Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Коміссарова О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
Категорія:    
1.

Коміссарова О. С. 
Методичні, діагностичні та прогностичні аспекти використання показників трансмітрального кровотоку в якості маркерів діастолічної дисфункції на етапах прогресування хронічної серцевої недостатності / О. С. Коміссарова, Г. П. Сябренко, С. Х. Салех Нажар, Г. М. Сухомлин // Сімейна медицина. - 2019. - № 2. - С. 84-88. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Мета дослідження - оцінювання змін показників трансмітрального кровотоку як маркерів діастолічної функції міокарда за допомогою допплер-ехокардіографії у разі наростання тяжкості хронічної серцевої недостатності (ХСН). Обстежено 84 пацієнти із ХСН II - III ФК. Оцінювання діастолічної функції ЛШ проводили за методом допплер-ехокардіографії в імпульсному режимі на апараті фірми "Toshiba SSH-160A" (Японія) датчиком у 3,5 МГц за показниками трансмітрального діастолічного кровотоку. Проведений аналіз свідчить, що якщо у хворих на ХСН II ФК домінуючим у патогенезі є гіпертрофія міокарда ЛШ, то у хворих на ХСН III ФК - систолічна дисфункція. Головним патогенетичним фактором у наростанні тяжкості ХСН від II до III ФК виступає діастолічна дисфункція. Заключення: у хворих на ХСН II ФК за інтактного лівого передсердя порушення трансмітрального діастолічного кровотоку відбувається за типом "уповільненої релаксації". У хворих на ХСН II ФК зі збільшеними розмірами лівого передсердя, особливо на тлі післяінфарктного кардіосклерозу та аритмій, діагностується "псевдонормальний" тип трансмітрального діастолічного кровотоку. У більшості хворих на ХСН III ФК діагностується "рестриктивний" тип трансмітрального діастолічного кровотоку.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.09-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22874 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Терешкін К. І. 
Особливості структурно-функціонального стану кісткової тканини у хворих на остеоартроз: аналіз взаємозв'язків з плазматичним вмістом апеліну та поліморфізмом гена фарнезіл-дифосфат синтази / К. І. Терешкін, Л. В. Черкашина, О. С. Коміссарова, Л. О. Смоліна // Сімейна медицина. - 2019. - № 5/6. - С. 121-124. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р418.12 + Р251.254.21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22874 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Терешкін К. І. 
Особливості структурно-функціонального стану кісткової тканини у хворих на остеоартроз: аналіз взаємозв'язків з плазматичним вмістом апеліну та поліморфізмом гена фарнезіл-дифосфат синтази / К. І. Терешкін, Л. В. Черкашина, О. С. Коміссарова, Л. О. Смоліна // Сімейна медицина. - 2019. - № 5/6. - С. 121-124. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р418.12 + Р251.254.21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22874 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
4.

Марушко Ю. В. 
Результати застосування комбінованого препарату магнію і вітаміну В6 у дітей із поєднаним перебігом хронічного гастродуоденіту та первинної артеріальної гіпертензії / Ю. В. Марушко, А. С. Злобинець, Т. В. Гищак, О. С. Коміссарова // Здоров'я жінки. - 2020. - № 2. - С. 70-74. - Бібліогр.: 28 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.413-52 + Р733.410.030-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
5.

Терешкін К. І. 
Клінічне, діагностичне та прогностичне значення поліморфізму гена фарнезіл-дифосфат синтази у хворих на остеоартроз: зниження щільності кісткової тканини та надмірна маса тіла / К. І. Терешкін, Л. В. Черкашина, О. С. Коміссарова, Л. О. Смоліна, А. С. Шкляр // Сімейна медицина. - 2020. - № 1/2. - С. 93-98. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р418.12-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22874 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
6.

Литвак А. І. 
Трансформаційне лідерство лікарів / А. І. Литвак, В. Л. Михайленко, О. С. Коміссарова // Сімейна медицина. - 2020. - № 3. - С. 39-42. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Лідерство є сучасною концепцією управління, зокрема управління змінами, для якої має значення не рівень посади, а ступінь впливовості діяльності особи. У сучасних умовах лідерство перестало бути ознакою окремих людей. Сьогодні кожен співробітник організації має проявляти лідерство, відчувати себе лідером і бути зразком у своїй справі. Лідерство є важливою соціально-особовою компетенцією, оскільки включає як компонент соціального впливу, так і особовий ресурс, що надає змогу людині взяти на себе лідерську роль. Трансформаційне лідерство спрямовано на формування індивідуальних стосунків між лідером і кожним послідовником окремо. Воно включає такі базові стильові особливості поведінки лідерів, як розширення інтересів підлеглих, підтримка їх особового зростання і самоповаги, їх інтелектуальної творчої стимуляції і натхнення, спонукання виходити за межі короткочасних індивідуальних інтересів, прагнення до змін, відповідних нових значущих цілей колективу. У дослідженні брали участь 40 лікарів. Усім учасникам було запропоновано багатопрофільний опитувальник Басс - Аволіо, який надає змогу оцінити характеристики особистості щодо лідерства. Багатофакторний опитувальник лідерства складається з 21 твердження, які включають трансформаційні і трансакційні характеристики лідера. Лікарі у даному дослідженні одержали високі бали за факторами лідерства багатопрофільного опитувальника Басс - Аволіо. Разом з тим учасники дослідження продемонстрували помітний дисбаланс між трансформаційними і трансакційними ознаками лідерства і тому потребують подальшого удосконалення і навчання лідерству.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР)п

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22874 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Коміссарова О. С. 
Ішемічна хвороба серця у поєднанні з дисбіозом кишечника: клінічні, імунологічні і метаболічні порушення та методи їх корекції : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.02 / О. С. Коміссарова; Державний заклад "Запорізька медична академія післядипломної освіти Міністерства охорони здоров'я України". - Запоріжжя, 2018. - 22 c. - укp.

Наведено способи підвищення ефективності корекції показників клініко-метаболічного й імунозапального статусу у хворих на ішемічну хворобу серця (ІХС) із дисбіозом (ДБ) кишечника на основі вивчення впливу на них різних схем патогенетично обґрунтованого лікування та визначення предикторів ефективності терапії. Вивчено особливості змін показників клінічного статусу, ліпідного обміну, перекисного окиснення ліпідів та антиоксидантного захисту, факторів системної запальної відповіді та показників імунного гомеостазу у хворих на ІХС з ДБ і нормобіоценозом кишечника; у хворих з ДБ кишечника оцінено динаміку показників кишкового мікробіоценозу, клінічного стану, ліпідного обміну, системи оксидативний стрес - антиоксидантний захист, системного запалення та імунного гомеостазу під впливом використання в комплексному лікуванні комбінації пре- і пробіотиків. Виявлено предиктори максимальних позитивних ефектів комбінованої патогенетично обґрунтованої терапії на показники клініко-метаболічного й імунозапального статусу та на цій основі розроблено метод прогнозування ефективності їх лікування.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.11-37 + Р413.302-37 + Р264.863

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА438149 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського