Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Карабанова Н$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 11
Представлено документи з 1 до 11

      
Категорія:    
1.

Овчаренко Т. Г. 
Відповідальність як важливий компонент у системі вольових якостей туриста / Т. Г. Овчаренко, Н. М. Мацкевич, Л. О. Чеханюк, Н. С. Карабанова // Фіз. виховання, спорт і культура здоров'я у сучас. сусп-ві. - 2008. - № 3. - С. 268-271. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Обгрунтувано закономірності виховання відповідальності туриста у процесі тренувальної та змагальної діяльності.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч518.111.1

Шифр НБУВ: Ж71868 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Карабанова Н. С. 
Історичні аспекти участі українських спортсменів у програмі зимових Олімпійських ігор / Н. С. Карабанова, А. Г. Карабанов // Фіз. виховання, спорт і культура здоров'я у сучас. сусп-ві. - 2010. - № 3. - С. 3-6. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Висвітлено питання, які пов'язанні з розвитком олімпійського руху в Україні. Проаналізовано участь українських спортсменів у програмі зимових Олімпійських ігор.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч514(0)90 + Ч513(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж71868 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Карабанова Н. С. 
Концептуальні основи соціальної інтеграції та професійної адаптації глухих дітей / Н. С. Карабанова, А. Г. Карабанов, Т. І. Суворова, Т. Г. Овчаренко // Фіз. виховання, спорт і культура здоров'я у сучас. сусп-ві. - 2008. - № 3. - С. 55-58. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Висвітлено актуальні проблеми вдосконалення соціальної інтеграції та професійної адаптації дітей з особливими потребами. Проблема вдосконалення цього процесу повинна бути реалізована за новими напрямами та формами навчально-виховної роботи.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч432.350.0 + Р733.683.024

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж71868 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Карабанова Н. С. 
Роль фізичного виховання в навчально-корекційному процесі дітей із церебральним паралічем / Н. С. Карабанова, А. Г. Карабанов // Фіз. виховання, спорт і культура здоров'я у сучас. сусп-ві. - 2009. - № 4. - С. 30-32. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Висвітлено питання щодо ефективності використання засобів фізичного виховання для корекції порушень у дітей із церебральним паралічем.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч439.6 + Ч430.241.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж71868 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Суворова Т. І. 
Увага як динамічна характеристика психологічної підготовленості гандбольних воротарів / Т. І. Суворова, М. С. Мороз, Н. С. Карабанова // Фіз. виховання, спорт і культура здоров'я у сучас. сусп-ві. - 2008. - № 3. - С. 337-339. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

За допомогою коректурних проб визначено ступінь впливу змагального навантаження на показники точності та інтенсивності уваги та її коливання протягом змагального матчу в гандбольних воротарів різного віку і кваліфікації.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515.76

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж71868 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Карабанова Н. С. 
Участь волинських спортсменів в Олімпійських іграх / Н. С. Карабанова, А. Г. Карабанов, Р. Є. Черкашин // Фіз. виховання, спорт і культура здоров'я у сучас. сусп-ві. - 2010. - № 1. - С. 18-21. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Висвітлено питання розвитку олімпійського руху в Україні, зокрема участь волинських спортсменів в Олімпійських іграх.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч514(4УКР-4ВОЛ) + Ч514(0)90

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж71868 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Карабанов А. Г. 
Шляхи підвищення мотивації студентів до фізичного виховання й спорту у вищому навчальному закладі / А. Г. Карабанов, Н. С. Карабанова, Б. Д. Зубрицький // Фіз. виховання, спорт і культура здоров'я у сучас. сусп-ві. - 2010. - № 4. - С. 43-46. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Висвітлено стан здоров'я студентської молоді, проблеми функціонування фізичного виховання у вищих навчальних закладах (ВНЗ). Виявлено їх ставлення до фізкультурно-спортивної діяльності під час навчання у ВНЗ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч511.153.18

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж71868 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Карабанова Н. С. 
Контроль фізичних навантажень у процесі підготовки юних спортсменок / Н. С. Карабанова, А. Г. Карабанов, С. І. Савчук // Фіз. виховання, спорт і культура здоров'я у сучас. сусп-ві. - 2012. - № 3. - С. 334-338. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Висвітлено загальні закономірності та основні тенденції в плануванні різних за величиною, характером та змістом фізичних навантажень, які стали основою для розробки класифікації фізичних навантажень у тренувальному процесі юних дзюдоїсток. Завдання дослідження - зробити порівняльний аналіз та оцінку величини фізичних навантажень у тренувальному процесі й дослідити реакцію організму юних спортсменок-дзюдоїсток на різні види навантаження. Класифікація фізичних навантажень грунтується на реакції серцево-судинної системи, що визначається за ЧСС протягом хвилини. Фізичне навантаження, під час виконання якого ЧСС змінюється в межах 80 - 100 уд. за 1 хв, віднесено до "малих", за "середніх" навантажень ЧСС дорівнює 100 - 120 уд., за "значних" - збільшується до 120 - 140 уд., за "великих" - до 140 - 160 уд., а за "максимальних" - 160 - 180 уд. Це надає змогу встановити контроль за величиною фізичних навантажень і регулювати тренувальний процес.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.158.154

Шифр НБУВ: Ж71868 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Мороз М. С. 
Методика застосування стрибкових вправ у спеціальній підготовці бігунів на короткі дистанції / М. С. Мороз, Т. І. Суворова, Н. С. Карабанова // Фіз. виховання, спорт і культура здоров'я у сучас. сусп-ві. - 2013. - № 1. - С. 347-350. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Висвітлено розвиток вибухової сили в спеціальній підготовці легкоатлетів-спринтерів. Розглянуто основні засоби для підвищення силового, вибухового й швидкісного потенціалу, які особливо проявляються в бігу з низького старту та стартовому розгоні в бігунів на короткі дистанції.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.115.551.51

Шифр НБУВ: Ж71868 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Саволайнен О. 
Удосконалення швидкісно-силових якостей спринтерів на етапі початкової підготовки / О. Саволайнен, В. Кузнецов, О. Валькевич, Р. Черкашин, Н. Карабанова // Фіз. виховання, спорт і культура здоров'я у сучас. сусп-ві. - 2019. - № 4. - С. 117-124. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Розглянуто роботу в дитячо-юнацьких спортивних школах на етапах початкової підготовки, які відрізняються великим розмаїттям засобів і методів тренування, які вимагають від юних спортсменів прояву організованості, ініціативи, що сприяє вдосконаленню всіх фізичних якостей та вихованню організаційних навичок і працелюбності дітей. Здійснюване в тісному зв'язку з розумовим, моральним, естетичним вихованням та трудовим навчанням фізичне виховання й спорт, зокрема, сприяють усебічному розвитку юних спортсменів. Підвищення ефективності підготовки юних спортсменів - найбільш гостра проблема школи спорту. Роботу багатьох спортивних шкіл характеризують утрати спортивних дарувань, а також незацікавленість дітей у спорті. Традиційними стали роз'єднаність загальноосвітніх і спортивних шкіл у виконанні завдань масового юнацького спорту, недостатня відповідність організаційних форм підготовки досягненням сучасної методики. Мета дослідження - розробити й експериментально обгрунтувати програму розвитку швидкісно-силових якостей легкоатлетів на етапі початкової підготовки. Визначено рівень розвитку швидкісно-силових якостей спортсменів на етапі початкової підготовки, розробка програми розвитку швидкісно-силових якостей спринтерів, перевірка ефективності цієї програми. Використано аналіз науково-методичної літератури, педагогічне спостереження, педагогічне тестування, педагогічний експеримент, методи математичної статистики. Результати проведених досліджень засвідчують, що під впливом розробленої технології показники швидкісно-силових якостей юних спортсменів вірогідно покращились: із бігу на 30 м із низького старту - на 6,63 %, із бігу на 30 м із ходу - на 7,09 %, із бігу 300 м - на 1,27 %, стрибка в довжину з місця - на 4,21 % та кидка ядра двома руками - на 41,4 %. Результати проведеного педагогічного експерименту свідчать про те, що навчально-тренувальний процес спортсменів на етапі початкової підготовки має свою специфіку, зумовлену їх анатомо-фізіологічними і психологічними особливостями, а також пристосуванням до нових умов, які виникають у результаті поєднання тренування з навчанням у школі. Тому існує необхідність пошуків нових прийомів та методів тренування, що враховували б виявлені особливості.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.115.15

Шифр НБУВ: Ж71868 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Саволайнен О. 
Удосконалення швидкісно-силових якостей спринтерів на етапі початкової підготовки / О. Саволайнен, В. Кузнецов, О. Валькевич, Р. Черкашин, Н. Карабанова // Фіз. виховання, спорт і культура здоров'я у сучас. сусп-ві. - 2019. - № 4. - С. 117-124. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Розглянуто роботу в дитячо-юнацьких спортивних школах на етапах початкової підготовки, які відрізняються великим розмаїттям засобів і методів тренування, які вимагають від юних спортсменів прояву організованості, ініціативи, що сприяє вдосконаленню всіх фізичних якостей та вихованню організаційних навичок і працелюбності дітей. Здійснюване в тісному зв'язку з розумовим, моральним, естетичним вихованням та трудовим навчанням фізичне виховання й спорт, зокрема, сприяють усебічному розвитку юних спортсменів. Підвищення ефективності підготовки юних спортсменів - найбільш гостра проблема школи спорту. Роботу багатьох спортивних шкіл характеризують утрати спортивних дарувань, а також незацікавленість дітей у спорті. Традиційними стали роз'єднаність загальноосвітніх і спортивних шкіл у виконанні завдань масового юнацького спорту, недостатня відповідність організаційних форм підготовки досягненням сучасної методики. Мета дослідження - розробити й експериментально обгрунтувати програму розвитку швидкісно-силових якостей легкоатлетів на етапі початкової підготовки. Визначено рівень розвитку швидкісно-силових якостей спортсменів на етапі початкової підготовки, розробка програми розвитку швидкісно-силових якостей спринтерів, перевірка ефективності цієї програми. Використано аналіз науково-методичної літератури, педагогічне спостереження, педагогічне тестування, педагогічний експеримент, методи математичної статистики. Результати проведених досліджень засвідчують, що під впливом розробленої технології показники швидкісно-силових якостей юних спортсменів вірогідно покращились: із бігу на 30 м із низького старту - на 6,63 %, із бігу на 30 м із ходу - на 7,09 %, із бігу 300 м - на 1,27 %, стрибка в довжину з місця - на 4,21 % та кидка ядра двома руками - на 41,4 %. Результати проведеного педагогічного експерименту свідчать про те, що навчально-тренувальний процес спортсменів на етапі початкової підготовки має свою специфіку, зумовлену їх анатомо-фізіологічними і психологічними особливостями, а також пристосуванням до нових умов, які виникають у результаті поєднання тренування з навчанням у школі. Тому існує необхідність пошуків нових прийомів та методів тренування, що враховували б виявлені особливості.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.115.15

Шифр НБУВ: Ж71868 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського