Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Лафаренко В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Лафаренко В. А. 
Лікувальний ефект антагоністів опіатних рецепторів при гострій шокогенній крововтраті : Автореф. дис... канд. мед. наук : 14.03.04 / В. А. Лафаренко; Терноп. держ. мед. акад. ім. І.Я.Горбачевського. - Т., 2001. - 19 c. - укp.

За результатами дослідів встановлено, що внутрішньовенне введення налоксону або налорфіну в різні періоди геморагічного шоку прискорює загибель тварин. Зроблено висновок, що за умов гіпоксії проявляється тільки антагоністична активність препаратів у вигляді повної інактивації ендогенної опіоїдної системи, що позбавляє її захисних функцій. Налорфін, введений після реінфузії крові, проявляє агоністичну активність, а додаткова активація ендогенної опіоїдної системи сприяє використанню організмом біологічних резервів, що призводить до врятування частини тварин від загибелі або суттєвого продовження тривалості життя інших. Введення налоксону після реінфузії крові не впливає на наслідки геморагічного шоку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р456.313

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА313031 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Стаднік С. М. 
Вплив терапії статинами на когнітивні функції пацієнтів з фібриляцією передсердь / С. М. Стаднік, В. А. Лафаренко // Львів. мед. часопис. - 2015. - 21, № 4. - С. 10-15. - укp.

У клінічне дослідження включили пацієнтів від 35- до 65-ти років з персистувальною або пароксизмальною формами фібриляції передсердь і вперше виявленим когнітивним дефіцитом. Встановлено, що на тлі терапії розувастатином та аторвастатином відзначається покращання когнітивних функцій за результатами нейропсихологічного тестування, що робить їх застосування виправданим у пацієнтів із фібриляцією передсердь з розвитком когнітивного дефіциту.

В клиническое исследование включили пациентов от 35- до 65-ти лет с персистирующей или пароксизмальной формами фибрилляции предсердий и впервые выявленным когнитивным дефицитом. Установлено, что на фоне терапии розувастатином и аторвастатином отмечается улучшение когнитивных функций по результатам нейропсихологического тестирования, что делает их применение оправданым у пациентов с фибрилляцией предсердий с развитием когнитивного дефицита.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.109-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15657 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського