Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Краснопольська О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 9
Представлено документи з 1 до 9

      
Категорія:    
1.

Краснопольська О. І. 
Оцінювання якості дизельного палива / О. І. Краснопольська // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2006. - № 551. - С. 160-166. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Наведено порівняльну характеристику показників якості дизельного палива, передбачених державним стандартом і одержаних шляхом вимірювання на ВАТ "Нафтопереробний комплекс "Галичина"" м. Дрогобич.


Індекс рубрикатора НБУВ: З353.22 + Л542.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Столярчук П. Г. 
Формування нормативних показників якості біологічного дизельного палива / П. Г. Столярчук, О. І. Краснопольська // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2006. - № 553. - С. 335-338. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Наведено порівняльну характеристику показників якості біологічного дизельного палива в різних країнах Європи. Зроблено аналіз між показниками на традиційне і біологічне дизельне паливо. Запропоновано показники якості на біологічне дизельне паливо для України.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л542.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Столярчук П. Г. 
Аналіз застосування екологічних норм ЄВРО на дизельне пальне / П. Г. Столярчук, О. І. Краснопольська // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2007. - № 574. - С. 86-89. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Наведено екологічні норми викидів шкідливих речовин транспортних засобів ЄВРО в Європі. Розглянуто застосування цих норм для суміші з біодизельного пального та нафтового дизельного пального у різних співвідношеннях. Показано недоліки та переваги застосування цих норм на дизельне пальне.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л542.4 + О35-082н631

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Столярчук П.  
Визначення вимог щодо якості біодизельного палива / П. Столярчук, С. Ковалишин, О. Краснопольська // Вимірюв. техніка та метрологія. - 2007. - Вип. 67. - С. 114-117. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Наведено вимоги до якості дизельного біопалива згідно із стандартами Польщі та Німеччини, а також згідно з технічними умовами України. Виконано дослідження за показниками якості для суміші біодизельного палива та дизельного палива у лабораторії Львівського державного аграрного університету. Визначено вимоги щодо якості біодизельного палива на Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: З656 + О33-082-325

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70321 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Литвиненко О. О. 
Можливості використання внутрішньоартеріальної поліхіміотерапії в лікуванні хворих на колоректальний рак із метастазами в печінці / О. О. Литвиненко, С. А. Лялькін, В. В. Тельний, О. М. Калюта, Г. В. Лаврик, О. С. Краснопольська // Онкология. - 2008. - 10, № 1. - С. 163. - укp.

Наведено результати застосування внутрішньоартеріальної поліхіміотерапії у хворих з синхронними і метахронними метастазами колоректального раку в печінці.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.433.3-36 + Р569.433.3-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14160/прил. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Русин В. І. 
Динаміка венозного рефлюксу у стегновій вені після радикального лікування гострого варикотромбофлебіту у басейні великої підшкірної вени / В. І. Русин, В. В. Корсак, П. О. Болдіжар, С. С. Сірчак, О. С. Краснопольська // Галиц. лікар. вісн.. - 2014. - 21, № 2. - С. 80-82. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Нові перспективи у розробці стратегії лікування гострого варикотромбофлебіту (ГВТФ) та прогнозуванні його перебігу відкрилися під час дослідження венозного рефлюксу (ВР) по великій підшкірній вені (ВПВ). Мета роботи - задля визначення радикальності втручання у разі ГВТФ ВПВ з'ясувати ступінь венозної дисфункції шляхом вивчення ВР у стегновій вені (СВ) оперованої кінцівки. Проведено вивчення ВР у СВ у 40 хворих на ГВТФ з локальним рефлюксом до операції та після термінового хірургічного втручання. У пацієнтів з патологічним ВР у СВ після радикального втручання на ВПВ з дисекцією неспроможних або тромбованих перфорантів та флебектомією варикозних та/або тромбованих проток параметри рефлюксу зменшуються до фізіологічних у 70 % випадків і стійко зберігаються протягом 3-х років. Після радикального лікування ГВТФ у разі усунення поширеного ВР у ВПВ патологічне коло венозної циркуляції на стегні розривається, зникає перевантаження венозного русла нижньої кінцівки додатковим обсягом крові, повертаються до норми тоніко-еластичні властивості венозної стінки. Висновки: радикальне лікування ГВТФ ВПВ у віддаленому післяопераційному періоді (ВПП) призводить до ліквідації клапанної неспроможності в глибокій венозній системі у разі локального ВР, за II ст. клапанної недостатності (КН) практично у 90 % хворих вона ліквідується. У разі III ст. КН глибоких вен ретроградний кровоплин зберігається тільки у 25 % хворих, зменшуючись до II ст. клапанної неспроможності у ВПП.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.862.014.7 + Р410.23

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69358 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Русин В. І. 
Тактика хірургічного лікування атипових форм гострого варикотромбофлебіту / В. І. Русин, М. І. Ряшко, С. С. Сірчак, В. М. Лопіт, О. С. Краснопольська // Клініч. хірургія. - 2014. - № 6. - С. 40-42. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Вивчено зміни флебогемодинаміки під контролем ультразвукового дослідження (УЗД) у 237 хворих за гострого варикотромбофлебіті (ГВТФ) поверхневих вен нижніх кінцівок (НК). У 21 пацієнта виявлені атипові форми ГВТФ, зокрема, рефлюкс у великій підшкірній вені (ВПВ) ноги і/або малій підшкірній вені (МПВ); рефлюкс у неспроможних непрямих пронизних венах на стегні та гомілці; рефлюкс у неспроможних прямих пронизних венах. З приводу атипових форм ГВТФ виконані термінові операції на стегні та гомілці: кросектомія (КЕ), короткий або довгий стрипінг, флебектомія і/або склерооблітерація приток; відкрита субфасціальна резекція (міні-Лінтон); відтерміновані операції: флебектомія приток ВПВ/МПВ, відкрита склерооблітерація, субфасціальна резекція (міні-Лінтон). Систематизація форм ГВТФ за сегментами НК дозволила визначити стратегію і тактику лікування хворих, що має важливе практичне значення.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.862.014.7 + Р457.862.052

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26838 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Русин В. І. 
Венозний рефлюкс при гострому варикотромбофлебіті малої підшкірної вени / В. І. Русин, В. В. Корсак, П. О. Болдіжар, В. М. Лопіт, С. С. Сірчак, О. С. Краснопольська // Клініч. анатомія та операт. хірургія. - 2014. - 13, № 2. - С. 41-43. - Бібліогр.: 43 назв. - укp.

На базі хірургічної клініки ЗОКЛ ім. А. Новака м. Ужгород обстежено та проліковано 53 хворих з гострим варикотромбофлебітом малої підшкірної вени (ГВТФ МПВ). У 41 (82 %) пацієнта з ГВТФ системи МПВ мав місце перехід тромботичного процесу на глибоку венозну систему. При цьому рефлюкс по підколінній вені і суральних венам спостерігався у 9 (17 %). Неспроможність сафено-підколінного співустья виявлено у 39 (73,6 %). Патологічний венозний рефлюкс по стовбуру МПВ до місця проксимальної межі тромбозу спостерігався у 12 (22,6 %). Під час виконання втручань на МПВ слід обов'язково ліквідувати усі джерела рефлюксу, що у свою чергу запобігає поширенню тромбозу та переходу його на глибоку венозну систему.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.365.170.35

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24159 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Краснопольська О. С. 
Роль венозного рефлюкса в розвитку та прогнозуванні гострого варикотромбофлебіту : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.03 / О. С. Краснопольська; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л. Шупика. - Київ, 2015. - 19 c. - укp.

Узагальнено досвід обстеження та лікування 200-т хворих на гострий варикотромбофлебіт (ГВТФ) великої підшкірної вени (ВПВ). Зазначено, що на ріст тромбу впливають наступні гемодинамічні фактори: колатеральний скид, розповсюджений рефлюкс у глибокій венозній системі з неспроможними пронизними венами, взаємодія рефлюксів, утворення патологічного кола венозної циркуляції. Визначено, що загроза поширення тромбу у разі ГВТФ ВПВ на гомілці через неспроможні пронизні вени на глибокі складає 12,2 %. Тому термінові операції слід виконувати за безпосередньої загрози ТЕЛА (наявність ембологенного тромбу) або у разі переходу тромбозу на глибокі вени (тромбоз пронизних вен, коли верхівка тромбу знаходиться за 5 см або менше до співгирла) або для профілактики останнього - атипові форми ГВТФ, коли розповсюджений рефлюкс доходить до верхівки тромба. У всіх інших випадках рекомендовано відтерміновані втручання.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.862.052-59

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА419923 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського