Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (9)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Ковтанюк Ю$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Ковтанюк Ю. 
Сучасні завдання електронного документознавства в Україні / Ю. Ковтанюк // Наук. пр. Нац. б-ки України ім. В.І. Вернадського. - 2012. - Вип. 34. - С. 29-37. - Бібліогр.: с. 35-37 - укp.

Досліджено роботу установ, у діловодстві яких створюються електронні документи та документи з електронними носіями. Виокремлено ознаки документів з електронними носіями, зокрема, документи засвідчені електронним цифровим підписом. Розкрито проблеми, що виникли на початковому етапі впровадження електронного документообігу в Україні й окреслено шляхи їх вирішення.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч244(4УКР) + Ч245.48

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70113 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Ковтанюк Ю. С. 
Електронне документознавство в Україні: сутність наукового напряму, історія формування, перспективи розвитку : автореф. дис. ... канд. іст. наук : 27.00.02 / Ю. С. Ковтанюк; Держ. арх. служба України, Укр. НДІ арх. справи та документознавства. - К., 2012. - 20 c. - укp.

На підставі виявлених та опрацьованих джерел й апробацій комплексно досліджено склад і зміст документів з електронними носіями, стан систем електронного документообігу й окремі процеси життєвого циклу службових електронних документів. Електронне документознавство виокремлено як науковий напрям документознавства. Визначено об'єкт, предмет і завдання електронного документознавства. Досліджено сутність нового наукового напряму, історію його формування, основні періоди становлення, розвитку та перспективні напрями подальшого розвитку. Здійснено порівняльний аналіз українськоїнськомовної, російськомовної (країн СНД) й англомовної (міжнародної) терміносистем. Запропоновано класифікацію документів з електронними носіями інформації й інформаційну модель службового електронного документа. Проаналізовано зв'язки електронного документознавства з іншими галузями знань.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч241 с51

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА389919 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Історико-культурна спадщина: збереження, доступ, використання = Historical and Cultural Heritage: Preservation, Access, Use : монографія / І. І. Тюрменко, Г. Дручкус, Т. О. Ємельянова, Ю. С. Ковтанюк, Д. Контрімавічене, І. Б. Матяш, М. Г. Палієнко; ред.: І. І. Тюрменко, Т. А. Бевз, Г. Дручкус, Т. О. Ємельянова, Ю. С. Ковтанюк, Д. Контрімавічене, І. Б. Матяш, М. Г. Палієнко, М. І. Михайлуца, Л. В. Божук, Л. П. Халецька, Ю. Б. Смольніков; Національний авіаційний університет, Центральний державний електронний архів України, Литовський державний новий архів, Каунаський регіональний державний архів. - Київ : НАУ, 2021. - 278, [1] c. - Бібліогр. в кінці ст. - укp. - англ.

Досліджено роль архівів у сучасному інформаційному суспільстві, історію їх формування та розвитку, інноваційні підходи у роботі з документальним надбанням та громадськістю в інститутах соціальної пам'яті, у тому числі і в умовах пандемії, пов'язаної з поширенням коронавірусної інфекції. Підкреслено думку про важливість використання усіх можливостей мережевого суспільства для донесення до споживача документальної спадщини у зручний та доступний для користувача спосіб. Розкрито методи і способи комунікацій інститутів соціальної пам'яті, підкреслено важливість їх представлення у медіапросторі та соціальних мережах і прямий зв'язок між збільшенням частки присутності інститутів соціальної пам'яті в інформаційному просторі та їх популярністю серед громадськості. Висвітлено практичний досвід використання РR-технологій та реклами у діяльності архівних, бібліотечних і музейних установ. Увагу приділено технологічним змінам у природі документів, які відбулися внаслідок трансформацій цифрової екосистеми в умовах інформаційного суспільства, засадам збереження автентичності електронних документів, інноваційним методам їх архівування. Підкреслено значення якості інформаційних ресурсів, їх актуальності та легкодоступності для залучення широких кіл громадян до культурної спадщини. Узагальнено освітні практики з дисциплін документознавчого, інформаційно-аналітичного, комунікаційного циклів, які викладаються у закладах вищої освіти України для здобувачів вищої освіти спеціальності 029 "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа".


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч111.154

Рубрики:

Шифр НБУВ: СО38453 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського