Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Корява Т$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Сімрок В. В. 
Еволюція нерадикальних методів лікування гестозу / В. В. Сімрок, Т. Ф. Корява // Здоровье женщины. - 2011. - № 2. - С. 164-168. - Бібліогр.: 56 назв. - укp.

В огляді наведено погляди на проблему нерадикальних методів лікування гестозу. Розглянуто різні точки зору застосування всіх груп препаратів, які використовуються для лікування даної патології, відомості щодо їх ефективності, а також сучасні методи у комплексній терапії даної патології у вагітних.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.213

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Корява Т. Ф. 
Диференційований підхід до ведення вагітних з прееклампсією на тлі захворювань печінки : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.01 / Т. Ф. Корява; Донец. нац. мед. ун-т ім. М. Горького. - Донецьк, 2013. - 23 c. - укp.

Наведено нове рішення актуального завдання сучасного акушерства - зниження частоти гестаційних і перинатальних ускладнень у вагітних з прееклампсією (ПЕ) в поєднані з хронічною патологією печінки (ХПП). Визначено частоту ПЕ в поєднанні з ХПП (9,5 ± 1,2 %) у вагітних жінок і підтверджено, що під час вагітності в більшості випадків відбувається загострення ХПП. Виявлено гестаційні та перинатальні ускладнення у вагітних з ПЕ в поєднанні з ХПП, чистою ПЕ, окремою ХПП та доведено, що частота гестаційних ускладнень залежить від поєднання ПЕ та ХПП. Встановлено, що найбільш чутливими показниками у разі порушення функціонального стану печінки є аланінамінотрансфераза і лактатдегідрогеназа, визначено порушення функції ендотелію судин та з’ясовані заходи запобігання розвитку ендотеліальної дисфункції (ЕД). Розглянуто кореляційні зв’язки між показниками функціонального стану печінки, гемокоагуляційного гемостазу, ендотеліальної системи, гестаційними ускладненнями. На підставі одержаних маркерів ЕД в сироватці крові та тканині плаценти, деяких біохімічних показників крові та гемостазіограми у вагітних з ПЕ в поєднанні з ХПП, чистою ПЕ, окремою ХПП запропоновано комплекс лікувально-профілактичних заходів, доведено його ефективність.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.213.026 + Р716.216.413.51

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА402968 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського