Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (7)
Пошуковий запит: (<.>A=Конах В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 17
Представлено документи з 1 до 17

      
Категорія:    
1.

Конах В. К. 
Забезпечення інформаційної безпеки держави як складової системи національної безпеки (приклад США) : Автореф. дис... канд. політ. наук : 21.01.01 / В. К. Конах; Нац. ін-т стратег. дослідж. - К., 2005. - 20 c. - укp.

Уточнено зміст поняття інформаційної безпеки, визначено її місце та роль у системі забезпечення національної безпеки. Проведено комплексне дослідження процесів становлення, розвитку та трансформації системи забезпечення інформаційної безпеки США як однієї з суттєвих складових національної безпеки. Запропоновано періодизацію розвитку системи забезпечення інформаційної безпеки США, розглянуто основні засоби її формування та реалізації (адміністративно-організаційні, законодавчо-нормативні, технічні). Показано місце та роль інформаційних операцій та війн у процесі формування державної політики США. Визначено основні тенденції розвитку та трансформації концептуальних засад урядової політики США у сфері інформаційної безпеки після подій 11 вересня 2001 р. Досліджено реформування розвідувального співтовариства та проаналізовано нові напрямки НДДКР в інформаційній сфері. На підставі результатів наукового дослідження розроблено рекомендації щодо удосконалення системи забезпечення інформаційної безпеки в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф4(7США)64 + Х849(7США)04 + Ц1,8(7США)

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА339407 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Конах В. М. 
Клінічна оцінка ефективності ербісолу у хворих на аутоімунний тиреоїдит : Автореф. дис... канд. мед. наук : 14.01.14 / В. М. Конах; Ін-т ендокринології та обміну речовин ім. В.П.Комісаренка АМН України. - К., 2001. - 20 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р415.120.11-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА316525 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Конах В.  
Проблеми формування позитивного іміджу України за кордоном та шляхи їх подолання / В. Конах // Сучас. укр. політика. Політики і політологи про неї. - 2012. - Вип. 26. - С. 328-341. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Розглянуто сучасну державну інформаційну політику України з утвердження позитивного іміджу за кордоном. Визначено чинники, що зумовлюють проблеми у ході його формування. Запропоновано практичні заходи з формування позитивного іміджу України за кордоном.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф4(4УКР),04

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72461 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Боднар П. М. 
Вплив Ербісолу на рівень цитокінів периферичної крові у хворих аутоімунним тиреоїдитом / П. М. Боднар, В. М. Конах, О. С. Ларін // Доп. НАН України. - 2000. - № 8. - С. 190-192. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р415.120.11-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22412/а Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
5.

Конах В. К. 
Загрози та виклики національним інтересам України в інформаційній сфері в умовах глобалізації / В. К. Конах, О. А. Лазоренко // Стратегіч. пріоритети. - 2014. - № 2. - С. 73-78. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Розглянуто зміни, що виникли внаслідок глобалізації сучасного інформаційного простору. Визначено актуальні загрози та виклики національним інтересам України в інформаційній сфері нашої держави, спричинені цими процесами. Запропоновано напрями вдосконалення державної політики у сфері забезпечення інформаційної безпеки.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч620.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25775 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Конах В. М. 
Особливості офтальмологічної діагностики та лікування ураження органу зору у хворих з пухлинами мосто-мозочкового кута : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.18 / В. М. Конах; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л. Шупика. - Київ, 2015. - 18 c. - укp.

Досліджено особливості ускладнень з боку органа зору в хворих з новоутвореннями мосто-мозочкового кута (ММК). Вивчено динаміку та особливості ускладнень з боку органа зору в хворих з новоутвореннями ММК в ранньому післяопераційному періоді після видалення пухлини та зівставлено з доопераційним станом. Визначено у хворих на новоутворення ММК в сльозовій рідині за постопераційного лагофтальму рівня показників, що супроводжують запалення: інтерлейкіну-6, фактора некрозу пухлин ⍺ та активності протеолітичного ферменту - матричної металопротеїнази-9. Розроблено методику лікування кератопатії за постопераційного лагофтальму у хворих на новоутворення ММК та досліджено клінічну ефективність. Визначено динаміку змін показників цитокінозого профілю в сльозовій рідині в процесі комплексного лікування кератопатії в хворих, прооперованих з приводу новоутворення ММК.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.627.7 + Р67-37

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА415134 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Бакала А. А. 
Час вибору: виклики інформаційної епохи : колект. монографія / А. А. Бакала, М. В. Бейлін, А. Р. Бурий, В. Г. Воронкова, В. Є. Голка, А. О. Денисова, В. В. Завальнюк, Н. Л. Замкова, О. А. Івакін, Д. В. Кіслов, В. К. Конах, В. В. Лісіцин, Л. О. Луцук, Л. П. Макаренко, М. Ю. Максименюк; ред.: О. А. Івакін, Д. В. Яковлєв; Нац. ун-т "Одес. юрид. акад.". - Одеса : Гельветика, 2016. - 471 c. - укp.

Вивчено соціально-філософський аспект реалізації свободи та морального закону в трансцендентальній етиці І. Канта. Приділено увагу формуванню особистості майбутнього фахівця за умов глобалізації. Досліджено сучасний стан і перспективи України в питаннях захисту та розвитку національного медіапростору. Визначено тенденції трансформаційних змін сучасного освітнього простору. Проаналізовано партійний дискурс щодо соціальної держави та політики в Україні. Охарактеризовано феномен громадянського суспільства як форму солідарності в контексті цивілізаційного вибору України. Висвітлено комунікативний аспект мовної політики регіонального розвитку та територіальної інтеграції в контексті глобалізації на прикладі децентралізації України. Простежено еволюцію тероризму в процесі його глобалізації. З'ясовано особливості та проблеми політичних комунікацій у сучасній Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю6*18:Ж

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА805689 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Конах В. К. 
Сучасні тенденції в захисті національних медіапросторів від російської пропаганди / В. К. Конах // Стратегіч. пріоритети. Сер. Політика. - 2016. - № 1. - С. 88-98. - Бібліогр.: 28 назв. - укp.

Проаналізовано сучасний досвід іноземних країн і міжнародних організацій щодо протидії російській пропаганді та визначено новітні тренди на цьому напрямі. Зазначено, що нині такі заходи мають як спонукальний, так і обмежувальний характер у мас-медійному просторі. Зокрема, до спонукальних заходів можуть бути віднесені: протидія російській пропаганді "позитивною" інформацією; запуск власних російськомовних телеканалів та розвиток і посилення іншомовних ресурсів; підтримка незалежних російськомовних мас-медіа; підготовка незалежних фахових журналістів у Росії, а також викриття дезінформації, яка надходить з-за кордону, тощо. До обмежувальних заходів можуть бути віднесені: зупинка ретрансляції російських каналів чи заборона трансляції окремих російських передач; уведення штрафів до ретрансляторів інформації, які здійснюють пропаганду війни, закликають до зміни конституційного ладу чи зазіхають на суверенітет країни; невидача ліцензій мас-медіа, що зарекомендували себе як такі, що подають інформацію не з журналістської позиції, а слугуючи інтересам міжнародної політики Росії; заборона в'їзду до країн ЄС окремим журналістам, які брали активну участь у пропагандистських зусиллях на підтримку анексії Криму з боку РФ і російської військової інтервенції в Україні тощо.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)380

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25775 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Конах В. К. 
Сиcтема концептуальних документів ЄС в інформаційній сфері як приклад для України / В. К. Конах // Стратегіч. пріоритети. - 2016. - № 3. - С. 94-103. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Проаналізовано систему керівних концептуальних документів Європейського Союзу в інформаційній сфері. Визначено, що в ЄС процес формування системи таких документів здійснюється в кілька етапів за принципом: "Зелена книга" та/чи "Біла книга" - Стратегія - Програма - План. З'ясовано, що основними напрямами політики ЄС в інформаційній сфері є: розвиток інформаційного суспільства, розвиток офіційної комунікації, забезпечення інформаційної безпеки країн ЄС та громадян, розвиток спільного європейського інформаційного простору. В Україні як керівний документ найвищого рівня в інформаційній сфері запропоновано прийняти Доктрину державної інформаційної політики, в її розвиток документи наступного рівня: Концепцію розвитку національного і медіа-простору та Концепцію розвитку офіційної (стратегічної) комунікації, а також програми та плани.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х915.232.5-91:Х84

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25775 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Наумова Л. О. 
Шкірні ураження при цукровому діабеті : (огляд) / Л. О. Наумова, Л. О. Приступюк, В. М. Конах // Укр. журн. дерматології, венерології, косметології. - 2017. - № 2. - С. 99-102. - Бібліогр.: 25 назв. - укp.

Мета роботи - вивчення поширення уражень шкіри у хворих на цукровий діабет (ЦД) як маркера стану компенсації захворювання. Проведено ретроспективний аналіз доступних джерел літератури щодо шкірних уражень за ЦД. Цукровий діабет - хронічне метаболічне захворювання. За даними Міжнародної федерації діабету (International Diabetes Federation), майже 285 млн дорослих у всьому світі потерпають від ЦД. Він може призводити до порушення гомеостазу в шкірі, що супроводжується розвитком різних дерматозів. Щонайменше у третини хворих на ЦД спостерігаються патологічні зміни на шкірі. Висновки: у переважної кількості хворих на ЦД виникають патологічні зміни на шкірі. У деяких випадках шкірні вияви можуть передувати діагнозу ЦД, а в деяких вони є маркером стану компенсації цієї хвороби. Важливою є співпраця дерматологів та ендокринологів щодо запобігання розвитку тяжких уражень шкіри у хворих на ЦД.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р415.160.23 + Р60-2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23543 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Конах В. К. 
Забезпечення безпекових імперативів у медіапросторі України (контентний вимір) : монографія / В. К. Конах; Нац. ін-т стратег. дослідж. - Київ : Фенікс, 2017. - 538 c. - Бібліогр.: с. 444-524 - укp.

Досліджено питання забезпечення безпекових імперативів у медіапросторі України в змістовому вимірі. Розглянуто досвід і механізми забезпечення безпекових імперативів у змістовому вимірі в медіапросторах демократичних країн. Визначено системні проблеми розвитку та головні загрози в змістовому вимірі медіапростору України. Запропоновано основні засоби та механізми для їх подолання. Сформульовано пропозиції щодо вдосконалення забезпечення безпекових імперативів у контентному вимірі медіапростору України.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч620.4(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА814259 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Конах В. К. 
Зовнішні загрози розвитку національних медіапросторів: наукове осмислення проблеми / В. К. Конах // Стратегіч. пріоритети. - 2015. - № 3. - С. 143-150. - Бібліогр.: 23 назв. - укp.

Безпрецедентне розширення медіа-простору впродовж останніх десятиріч привело не лише до позитивних наслідків, а й до появи нових викликів s загроз, які змушують держави переосмислювати завдання, пов'язані з захистом національних медіапросторів. Мета роботи - сукупний аналіз і кваліфікація загроз та викликів розвитку національних медіапросторів, визначення чинників, що спричиняють їх появу та ескалацію, а також визначення засобів протидії їм. Аналіз наявних зарубіжних та вітчизняних публікацій щодо наукового осмислення зовнішніх загроз розвитку національних медіапросторів дає можливість віднести до них застосування зовнішніх негативних інформаційно-психологічних впливів та інформаційну експансію більш розвиненх країн в медіапростори менш розвинених країн. Для нівелювання цих загроз науковці пропонують поширювати свій інформаційно-психологічний вплив на керівництво й населення зарубіжних країн, зокрема у спосіб застосування "м'якої сили" і близькими за значенням - "розумної сили" та "мудрої сили"; захищати власний медіапростір від іноземних інформаційно-психологічних впливів, зокрема у спосіб забезпечення т. зв. інформаційного суверенітету. При цьому важливими механізмами захисту національних медіапросторів постають обмеження іноземної власності та протекціоністська політика до власних національних мас-медіа, а також використання нових способів та методів, зокрема "фактчекінгових", розслідувальних форм мас-медіа.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч62в05

Шифр НБУВ: Ж25775 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Конах В. К. 
Негативні інформаційно-психологічні вплив Російської Федерації проти України та можливі засоби протидії / В. К. Конах // Стратегіч. пріоритети. - 2014. - № 3. - С. 23-30. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Розглянуто сучасні тенденції застосування негативних інформаційно-психологічних впливів на Україну з боку РФ. Визначено основні сфери національної безпеки, в яких вони проявляються, а також методи, засоби та інструментарій, які використовуються при здійсненні таких впливів. Запропоновано напрями вдосконалення державної політики та управління інформаційною сферою для їх нейтралізації.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х910.131.19(4рос):х910.19(4укр) + Х849(4укр)04 + Ю942.9

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25775 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Конах В. К. 
Змістовне наповнення українського медіа-простору: основні напрями розв'язання проблем / В. К. Конах // Стратегіч. пріоритети. - 2014. - № 4. - С. 125-132. - Бібліогр.: 24 назв. - укp.

Проаналізовано вітчизняний медіа-простір задля визначення негативних тенденцій у формуванні та подачі контенту, а також основні чинники, що спричиняють невідповідність вітчизняного інформаційного продукту загальноприйнятим журналістським стандартам. На основі аналізу існуючих європейських практик запропоновано можливі напрями розв'язання виявлених проблем у вітчизняному медіа-просторі в нормативно-правовому полі.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч620.4(4укр)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25775 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Конах В. М. 
Особливості обстеження і лікування захворювань щитоподібної залози у вагітних (огляд літератури) / В. М. Конах // Слово о здоровье. - 2018. - № 2. - С. 34-36. - Бібліогр.: 43 назв. - укp.

Подано огляд літератури, присвяченої питанням діагностики і лікування захворювань щитоподібної залози (ЩЗ) у вагітних. Сьогодні накопичені дані, які змінюють тактику лікування вагітних жінок з гіпотиреозом, тиреотоксикозом та вузловими утвореннями ЩЗ. Особливості діагностики і лікування захворювань щитоподібної залози у вагітних жінок повіязані з фізіологічними змінами, які відбуваються під час вагітності. Ці зміни стосуються метаболізму йоду, зв'язуючих властивостей сироватки крові відносно тиреоїдних гормонів, появи і функціонування плаценти, а також активності імунної системи. Названо основні методи лікування під час вагітності гіпотиреозу, тиреотоксикозу, дифузного токсичного зобу, раку ЩЗ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.216.415.12-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Конах В. М. 
Синдром гіперпролактинемії без пухлини гіпофіза: сучасна діагностика і лікування / В. М. Конах // Слово о здоровье. - 2018. - № 3. - С. 36-39. - Бібліогр.: 32 назв. - укp.

Висвітлено сучасні погляди на проблему гіперпролактинемії, наведено класифікацію за етіологічним принципом. Запропоновано алгоритм діагностичних і лікувальних дій лікаря у разі синдрому гіперпролактинемії.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р415.10

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Конах В. М. 
Субклінічний гіпотиреоз. Сучасний погляд на проблему / В. М. Конах // Слово о здоровье. - 2018. - № 5. - С. 36-39. - Бібліогр.: 28 назв. - укp.

Висвітлено поширеність субклінічного гіпотиреозу, його причини і прояви. Розглянуто патологічний вплив субклінічного гіпотиреозу на перебіг вагітності та наведено сучасну тактику лікування. Наголошено, що абсолютним показанням до лікування, як і раніше, є вагітність та її планування, в інших випадках рішення приймається індивідуально.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р415.120.23

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського