємств сфери послуг : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / Т. В. Капелюшна; ПВНЗ "Європ. ун-т". - Київ, 2015. - 21 c. - укp.

Обгрунтовано формування й удосконалення механізму управління сталим розвитком (СР) промислових підприємств та підприємств сфери послуг. Розкрито економічну сутність СР як економічної категорії, особливості управління промисловими підприємствами та підприємствами сфери послуг у контексті забезпечення сталого розвитку й методичні підходи щодо оцінювання ефективності механізму управління СР. Досліджено тенденції зміни промислового ринку та ринку послуг, класифіковано проблеми, що перешкоджають їх СР. Виявлено високу залежність підприємств досліджуваних галузей від дії впливу зовнішніх та внутрішніх факторів. Удосконалено методичні підходи щодо оцінювання ефективності механізму управління СР промислових підприємств та підприємств сфери послуг. Запропоновано концептуальні підходи до удосконалення механізму управління СР, в основу якого покладено визначення його ефективності на основі аналізу зміни значень показників фінансових і господарських бізнес-процесів та проведено моделювання інтегрованої системи забезпечення СР підприємств.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-21 + У9(4УКР)442.1-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА415376 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Капелюшна Т. В. 
Аналіз та тенденції розвитку фондового ринку в Європейському регіоні та Україні / Т. В. Капелюшна // Бізнес Інформ. - 2019. - № 12. - С. 290-296. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Проаналізовано та виявлено тенденції розвитку фондового ринку для його ефективної глобальної розбудови в Україні та в Європейському регіоні. Стаття присвячена питанням розбудови ефективного фондового ринку, який легко імплементуватиметься в європейський простір фінансового ринку. Розглянуто рушії формування фондового ринку в сучасному його розумінні за рахунок наукових відкриттів та розвитку технологій. Наведено періодизацію та вплив технологічних, інституційних змін на становлення фондового ринку, а також обумовлені ними шляхи вирішення для його подальшого ефективного розвитку. Надано характеристику міжнародним фондовим ринкам, окремо виділено європейський ринок та нормативні зміни з введенням Markets in Financial Instruments Directive, що сприяє конкурентному середовищу та зниженню витрат на проведення операцій з цінними паперами. Окреслено можливі варіанти узгодженості та відповідності українського та європейського законодавств щодо руху капіталів та функціонування фінансових ринків. Проаналізовано обсяги біржових контрактів з цінними паперами в Європейському регіоні та Україні. Надано пропозиції щодо подальшої ефективної розбудови та інтернаціоналізації фондового ринку в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4)262.295

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського