Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (3)Журнали та продовжувані видання (4)
Пошуковий запит: (<.>A=Кірічек Ю$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

      
Категорія:    
1.

Бойчук В. С. 
Сільськогосподарські дороги та майданчики : Підруч. для студ. вищ. навч. закл. / В. С. Бойчук, Ю. О. Кірічек. - К. : Урожай, 2000. - 312 c. - Бібліогр.: 33 назв. - укp.

Викладено основи проектування автомобільних доріг, майданчиків і дорожнього благоустрою на території виробничої зони та сільських вулиць. Значну увагу приділено конструкціям дорожнього одягу та його класифікації, розрахунку монолітних цементобетонних покриттів, видам водоперепускних споруд, порівняльним варіантам плану тераси тощо.


Індекс рубрикатора НБУВ: О311.1 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА603301 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Кірічек Ю. О. 
Визначення геометричних параметрів автомобільних доріг із колією та засоби ліквідації колійності / Ю. О. Кірічек, А. А. Сухоребрий, О. В. Молчанов // Вісн. Придніпр. держ. акад. буд-ва та архіт. - 2008. - № 1/2. - С. 22-26. - Бібліогр.: 2 назв. - укp.

Наведено методи інструментального обстеження автодоріг з нежорстким дорожнім покриттям і визначення геометричних параметрів колії. Розглянуто заходи щодо запобігання утворення колій та їх ліквідації.

Приведены методы инструментального обследования автодорог с нежестким дорожным покрытием и определения геометрических параметров колеи. Расмотрены мероприятия для предупреждения образования колеи и их ликвидации.


Індекс рубрикатора НБУВ: О311-022

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69446 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Кірічек Ю. А. 
Експериментальні дослідження властивостей модифікованих бітумів, що застосовуються в дорожньому будівництві / Ю. А. Кірічек, В. В. Дем'яненко, О. А. Сухоребрий // Вісн. Придніпр. держ. акад. буд-ва та архіт. - 2008. - № 6/7. - С. 14-17. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Зазначено, що чистий бітум не дозволяє забезпечити опір утворенню хвиль, напливів за умов важкого зосередженого руху за високих температур. Розглянуто питання покращання властивостей в'яжучого з метою підвищення експлуатаційних показників дороги. Запропоновано застосування модифікованих бітумів, які в Україні використовуються недостатньо. На базі експериментів із використанням аніонного латексу Butonal проаналізовано властивості чистого та модифікованого бітумів у разі застосування в асфальтобетоних дорогах.

Отмечено, что чистый битум не позволяет обеспечить сопротивление образованию волн, наплывов при тяжелом сконцентрированном движении при высоких температурах. Рассмотрены вопросы улучшения свойств вяжущего с целью повышения эксплуатационных показателей дороги. Предложено применение модифицированных битумов, которые в Украине использовались недостаточно. На базе экспериментов с использованием анионного латекса Butonal проанализированы свойства чистого и модифицированного битумов при применении в асфальтобетонных дорогах.


Індекс рубрикатора НБУВ: О311-032.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69446 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Кірічек Ю. О. 
Підвищення стійкості високих насипів автодоріг у складних інженерно-геологічних умовах / Ю. О. Кірічек, Ю. Б. Балашова, Б. Л. Розбицький // Вісн. Придніпр. держ. акад. буд-ва та архіт. - 2008. - № 4/5. - С. 13-17. - Бібліогр.: 2 назв. - укp.

Досліджено методи підвищення стійкості укосів високих насипів автомобільних доріг у разі зменшення кута закладення укосу з метою економії землі, відведеної для будівництва. Проведено розрахунок коефіцієнта стійкості армованих різними геоматеріалами та неармованих укосів різного закладення. Надано оцінку стійкості укосу у вигляді розрахунку його коефіціента запасу та на підставі цього підібрано необхідну кількість прошарків, проведено розрахунок довжини закладення прошарку та розподіл прошарків за висотою насипу.

Исследованы методы повышения стойкости укосов высоких насыпей автомобильных дорог при уменьшении угла закладывания укосу с целью экономии земли, отведенной для строительства. Проведен расчет коэффициента стойкости армированных разными геоматериалами и неармированных укосов разной закладки. Дана оценка стойкости укоса ввиде расчета его коэффициента запаса и на основе этого подобрано необходимое количество прослоек, проведен расчет длины закладки прослоек и распределение прослоек по высоте насыпи.


Індекс рубрикатора НБУВ: О311-043.01

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69446 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Кірічек Ю. О. 
Взаємодія комбінованих масивно-плитних фундаментів із грунтовою основою при різних видах навантажень : Автореф. дис... д-ра техн. наук : 05.23.02 / Ю. О. Кірічек; Придніпр. держ. акад. буд-ва та архіт. - Д., 2001. - 34 c. - укp.

Наведено результати експериментальних досліджень, випробувань великомасштабних моделей, числового й аналітичного аналізу напружено-деформованого стану масивно-плитних фундаментів з грунтовою основою. Розроблено ресурсоощадні методи розрахунку та проектування надійних фундаментів за різних навантажень, а також алгоритми та програми оптимального проектування фундаментів з динамічними та статичними навантаженнями на підставі теорії математичного програмування. Розглянуто деформації фундаментів за різних температур.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н582.82-028.01

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА316035 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Кірічек Ю. О. 
Задача про згинні коливання рамно-стінового фундаменту з урахуванням верхньої побудови / Ю. О. Кірічек, І. В. Андріанов, О. І. Прудько // Вісн. Придніпр. держ. акад. буд-ва та архіт. - 2009. - № 6/7. - С. 54-57. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

За допомогою методу пересічності розв'язано задачу згинних коливань рамностінового фундаменту з урахуванням верхньої забудови. Зазначено, що пересічні співвідношення дозволяють точно визначити нижні частоти та амплітуди переміщень, напруга може бути достовірно визначена лише за участю дискретності розташування стінок. Доведено, що для рішення задач вимушених коливань можна ефективно використати метод розкладу за власними формами коливань.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н582.8

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69446 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Кірічек Ю. О. 
Аналіз результатів застосування нормативної грошової оцінки земельних ділянок / Ю. О. Кірічек, Є. Ю. Гайденко // Геодез., картогр. і аерофотознімання : укр. міжвід. наук.-техн. зб. - 2013. - Вип. 77. - С. 24-29. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Проведено сравнение рыночной стоимости земельных участков и нормативной стоимости земель жилой застройки на примере экономико-планировочных зон по административным районам Днепропетровска. Показано, что рыночная стоимость земельных участков может быть в 4 раза меньше нормативной стоимости на окраине города и в 2 раза больше в центре. Такая значительная разница не позволяет их использовать в одинаковых целях.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР-4ДНІ-2ДНД)0-517

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29144 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Кірічек Ю. 
Кадастрова ідентифікація нерухомого майна / Ю. Кірічек, В. Гряник // Сучас. досягнення геодез. науки та вир-ва : зб. наук. пр. Зах. геодез. т-ва УТГК. - 2020. - Вип. 2. - С. 117-124. - Бібліогр.: 122 назв. - укp.

Зазначено, що влада, підприємства, громадяни особливо зацікавлені у захисті своїх прав на нерухоме майно за рахунок державної реєстрації з належною ідентифікацією та у вільному отриманні актуальної інформації для раціонального розпорядження майном і його ефективного використання. Тому нерухомість є головним об'єктом кадастрового обліку в світі, тоді як в Україні головним об'єктом кадастру є земельні ділянки, складові нерухомості, а будівлі, споруди та інші земельні поліпшення, як і нерухоме майно, у класичному розумінні як земля разом із невід'ємно зв'язаними речами ще не входять до складу кадастру. Мета роботи - запропонувати метод кадастрової ідентифікації нерухомого майна. Методика наукових досліджень полягає у цілеспрямованому аналізі засобів ідентифікації нерухомого майна у кадастрово-реєстраційних системах (КРС), поширених у світі, та у розробленні нового методу ідентифікації майна, який одночасно є носієм інформації щодо базових кадастрових даних. Методологія системи кадастрової ідентифікації нерухомого майна застосовує системний підхід, основою якого є вивчення об'єктів дослідження як систем. Такий підхід надає змогу розглядати велику групу інформації щодо кадастрових об'єктів, зв'язків між ними та зведення їх у цілісну систему. На системний підхід спирається системний аналіз, покладений в основу обгрунтування вирішення складних проблем. Імітаційне моделювання системи кадастрової реєстрації нерухомого майна уможливлює подання інформації щодо нерухомого майна як єдиного об'єкта, а також відомостей про всі об'єкти у його складі зі зв'язками між об'єктами системи типу "один до одного" та типу "один до багатьох" і "багато до багатьох". Виконано аналіз класифікаційних ознак нерухомості у КРС різних країн. Запропоновано метод ідентифікації нерухомого майна, у якому ідентифікаційний номер складається з закодованих даних щодо прав, обтяжень, обмежень у користуванні, даних про якісні, кількісні характеристики та цінність об'єктів у складі нерухомого майна. Запропоновано метод кадастрової ідентифікації нерухомого майна на основі класифікації за базовими характеристиками кадастрового обліку та реєстрації. На практиці це забезпечить однозначну ідентифікацію об'єктів кадастру, що гарантує захист прав власності та миттєве отримання інформації щодо якісних, кількісних даних і цінності кожного об'єкта нерухомого майна для планування, раціонального управління нерухомістю, контролю використання земель, оподаткування нерухомості тощо.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-517 + Д123.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72536 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського