Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Ким Ен Дин$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Ким Ен Дин 
Сравнительная оценка эффективности инфузионных растворов при лечении преэклампсии / Ким Ен Дин, У. Р. Усманов // Здоровье женщины. - 2011. - № 7. - С. 116-119. - Библиогр.: 14 назв. - рус.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.213.026-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Ким Ен Дин 
Рациональная инфузионная терапия при лечении тяжелых форм раннего токсикоза беременных / Ким Ен Дин // Здоровье женщины. - 2012. - № 1. - С. 110-114. - Библиогр.: 5 назв. - рус.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.213-5

Рубрики:
  

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Ким Ен Дин 
Частота побочных эффектов при использовании метронидазола и орнидазола в клинической практике / Ким Ен Дин // Репродуктив. эндокринология. - 2014. - № 1. - С. 89-91. - Библиогр.: 7 назв. - рус.

Зазначено, що побічні ефекти, що виникають під час використання медичних засобів, а особливо антибіотиків, в останні роки привертають пильну увагу в зв'язку зі збільшенням частоти клінічного застосування антибактеріальних препаратів. Проведено порівняльну оцінку побічних ефектів метронідазолу та орнідазолу у ході лікування хворих з інфекціями, що викликані анаеробними мікроорганізмами. У дослідження були включені 123 пацієнтки з гострими та хронічними запальними захворюваннями органів малого тазу на стадії загострення. Всіх хворих розподілено на 3 групи, співставні за віково-статевим складом, типом і локалізацією інфекційного процесу, а також спектром його збудників, чутливих до препаратів дослідження. Пацієнтки I групи (n = 41) одержували цефтриаксон по 1,0 г кожні 12 год у поєднанні з метронідазолом по 500 мг кожні 8 год. Пацієнткам II групи (n = 39) призначили цефтриаксон по 1,0 г кожні 12 год в поєднанні з орнідазолом (Орнігіл, "Юрія-Фарм", Україна) по 500 мг кожні 12 год. Пацієнтки III групи (n = 43) одержували цефтриаксон по 1,0 г кожні 12 год у поєднанні з орнідазолом по 1,0 г 1 раз на добу. Найбільш часто побічні ефекти спостерігалися у пацієнток I групи (у 92,3 % випадків), рідше - у пацієнток III групи (у 20,9 %) і ще рідше - у пацієнток II групи (у 15,4 %). З боку системи кровотворення характерних для 5-нітроімідазолів побічних ефектів (транзиторна лейкопенія та тромбоцитопенія) не зафіксовано. У пацієнток I групи мало місце поєднання 2 - 3 побічних ефектів одночасно, що вимагало в 16 випадках призначення додаткової медикаментозної терапії і в 2 випадках (шкірний висип, що перейшов в кропив'янку) - десенсибілізуючої терапії з додатковим введенням глюкокортикоїдів. У пацієнток II і III груп, які одержували орнідазол 2 або 1 раз на добу, побічні ефекти (нудота, зміна смакових відчуттів, головний біль) були незначно виражені, що не вимагало додаткової медикаментозної терапії.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р281.811.1-7

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101004 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського