Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (2)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Куліков Ю$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Куліков Ю. А. 
Вихідний матеріал томата для селекції на гетерозис в умовах плівкових теплиць : Автореф. дис... канд. с.-г. наук / Ю. А. Куліков; Ін-т рослинництва ім. В.Я.Юр'єва УААН. - Х., 2007. - 19 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.61-314

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА351034 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Куліков Ю. А. 
Поля швидкостей повітряного потоку перед фронтом радіатора в охолоджувальних пристроях двигунів автомобілів / Ю. А. Куліков, Ю. М. Томачинський, А. В. Гончаров // Вісн. Вінниц. політехн. ін-ту. - 2009. - № 5. - С. 117-121. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Розглянуто питання, пов'язані з розподілом поля швидкостей повітряного потоку перед фронтом радіатора в охолоджувальних пристроях всмоктувального та нагнітального типу, наведено їх порівняльний аналіз.


Індекс рубрикатора НБУВ: О35-046

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68690 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Куліков Ю. М. 
Мінімальна заробітна плата в методології неформальної зайнятості / Ю. М. Куліков, О. В. Йолкіна // Економіка України. - 2015. - № 9. - С. 93-96. - укp.

Асиметрії в розвитку соціально-трудової сфери як парадокс української сучасності дістають своє відображення у феномені динамічного зростання неформальної зайнятості (НФЗ). Її негативні прояви супроводжуються порушенням прав найманих працівників на соціальний захист і гідну винагороду, а держава і суспільство не одержують частини податкових надходжень. Проте в існуючих економічних умовах не можна розглядати НФЗ тільки як негативне явище. НФЗ поглинає надлишкову робочу силу, стримує безробіття, тим самим знижуючи навантаження на фонди соціального страхування, сприяє зародженню нових форм малого бізнесу, стимулює підприємництво і споживчий попит населення. А головне полягає в тому, що в умовах десоціалізації відносин у сфері праці НФЗ стає джерелом (іноді єдиним) одержання доходу для сім'ї. За даними авторів статті та дослідників обгрунтовано, що різниця в оцінці рівня НФЗ за "Методологічними положеннями щодо визначення неформальної зайнятості" (Наказ Держкомстату України від 26. 01. 2013 р. № 16) становить у середньому 25 %. Цей висновок використано для коригування одержаних до 2014 р. статистичних даних про НФЗ в Україні. Порівняння динаміки зростання НФЗ і соціального стандарту (СС) мінімальної заробітної плати (МЗП) підтверджує висловлену гіпотезу про наявність механізму залежності зростання НФЗ від підвищення СС МЗП. І в цьому феномені треба бачити як позитивні, так і негативні прояви директивного, економічно необгрунтованого, підвищення СС МЗП. Запропоновано перехід від МЗП до СС відтворення працівників; встановлення СС "мінімальний споживчий бюджет" як межі абсолютної бідності населення; утвердження СС "раціональний споживчий бюджет" для ідентифікації матеріального статку працівника із середнім класом.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)245

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28099 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Куліков Ю. М. 
Антикризова парадигма моделі соціально-економічного розвитку України: методологія та механізм реалізації / Ю. М. Куліков, М. С. Кривцова // Актуал. проблеми економіки. - 2017. - № 9. - С. 13-23. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.

Проаналізовано стан соціально-економічного розвитку України. Обгрунтовано необхідність внесення в існуючу модель соціально-економічного розвитку антикризових парадигмальних змін. Запропоновано шляхи реалізації антикризової парадигми через механізм соціальної політики.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-97

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23291 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського