Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (6)
Пошуковий запит: (<.>A=Комліченко О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Комліченко О. О. 
Удосконалення організаційно-економічного механізму функціонування особистих господарств населення : Моногр. / О. О. Комліченко. - К. : ІАЕ УААН, 2003. - 122 c. - Бібліогр.: 120 назв. - укp.

Розкрито сутність організаційно-економічного механізму розвитку приватного сектору у сільському господарстві. Проаналізовано стан та умови функціонування особистих господарств населення, їх роль у формуванні рівня життя сільських жителів. Визначено напрями кооперування та інтеграції особистих господарств населення з іншими партнерами АПК, розглянуто питання їх фінансово-кредитного забезпечення.

Раскрыта сущность организационно-экономического механизма развития частного сектора в сельском хозяйстве. Проанализированы состояние и условия функционирования личных хозяйств населения, их роль в формировании уровня жизни сельских жителей. Определены направления кооперирования и интеграции личных хозяйств населения с другими партнерами АПК, рассмотрены вопросы их финансово-кредитного обеспечения.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)324

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА645638 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Комліченко О. О. 
Селянські господарства Херсонщини в період проведення аграрної реформи П. А. Столипіна / О. О. Комліченко // Вісн. Полтав. держ. с.-г. ін-ту. - 2001. - № 5-6. - С. 125. - Бібліогр.: 1 назв. - укp.

Проаналізовано визначальну роль селянських господарств півдня України у вирішенні продовольчої проблеми краю у предреволюційний період.


Індекс рубрикатора НБУВ: У03(4Укр)53 + У9(4Укр)321-03

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Комліченко О. О. 
Удосконалення організаційно-економічного механізму функціонування особистих господарств населення : Автореф. дис... канд. екон. наук : 08.07.02 / О. О. Комліченко; Миколаїв. держ. аграр. ун-т. - Миколаїв, 2003. - 19 c. - укp.

Висвітлено результати теоретичних та практичних досліджень організаційно-економічних особливостей функціонування особистих господарств населення, наведено їх класифікацію за різними ознаками: метою діяльності, розмірами, сферами сільськогосподарського виробництва. Проаналізовано стан розвитку особистих господарств населення Херсонщини, їх роль, значення та функції у ринковій економіці. Описано раціональну виробничо-галузеву структуру, механізм створення багатофункціональних обслуговуючих кооперативів, форми організації інформаційно-консультативного забезпечення особистих господарств населення та визначено напрями їх подальшого розвитку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)324

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА328066 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Комліченко О. О. 
Управління розвитком інтелектуального капіталу в закладах освіти / О. О. Комліченко, Н. В. Ротань // Наук. зап. Малої акад. наук України : зб. наук. пр. - 2020. - № 3. - С. 38-47. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Визначено, що інтелектуальний капітал (ІК) закладу освіти є сукупністю нематеріальних ресурсів і компетенцій щодо їх використання, які забезпечують формування, накопичення та передавання знань, умінь, навичок, досвіду та створюють конкурентні переваги й умови тривалого розвитку закладу освіти. Визначено складові ІК в контексті закладу фахової передвищої освіти: людський, організаційний і споживчий. Наголошено, що розвиток ІК закладу освіти варто розглядати як незворотні, спрямовані, закономірні, якісні зміни стану людських, організаційних і споживчих ресурсів і компетенцій. Виявлено особливості управління розвитком ІК закладу фахової передвищої освіти. Обгрунтовано, що підвищення ефективності діяльності закладу освіти та якості наданих ним послуг значною мірою залежить від складу та якості інтелектуального потенціалу науково-педагогічних працівників, навчально-методичного, інформаційного та матеріального забезпечення освітнього процесу та зв'язків закладу з різними стейкхолдерами. Доведено, що управління розвитком ІК є системою заходів, спрямованих на доступність, затребуваність і зростання якості освітніх послуг, впровадження інноваційних форм і методів навчання, збільшення кількості інтелектуальних продуктів. За вказаними критеріями, з використанням інтегрального методу, проведено оцінку ІК Херсонського політехнічного фахового коледжу Одеського національного політехнічного університету. Результати розрахунків надають змогу стверджувати, що за аналізований період рівень ІК закладу освіти підвищився з оптимального до високого (вище середнього). Це свідчить про розвиток складових ІК та ефективність управління ним у закладі освіти. Запропоновані напрями підвищення ефективності управління розвитком ІК у закладах фахової передвищої освіти.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч34(4УКР) к + У010.253.333.32

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж74206 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Шепель Т. В. 
Основи підприємницької діяльності : навч. посіб. / Т. В. Шепель, О. О. Комліченко, А. М. Живець. - Херсон : Олді Плюс, 2022. - 305, [1] c. - Бібліогр. в кінці тем - укp.

Досліджено сучасну практику організації підприємницької діяльності з метою підвищення її ефективності. Розглянуто теоретичні та правові засади здійснення підприємницької діяльності. Наведено обґрунтування оптимальних управлінських рішень у сфері підприємництва з урахуванням змін зовнішнього та внутрішнього середовища суб’єкта підприємництва та адекватного реагування на них. Увагу приділено організаційно-правовим засадам ліцензування підприємницької діяльності в Україні. Досліджено сучасні підходи до оцінки ефективності підприємницької діяльності. Розкрито теоретичні та правові засади здійснення підприємницької діяльності, охарактеризовано підприємницьке середовище, визначено підприємницькі ризики та вказано на заходи щодо їх подолання.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-131.1 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС69995 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Аверіна С. А. 
Облік і звітність в бюджетних установах : навч. посіб. / С. А. Аверіна, О. О. Комліченко, Н. В. Дулеба. - Херсон : Олді плюс, 2022. - 217 c. - Бібліогр. в кінці тем. - укp.

Розкрито основні питання теорії та методики організації і ведення бухгалтерського обліку в бюджетних установах. Подана характеристика та особливості складання фінансової звітності бюджетних установ. За допомогою рисунків, схем, таблиць відображений основний зміст дисципліни "Облік і звітність в бюджетних установах". Викладено засади побудови обліку в бюджетних установах, сучасна практика організації і ведення обліку необоротних активів, запасів бюджетних установ, їх доходів та видатків, фінансово-розрахункових операцій тощо. Відображено методику складання бюджетними установами форм фінансової звітності. Розміщено в кожній темі містиця теоретичний матеріал, перелік первісних документів, характеристики рахунків і типові бухгалтерські проводки, порядок відображення інформації в облікових регістрах та звітності. Призначено для здобувачів освіти, що навчаються за спеціальностями галузей знань 05 "Соціальні та поведінкові науки" і 07 "Управління та адміністрування", викладачів, бухгалтерів-практиків та керівників підприємств.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)229.11-151 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС70827 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського